Přejít na výpis diskuzí

Josef Alois Náhlovský

OSOBNOST 28.8.2008 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Josef Alois Náhlovský
    je někdy i s Petrem Novotným v Dobrotách na Telce v každou sobotu od myslim 20:00.Jsou fakt skvělí. *4* , *4*
  • Dobrý den Pane Náhlovský
    je ještě možné koupit krušnohorský kalendář vyšel v r. 1999 nebo je i vydáván dodnes? maminka by ho moc chtěla ale nemohu sehnat děkuji za odpověd Marcela
    mhudakova@seznam.cz
  • Dobrý den pane Náhlovský měl bych na vás prosbu mohl byste mi prosím vás poslat vaší fotku s podpisem na tuhle adresu Rolník Tomáš Prusinovice 306 Plačkov 768 42
  • On je prost bo
  • Vždycky když ho vidím dostanu záchvat smíchu stačí když vkročí na podium a ty jeho hlášky fakt stojí za to.Jen tak dál
  • Josefe,vás když pouze vidím byť vteřinu,tak se válím smíchy po podlaze a tak je to správné..
  • Ahojte, chtěla bych vám jen oznámit, že na facebooku už funguje nová stránka (a jediná) J.A.Náhlovský, zatím neoficiální, ale budu ráda, když mi pomůžete, aby se třeba propojila s fanklubem.Pepa Náhlovský si to zaslouží.Odkaz na stránku je zde a budete vítáni!
    http://www.facebook.com/#!/JosefAloisNahlovsky
  • pane Náhlovský, laskavě si doplňte vzdělání, chápu, nejste učitel....ale Lužiští Srbové nejsou germánský kmen jak píšete na straně 23 ve své rádoby veselé knížečce Krušnohorská kronika, ta letěla do kouta....a ještě o nich píšete tak hanlivě, co oplatili Lužičtí Srbové čechům a kdy???? Je to rod polabských SLOVANŮ. BARBORA SÉMOVÁ LOUNY. *10*
  • Dobrý den pane Náhlovský, napište adresu Vašeho penzionu v Luhačovicích, třeba můžeme spolupracovat (jsem z CK). Mailová adresa ckalb@atlas.cz.
  • Dobrý den, nevíte někdo kde je možné vidět vystoupení Pepy Náhlovského.Děkuji
    • doporučuju na facebooku stránku Josef Alois Náhlovský, kde jsou aktuálně nejbližší Pepovy vystoupení a přehled dalších informací.

      odkaz na stránku výše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit