Přejít na výpis diskuzí

Josef Kokta

OSOBNOST 10.8.2012 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě osobně se Pepa hrozně líbí, má charisma a nedivím se, že po
    něm ženský šílí. Závidím Gábině, že má doma takovýho chlapa.
    • Líbí-mě také,ale i ona je krásná a muži po ní šílí a ona má oči jenom pro Josefa.Přece nerozbije nikdo manželství jenom proto,že se někdo někomu líbí.Manželství není holubník,každému se vše vrátí.Mě je přes 50,ale se ženáčem nikdy nic.Je to hodně snadné zahnout,ale svědomí...Přece někomu neublížím.Nevím,jsem jiná..
  • Neznám podrobnosti, ale třeba je ta Ornella do Kokty vážně zamilovaná a je nešťastná. Kdo ví, co ji Kokta nakecal a nasliboval. Holka tomu asi uvěřila a teď tohle. Nikdo bohužel neví, kde je pravda.
  • Kokta s Partyšovou žijí jenom ze zájmu bulváru, vlastně ani nikoho nezajímají, kdyby byl Kokta takový byznysman jak se o něm tvrdí nepořeboval by, aby se o něm psalo.Partyšová je pěkně hloupá což potvrzuje i to, že se na začátku kariéra vydávala za Rebeku. Nedivil bych se kdyby jí Kokta mazal med kolem pusy. A my jim to žereme a vesele si dál kupujeme bulvární plátky a čteme jejich příběhy na pokračování jako ze špatného scénaře velmi křehkých vztahů.
    • Taky nepotřebuju, aby se o mě psalo panem Tripper. Jew mi to hodně nemilé. A pokud jde o mou ženu Gábinu, tak ona pracuje v TV Nova a TV PRIMA od roku 1998. To znamená 14 let reportérské práce. A Rebeka byla naopak skvělej nápad, který ocenil i pan Železný, tehdejší ředitel TV NOVA...............Byl bych radši opravdu kdyby se nepsalo,protože to ke své práci opravdu nepotřebuju
  • Svět se už doopravdy asi zbláznil,jestli je zájem o takového p. Koktu. Jenže to si myslí jen p. Kokta, že je o něj takový zájem. Pravda, je taková, že jde o peníze nikoli o p. Koktu. Olina
    • Olino nic takového si nemyslím a je mi to na houby ten zájem médii. Ano, jde o peníze. A to hlavně bulvárních deníkům a internetovým serverům, které mé osobní selhání neustále rozebírají.
    • bude to tak, bych mu nedala ani pusu ve svých 45 letech.
  • Svět se už doopravdy asi zblaznil,jestli je zájem o takového p. Koktu. Jenže to si mysli jen p. Kokta, že je o něj takový zájem. Pravda, je taková, že jde o peníze nikoli o p. Koktu. Olina
  • Pokud bude paní Partyšová chytrá a nebudou s ni cloumat emoce, tak bych ho měla nechat ať si užívá a počkat na rtará kolena, až onemocní a to už nebude dlouho trvat, a pak mu nasadit takové parohy a šupnout ho někde za odměnu do ústavu mezi bezdomovce. To bych udělala já. Karolína
    • Nečekat,poslat k vodě a hlavně oškubat,at to s ním sekne..
      • .................se mnou to ale nesekne , paní Dagmar
  • Podivuji se, že některá média už píší takévé ptákoviny, jako že nějaký chlápek přivede nějakou buchtu do jiného stavu. Za chvíli budete psát, kterej popelář se večer ožral. Když už nemůžete nic napsat o skutečně známých osobnostech, tak raději nic nepište.
    • ..........taky se nad tím podivuju..................že je to baví, že ...
  • Co to je za exota? Kde se vzal? Prý osobnosti...
    • Kde jste se vzal vy? Tak nějak stejně asi. Prostě jsem se narodil kdysi dávno. Od roku 1991 jsem vlastnil reklamní agenturu Quo, která byla asi nejznámější podle reklamních průhů na dálničních a silničních mostech a bilboardů kolem dálnic. Zaměstnával jsem téměř 500 lidí a měli jsme filiálky od Černé pri Čope až po Aš. Firma dělala po dobu 10 let obrat kolem pětseti milionů korun ročně. Ovládal jsem se svými společníky 23 procent venkovní reklamy na území bývalého Československa. Byli jsme úspěšní. Asi proto mojí firmu v roce 2002 koupil největší světový mediální magnát Rupert Murdoch. Tehdy to byl jeden z prvních velkých prodejů české firmy zahraniční korporací. Stačí?
      • Mně to stačí, prostě Pepa je úspěšný podnikatel, který se spíše do podvědomí zapsal jako něčí manžel než jako ten podnikatel. Každý na něm vidí jen to špatné, ale troufnu si říct, že ani jeden z vás tady co tu píšete nedokázal ani čtvrtinu z toho, co Pepa ! Nějaká paní tu psala, že by mi nedala pusu ani ve svých 45 letech, spíše se nabízí otázka, zda by ji on vůbec od vás chtěl a dal vám ji on:) Ale co už. Když je člověk úspěšný v kariéře, mnoho lidí závidí. Když si takový muž nabrnkne mladou kočku, tak mu to lidé závidí také. Co si budeme nalhávat, tohle je sen každého muže :) Ámen
  • Partyšová se mi stejně nelíbila, pokud jde o zlatokopku, tou je ona! Takže Josefe, hodně štěstí...
    • .......děkuji Karle
  • pane Kokto jste neuvěřitelný hlupák.tohle co jste si nabalil najdete na každým rohu nevím co je tak rajcovního na tom zakousnout se do kusu okoralýho točeňáku když doma mám šťavnatý biftek.přemýšlejte!!!!!!!!!!!!!!!!
    • partyšová je biftek ale pěkně tvrdej a okousanej *4*
      • Ale je to biftek!Už pohled na matku vypovídá o všem.Zlatokopky obě,které se chtějí zviditelnit a nemají na to.Už to jméno-Ornella Stiková.Jak může k takovému příjmení vybrat toto jméno.Celý život matka snila,že z ní jednou něco bude.Není,tak alespon at jsou peníze...ublížit,zranit,nezáleží na ničem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit