Přejít na výpis diskuzí

Jordin Sparks

OSOBNOST 11.3.2008 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miky33

    NOVEJ SONG

    me se straaaaaaasne libi jeji new song!!!!!a i jeji jiny songy je super!!!!!!
    *14*
  • baxy

    NEMÁM JI RÁDA

    no řeknu to takhle nemám ji ráda ? slabí slovo nenávidím ji !!! proč ??? protože !!!! dvě videa + pár fotek a já sem na dně některý věci mluví za vše a i když říká NE myslí tím ANO a i když by řekla ANO bude předstírat že NE je to těžký pochopit a ještě k tomu nevíte o kom mluvím :D joj sem se rozpovídala :D
    jde o ni a jednoho "kluka" *14*
    • peggy20

      Re: NEMÁM JI RÁDA

      a ským chodí?
    • Re: NEMÁM JI RÁDA

      nechápu,Jordinka je parádní *14*
  • Jordin

    Jordin ma nadherny hlas,moderni a svezi produkci a k tomu konecne nejaka normalni hezka holka,doufam ze pro vas neni zpevacka jednoho hitu,pripravuje nove album,na ktere uz moc tesim.
    • baxy

      Re: Jordin

      šmárja nechápu tvoje slova je trapná a ji nenávidím :D jak prosté :D
  • markitka87

    Jordin

    Tahle zpěvačka má fakt úžasný hlas. Od ní se mi líbí všechny písničky. Je opravdu dobrá!! *3*
  • majda005

    Re:No Air

    Souhlasím, je fakt perfektni! *3*
  • hanelka

    super

    je to super spevacka jej poster mam vyveseny... *1* *4*
  • -WoW-

    tak písničku od téhle holčiny měla kámoška na profilu a tak mě zaujala..*8*.no a pak jsem ji slyšela v radiu a od te doby prostě number one *14* *14* je to upa super zpěvačka *14* ty její písničky jsou fááákt hafec good *3*
    • Re: -WoW-

      perfekt
  • miss.bunny

    _WoW_

    *One step .........*
  • miss.bunny

    _WoW_

    Ja si ji vsimla taky az kdyz se objevila s nim v klipu,ale teda vic se mi libi pisnicka On step at a time. *14*
  • no air

    jordin sem objevila náhodou,vlastně díky písničce no air,kterou zpívá společně s Chrisem Brownem..okamžitě mě zaujala svým hlasem..opravdu super písnička poslouchám ji pořád!:D *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit