Přejít na výpis diskuzí

Josef Carda

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím Vás pane Cardo,nevím jak jsem se dostal na Vaší stránku ,ale když už se to stalo tak Vás pozdravuji a činím poklonu Vašemu herectví které jsem viděl
    v divadle Za branou a samozřejmě ve filmech. Shodou okolností jste synem bratrance mé matky Anny roz.Cardové a s Frantou,Pepíkem a Václavem z Vodice
    jsem se jako kluk vídal o prázdninách u nich nebo v Kocourkově mlýně kde jsem
    byl u strýce a tety Cardové.
    Přeji mnoho tvůrčích úspěchů a spokojené a věrné diváky. Karel Procházka
  • Zdravím pane Carda *1* Chtělo by to obnovit pořad Tele Tele, nebo by jste mohl vytvořit další scénky s panem Jablonským v pořadu Neuvěřitelný týden, který nedávno začal vysílat. To by bylo super! *8* *5* *1* *16*
  • Uč se psát! -.-
  • kirushka97
    Skoro na 60 vůbec nevypadá!
    Přeji vše nejlepší :)) *8*
  • Je skvělej a je mi líto že má málo filmů...TELE TELE je samozřejmě nej! Na doktory z Počátků se dívám a chci vidět Kameňák 4
  • Ještě se chci zeptat, má TELE TELE oficiální web?
  • Pepa Carda je hodně dobrej herec a taky hodně dobrej dabér. Na TELE TELE se zeď čumim skoro pořád-na Smíchově a na Fóru...hraje srandovního úchyla Marcela Kopečka, retardovanýho Joudy, teplýho sporťáka a mnoho dalších, ale nemůžu si pomoct prostě Václava Klause umí nejlíp-je to borec. Teď hraje v tom novym seriálu, dlouho nehrál tak je to určitě dobrá věc a jen kvůli Cardovi se na to dívam-občas. Přál bych mu víc televizních rolí
  • tak nejlepší je z TELE TELE Mumuland to mě baví, a pak jak dělá Občanskýho Joudu ten hlas super, a hlas do dabingu výbornej a skvěle rozpoznatelnej *2*
  • Jsi ten nejskvělejší dabér na světě miluju tvůj hlas třeba v Asterix a olympijské hry jak tam dabuješ Bruta to je prostě nádhera!!!Jsi úžasnej!!! *14* *14*
  • To je skvělej herec výborně hrál v TELE TELE ještě s Michalem Suchánkem (Suchošem), Richardem Genzerem (Geňou) a Veronikou Žilkovou (paní Veronikou)tvořili bezvadnou čtveřici *2* *15*
  • Re: Re: k Tele Tele

    ale neoficiální
  • Re: k Tele Tele

    www.tele-tele.kvalitne.cz
  • Re: k Tele Tele

    nejlepší byl film Statečné srdce v tomto pořadu *1*
  • žhavé léto

    Pan Carda vyborne nadaboval zhave leto 3/2 hrozne se mi libi jeho hlas:-)
  • k Tele Tele

    Dobrý den, rád bych se zeptal zda má Váš pořad Tele Tele nějaké oficiální internetové stránky. Kdyby takové stránky existovali a na nich i nějaká kontatní adresa, pak by Vám mohli lidé zasílat nové a nové gegy a obohatit Váš již tak výborný pořad o další dimenzi. S pozdravem, Váš divák.
  • předem děkuji za odpověď

    DOBRÝ DEN PANE CARDO. PŘEDM TOHOTO DOPISU JSI DÁVÁM VELMI MALOU NADEJI ŽE ODEPÍSETE,ALE I PŘESO DĚKUJI PŘEDEM ZA ODPOVĚD.PŘISTOUPÍM K VĚCI DOZVĚDEL JSEM SE ŽE BYDLÍTE V TŘEBENICÍCH U LOVOSIC.NEVÍM JESTLI JE TO PRAVDA,ALE JA BYDLÍM V LIBOCHOVICÍCH URCITĚ ZNÁTE.PROTO JSEM VAS CHTĚL POPROSIT JESTLI BY BYLO MOZNÉ ABYCHOM SE SESLI.RAD BYCH VAS POZNAL.VÍM ŽE MATE HODNĚ PRÁCE ,ALE BYLA BY TO PROMNE ČEST. DĚKUJI PŘEDEM ZA ODPOVĚD POZDRAVEM Josef Korous
  • dotaz

    Dobrý den mám soukromý dotaz na pana Cardu.V červnovém vydání časopisu NÁŠ ÚTULNÝ BYT je reportáž a fotografie z Vašeho bydlení.Jelikož zařizujeme byt a sháníme sedačku,zaujala nás ta Vaše hnědá rohová.Je možné zjistit kde je zakoupená.Popřípadě,název.Redakce časopisu slíbila,že mi to zjistí a zavolají,ale zatím nic. Děkuji za ochotu s pozdravem Magda Kovárnová Benešov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit