Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Presne Pavel Novotný je stejne na nic a zbytečný jako 3 poslední pseudocelebrity, figurky v živote Ivetky Rychtár, Macura a Martucci
  • *12* Pavel Novotný je stejně zbytečný jako všechny jím stvořené pseudocelebrity, tj. Rychtářové, Macura, Martucci, Ornella... Moc rád se pyšní, že dělá zábavu pro lůzu-póvl, který lační po vymáchání co největšího počtu slušnějších a úspěšnějších v jeho výkalech. Cílovou skupinou jeho úchylky, kterou sám považuje za novinářské umění, jsou stejně zakomplexovaní chudáci, co mu žerou všechny "mimořádně zajímavé kauzy", jež zpravidla po pár dnech vyšumí do ztracena. Tomuto dělníku bulváru šlo vždy pouze a výlučně o sbírání impresí a následný PRODEJ REKLAM. Dle množství lejn, co z něj v poslední době vypadlo, věřím, že větu "My tu Bartošovou nakonec zabijeme" myslel vážně, a bohužel je to jediné, co se mu podařilo dotáhnout až do konce. A jak říká, slušně mu to zabezpečilo rodinu.
    *13* *11* *12*
  • Luky1987
    Doufám, že na Rychtáre jednou dojde a boží mlyny melou pomalu, ale jiste. Ivetka mela žít a on mel radši jít pod kytky
    • Nemelou a neexistujou..jdeš do hospody,vodprásknou tě jako psa..nebo jdeš do školy a šílená ženská,co měla být zavřená tě ubodá..a nebo donutíš svým chováním a svou péčí Ivetu k sebevraždě a nejsi potrestán - myslím Rychtáře..stejně tak nebyl adekvátně potrestán za zmlácení Dariny a za to že jí okradl..
  • Leasingová společnost potřebuje potvrzení o příjmu, Iveta si kvůli exekucím
    na sebe auto napsat nemohla. Splátky nějaké šunky se Darině rentovaly v podobě úhrad měsíčních nákladů její i Ušounově domácnosti, nového pssatu atd. Provoz domu v Uhříněvsi, včetně všech příživníků se hradil z Ivetiných honorářů a Rychta dodnes jezdí s Ivetiným pežotem.
    *13* *11* *12*
  • Pepa je muž mého života a já jsem také jediná žena jeho života. Čtenáře bulváru jsem chtěla přesvědčit, že máme s Pepou ty nejlepší a nejhodnější kluky na světě. Nejdřív se to zdálo jednoduché, Iveta byla vláčná, ale pak přišel Novotný s nápadem, že se máme rozvést a já mám hrát týranou ženu. Macura tu byl jen za roští, takový trouba, co se chtěl zviditelnit. Po výletu, vlastně únosu se to začalo kazit. Teď mám svého Pepu zase zpátky doma, ale není to ono. Všichni se nám vyhýbají,
    a za chudáka je Iveta.
  • Luky1987
    Koho Rychtár vlastne ješte zajímá ? Nikoho, mel by konečne nekam zmizet a necpat se už do televize. Kdyby se nenapakoval do života Ivetky, tak po nem nevzdechne ani pes po Macurovi taky
    • Mě zajímá stejně jako jiní gauneři,kteří stále unikají vězení..a Macuru nech na pokoji,celou dobu měl pravdu a kdyby ho policie poslechla,tak je Iveta dnes ještě na živu..
      • Luky1987
        Rychtár i Macura jsou oba dva akorát tak magori, který Ivetce komplikovali život kdyz žila
        • To není správný výraz..Rychtář jí týral a jsou na to důkazy,dokonce jí donutil ke svatbě pod pohrůžkou zabití..Macura je duševně v pořádku,Rychtář zcela určitě ne..jen doufám,že mu vzali všechny zbraně,nebo se za chvíli dočkáme masakru čísla 2...kdy Rychtář vystřílí hospodu jako před pár dny Zdeněk Kovář..
          • Luky1987
            To, že Rychtár týral Ivetku je jasné a k té svatbe jí donutil pod výhruzkou, že udelá neco Arturovi podle me a Macura není duševne v porádku, protože jí pronásledoval na každém kroku
            • *7* Macura přijel pokaždé, když věděl, že tu budou novináři a televize, většinou si je také sám pozval. Prodal ji bulváru pomočenou, zmatenou a opilou, díky němu sjetou na pokraji smrti, čímž ji totálně společensky zdiskreditoval. Teď se veřejně pohoršuje, že jí to Rychtář nutil číst.
              *8* *11* *12*
            • to že jí pronásledoval to tvrdil blb Rychtář..skutečnost byla taková že jí vídal několikrát do roka a přijel,jen když ho zavolala nebo ho vylákal Rychtář..a to že pár dní před její smrtí šel k domu bylo protože viděl v tv jako ostatní,že je na tom Iveta blbě..šel tam protože policii to nezajímalo..
  • .vyšli..jede se dal..na Vacatka už nebude reagovat,asi je to blázen a nemám zapotřebí tady tisíckrát vysvětlovat,že nejsem ani Macura ani syn Rychtáře..je to anonymní diskuse a mě taky nezajímá kdo je Vacátko..
    • *15* Kampak si "ti článci vyšli", franckajagrova? Asi do TV Barrandov na besedu s "kamarádkou" Renátou Musálkovou, gigolem a paleťákem. Doufám, že ta týraná bude vyčůraná Darina, co se nechá vozit passatem za Ivetiny honoráře a dodnes i s netáhlem Ušounem žije z parazitování jako podobné kreatury Štikovi. Dnes mám na programu kvalitní koncert, užij si ty sra*ky, a nezapomeň komentovat, "Jane Novotný"..., což nehrozí.
      *1* *1* *1* *11* *13*
      • Na besedě je jiná ženská..už si nepamatuju jméno,ale Musálková to nebyla určitě..a Darina týraná byla,ale to ty ve své blbosti nikdy nepochopíš..Darinu nikdo nevozí a sama splácí rychtářovo auto..užij si koncert..dechovku pro důchodce *1* *1*
  • *7* Teď počítej, Pepušo. Ke každému z těch blábolů máš 10-15 i více stupidních příspěvků. Začals jako franckajagrova, potom David Habrman, Jan Veselý, Jan Novotný, erene, ochman, nicnezpravda.... Je to marný, tatík Rychta je madiální mrtvola, můžeš ho podporovat denně několika novými nicky, marnost nad marnost. Je otázka času, kdy jeho vyšeptalej stvořitel, prý král bulváru, skončí i v eXtražumpě.cz, páč už nedokáže sesmolit nic smysluplného ani po řádné lajně kokeše. O druhém tisíci si můžeš nechat zdát, co si počneš se svojí obsesí?
    *8* *11* *12*
  • ..Rychtář včera dosáhl ani ne za rok od smrti Ivety toho,že o něm napsali tisíc článků..plus články co tady nejsou evidovány a vyšli o něm před smrtí Ivety..celkem síla že se o takové nule píše mnohem víc než o jiných skutečných celebritách..
    • *8* Franckajagrova, zopakuj si shodu podmětu s přísudkem, ani Rychta nedělá takové hrubky. Zřejmě tatík zvochloval učitelku češtiny, abys prolezl. Holt kašenky taky nevysedí labuť
      *1* *1* *1*
  • Luky1987
    Rychtár je obyčejnej sprostej buran

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit