Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Darina holt nechlastá.Udrží moč i stolici,tak není pro zachránce se zvláštními libůstkami atraktivní.
    • Darina je o 16 let starší než Macura a to už je trochu moc..Iveta byla starší o 8 let a i to už bylo na hraně..a Darinu si taky neber do huby..
  • Když se někdo veřejně projevuje jako kašpar,tak se nesmí divit,že ho veřejnost za kašpara považuje.My tady Mácu řešili pouze v souvislosti s celou kauzou.Byls to ty,kdo tady přišel s ódou na nanebevzetí Supermana Mácy.Já se ptám,kde je zachránce týraných žen?Agresor zůstal stejný pouze oběť má jiné jméno.Že by zachránce znal cestu pouze do Uhříněvsi a do Říčan by netrefil?
    • To jak to tam dopadne je Dariny věc..pomoc odmítá a Macura to ví..je jen na ní,jestli dokáže toho magora vystěhovat pryč,nebo bude trpět dál..v tom jí nikdo nepomůže..odstěhovat se nechce..ví dobře co má dělat..
  • *8* Franckajagrova-nevěra-ochman-vicnezpravda nesčíslněkrát napsal, že na nás nemá cenu reagovat, ale nikdy mu to nedá... Jako Macura o sobě tvrdí, že je mediálně známá osobnost, svolil se zveřejněním profilu na portále osobnosti, ale proč je u jeho profilu nutná registrace? Ochotně se angažoval v nekonečné telenovele IB+DM+JR+ZM, sám ví nejlépe proč. Je mi šumák, kdo tohle dotěrné individum mj. nevěra je, já si své postřehy budu psát. Znovu opakuji, třeba se po*er, franckajagrova. Celý život respektuji sociální normy i právní předpisy, vyplácí se mi to a ve svém okolí jsem za slušného vstřícného člověka s dobrou pověstí. Děti jsme vychovávali příkladem, což přineslo také ovoce. Takže ti doporučuji sport, pobyt na čerstvém vzduchu, pestrou stravu, vitamíny C, D, B+Mg, přátelský vztah k lidem, případně kvalitního psychologa. Jinak začni nacvičovat skoky do truhle, ukončí to tvé trápení.
    *1* *2* *15*
    • Po..er se sám sprosťáku,když ti dojdou argumenty,což je dost často,zmůžeš se jen na trapné nadávky a osobní útoky..mě doteď nenapadlo řešit co jsi zač,ale určitě velký zoufalec,v důchodovém věku,který se nudí a potřebuje útočit na ostatní aspoň na internetu..
    • *6* Ještě připomínám dostatečný pravidelný spánek místo permanentního datlování supernesmyslů. A opravuji -individium.
      *15*
  • A vůbec - Macuru si řešte v diskusi u něj na profilu,tady je diskuse o Rychtářovi,tak nevím proč se neustále snažíte shodit na Zdeňka to co jí Rychtář prováděl skoro 3 roky a kam jí dohnal on..nezabila se na narozeniny Zdeňka,které byli týdne poté,ale na narozeniny Rychtáře,o kterých dobře věděla,takže rozhodně nešlo o náhodu,ale záměr ! Macura nenese na její smrti žádný podíl ! Takže už ho neřešte tady !
  • Máme rozdílné názory o tom co je slušnost.Pro mě nikdy nebude slušný člověk hulvát,ale ani člověk,který omezuje svobodu druhého.I kdyby za den odříkal tisíc otčenášů.Ještě toho trochu,aby se o mě zajímal p o š u k Máca.Já naštěstí nikdy na podobné individuum nenarazila a toho nejlepšího chlapa jsem si vzala.Ale opět si nám tady omlel dokola co všichni ví,ale na konkrétně položenou otázku jsi neodpověděl.
    • Rychtář má ovšem naději u takových těch pipinek co si píší s gaunery ve vězení.Máca nemá naději ani u těch...myslím,že není slušnost někoho srážet a psát o něm tohle..Macura je narozdíl od Rychtáře slušný a to že se nelíbí tobě ti nedává právo ho tady takhle hodnotit..
  • Za tuto konečnou nálepku nesvéprávné osoby byl odpovědný Macura, který s ní v kritickém stavu rajzoval po EU a prodával o ní dehonestující informace..pobavils..nicméně i kdyby řekl cokoliv,nikdy nemohl trumfnout dehonestující informace,které o ní podával Rychtář už skoro 2 roky předtím..namátkou..řeči o flecích na prostěradle,pak pořvával,že Ivetu šu..ká on a pořvával to na celou ulici navíc na kameru..na fb o ní vymýšlel velice trapné ankety pro fanoušky např anketu jestli někdy onanovali nad její fotkou a podobně..Zdeněk neměl nejmenší šanci tohle trumfnout..trumfnout člověka,který o Ivetě mluvil jako o kusu hadru..bez úcty..a když utekla do Itálie,vyžvanil vše..že tajně pije,že postel byla počůraná,atd.atd..že si zničil kvůli ní rodinu..tím ale popřel vše co tehdy říkal veřejně..tvrdil,že Iveta vůbec nepije a až díky Zdeňkovi to vše konečně prasklo - do jakého stavu jí dostala Rychtářova "péče"..
  • Jen stručný souhrn,čím ztrapnil Rychtář Ivetu dávno před Macurou..listopad 2011 - vzal jí pod léky aby vystoupila v Casinu,skončilo to trapasem..únor 2012 - řval na novináře a Iveta skončila s podivnou modřinou v nemocnici..duben 2012 - opět jí pod léky a zničenou vytáhl do tv a ukázal jí ve stavu,kdy vypadala,že se nedožije druhého dne..srpen 2012 - řval na ní jak se později ukázalo z tajného videa a pak jí opět nechal vytáhnout v neuspokojivém stavu na vystoupení tv barrandow Česká hvězda,kde převzala cenu..pak následuje několikaměsíční nepřetržité ztrapňování v rámci tv pětky..napadnutí a nahrání Macury,pak Rychtářovi (tv pětkou nechtěné) účasti v pořadu Iveta živě..tam jí ztrapnil víc než dost a vypadalo to,že je pořad jen o něm..nadával tam divákům,co tam volali atd..těch situací,kdy jí ponížil bylo nepočítaně a ještě mnohem víc,ztrapňoval jí skoro 3 roky..mlátil do Zdeňka ve Svitavách a zastínil to,že se jí po dlouhé době podařilo relativně dobře zazpívat..
  • Já se budu také opakovat: Po akutní operaci a revizi dutiny břišní, byla IB přeložena do Bohnic nejen kvůli deliriu tremens, ale i trvajícímu velmi nechutnému mediálnímu divadlu, provázejícímu italskou anabázi. Za tuto konečnou nálepku nesvéprávné osoby byl odpovědný Macura, který s ní v kritickém stavu rajzoval po EU a prodával o ní dehonestující informace, z nichž některé nebyly uveřejnitelné ani bulvárem. Macura je také spoluodpovědný za to, že se IB nepodrobila v PLB následné a odvykací léčbě, protože její rodina po té ostudě chystala kroky k omezení její právní způsobilosti. Tudíž je spoluodpovědný i za její urychlený sňatek, který měl definitivně odříznout pravomoci jejich příbuzných.
    Jdu si do skleníku pro salát, odpoledne zasadím sazečku a okopu česnek. Poté oslavíme příchod jara s našimi milými Pepíčky.
    Nevěro udělej taky něco pro sebe, dej si C1000, B12 a B6, jdi na vzduch, ať ti nehrábne... už se stalo, že?
    *1* *1* *15*
    • Nechce se mi k tomu už vracet..nicméně Macura rozhodně nemohl zaa její prasklý vřed..Rychtáře v Itálii důrazně varovali,že by se s ní neměl vracet domů..výsledek je že byli asi za 10 hodin doma..sliboval,že jí hned den na to dá na léčení,místo toho jí nechal týden doma..proto jí praskl vřed..
  • *15* Rychta se snaží z posledních sil být prostřednictvím pokleslých médií na očích, protože má bobky a má sakra proč. Jeho poslední sponzor v Prásku! skončil, ostatní čerpají z archívu, FB, příp. opisují jeden od druhého, a to moc nesype. Škoda, že nepromluví Petr Veselý, který odvedl dobrou práci. Dokonale zmapoval situaci, užil si luxusní dovolenou a vypařil se. Hned nato byl Rychta z Ivetina domu vyexpedován i s prázdnou pixlí, šutrem a veteší. Jo, tak svět odplácí, a bude hůř.
  • Takže znovu Máca byl Ivetou posedlý.Úplně klidně by Rychtáře hodil na krk Darině mnohem dříve, jen aby mohl s ní být.Ona o něj ovšem nestála.Asi nebyl dobrý v posteli.Když je takový zachránce,tak mi vysvětli proč se nejezdí producírovat do Říčan teď,když má Rychtu na krku Darina?Darina holt není objekt jeho erotických tužeb a hlavně nestojí o přiblblou publicitu.Přestaň nám tu laskavě vnucovat svoje bláboly potrhlý Máco.Jsi otravný jak svítiplyn.Já ti za sebe můžu odpovědně říci,že oba jsou pro normální ženskou neimponující.Rychtář má ovšem naději u takových těch pipinek co si píší s gaunery ve vězení.Máca nemá naději ani u těch.
    • Nejsem Máca a ty už se běž léčit..víš přesně kdo je posedlý a přitom jsi posedlá sama to tady psát *1* Zdeněk Macura je slušný,inteligentní člověk a to dneska asi není in..jaké má u koho šance je mi jedno,tobě se nelíbí a věřím,že by si o tebe on taky ani kolo neopřel *1*
    • *1* Macurovi se minikašpárek nepostavil, řekla to Iveta i Šuleková. Bůhví, co po nich vyžadoval za alternativy. Pro normální sex je nepoužitelný...
      proto taky nemá žádnou partnerku a provozuje hampejz. Zajímavé je, že jeho "služeb" se zatím neodvážila využít žádná skutečná oběť domácího agresora.
      Jen plácá dokola vygůglované fráze, stejně jako franckajagrova atd. atd....
      *8* *13* *12*
      • *5* Zatímco franckajagrova (možná Macura osobně)je rasista nenávistně útočící na Rychtovo vnouče, Iveta měla celý rok skutečný poměr s "čokocelebritou". Čímpak to asi bude, honimíre francko? Hihi ;oD
        *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit