Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Rychtářovi šlo vždycky jen o majetek, ne o Ivetku a aby se mohl ukazovat pred médiami
  • "Dobrý večer, jsem inspektor Columbo, oddělení vražd. Mám ještě jednu otázku." Po záběru Rychtáře v dnešním Prásku!, majetnicky se rozvalujícího v honosném obýváku říčanské vily, stále někdo věří, že ho paní Darina Nová vykázala do kůlničky na dvorku?
    *8* *8* *8* *7* *11* *12*
    • Luky1987
      Nevim jestli to byl starý záber, ale je aspoň vydet o co Rychtářovi šlo
      • To chodili do obýváku k Rychtovi, když ještě nebyl celebrita? Leda pi*u s ryžu. Novotný to dal do Prásku! cíleně, film je starý provokatér erene.
        *11* *12*
        • Rychtář se objevil v mediích už v létě 2011..a od té doby ho natáčeli..
        • Luky1987
          Rychtář není celebrita je velký kulový a nebít Ivetky tak o nem ani nikdo nevi. Vacátko ty máš v tom taky pravdu, co jsi napsal
    • nevim dneska jsem nic takového v prásku neviděl,ale neviděl jsem ho celý...nicméně používají často několik let staré záběry,které nic nedokazují..
  • Dnes toho chudáka(ironie) každý soudí i media, Ale proč jí někdo tehdy nepomohl?!!! jen stále nátlaky ze všech stran musíš makat, vstát a platit dluhy, ale bože bylo ji skoro padesát žila v ústraní kolik let a pak všichni čekali ze s ní udělají co kdysi byla před 30lety....
    • Pokud člověk téměř v padesáti nepomáhá rodičům, příp. nedospělým dětem, pomoc pro sebe by měl hledat na konci své paže. Co takhle zbavit se zadluženého domu, jít do bytovky, místo komedií pro bulvár si opatřit obživu racionálnějším způsobem?
      *9*
  • Na co natáčet film,postačí když rychtář s jeho synem poskytnou tajná videa Ivety..to by vydalo na několikahodinový film,i když by asi nebyl moc ke koukání..natáčeli totiž Ivetu tajně ve stavech kdy o sobě ani nevěděla..
  • Luky1987
    Všechny opicarny kolem Ivetky bulvárni k*rvy delali jenom kvuli prachum aby z toho neco meli to je jasné, fuj
  • *7* Pozn. k zubům v pixle: Historka s tajnou noční operací je přitažená za vlasy. Iveta ev. v rauši, s nalíčenými ústy růžovou rtěnkou, v botách a roláku k bradě uléhá do křesla v ambulanci za přítomnosti Rychty a TV štábu. Volné vlasy jsou pouze překryté rouškou s otvorem. Při opouštění kliniky se široce usmívá do kamery, což je po lokální anestezii, 90-ti minutovém zákroku a roztahování úst háky těžko uvěřitelné. Poté štáb navštívil Ivetu doma, když jí Pepa "krmil kašičkami". Na stolku nebyly léky proti "ukrutné bolesti", ale Aescin (antiflogistikum, venofarmakum), Augmentin 1g (antibiotikum) a Entizol (chemoterapeutikum), což by odpovídalo spíš infekci Helicobacter pylori, IMC, příp. gyn. Ze zveřejněného chorobopisu se dá vyčíst, že lékaři při revizi břišní dutiny zjistili perforaci vředu , nahromadění vzduchu pod bránicí a ohraničený hnisavý zánět. V odstupu 4 týdnů od operace doporučili provést GFS (gastroskopii). Na toto vyšetření se zřejmě nedostavila... Únava, nechutenství, velký úbytek hmotnosti a celkové chátrání + mnohaleté zneužívání alkoholu a dalších návykových látek, mohly být důsledkem CA žaludku, příp. meta do žeber a páteře se stejně nepříznivou prognózou jakou má cirhóza jater. Všechny opičárny okolo IB a JR bulvár uveřejňuje kvůli prachům za reklamy, které má z každého kliknutí na ubohý článek o ničem. Zarazit tyhle prasárny by mohla snad jen pokrevní rodina, pokud tedy nemá sama máslo na hlavě...
    • Luky1987
      Ivetka kdyby neskočila pod ten vlak, tak by stejne asi dlouho nežila, bolesti prí mela jako prase
      • Jistá šance pro Ivetu mohla být, kdyby by ji v těžké opilosti a bez dokladů poslali lékaři z Rakouska sanitou do první nemocnice za hranicemi ČR, kde by podstoupila podrobné vyšetření gastrointestinálního traktu, přeléčení vředů a zánětů, následnou psychiatrickou léčbu včetně léčby všech závislostí. Vedro, stres, nevhodná strava, nadměrný přísun alkoholu a dalších omamných látek uspíšily perforaci vředu s vnitřním krvácením...
        Bohužel, po všech aférách a megaostudné dovolené s Macurou, jí zbyl jen z nouze ctnost Rychtář, a tento "záchrance" toho bezezbytku využil.

        *7* *9* *13*
        • Luky1987
          Rychtář a Macura dva šasci, který Ivetku dostali pod koleje. Cpali do ní alkohol, omamné látky atd. Slizoun Macura presne tohle delal s Ivetkou, když s ním byla tehdy v Itálii
      • Žila by pokuď by se jí podařilo dostat od Rychtáře ještě v roce 2013 a pokuď by nedošlo k té svatbě..
  • Nikdy nekončící crazy komedie.Ono možná stačilo říci Ivetuško,prdelinko jak si přišla k těm modřinám?Jenže to by majitelka modřin nesměla mít výpadky paměti.Zejména,když prožívala absťák.
    • K modřinám přišla stejně jako Darina..udělal jí je Rychtář..měla je i na stejných místech jako Darina a jednou to Iveta i ohlásila na policii a tam to vyfotili..měla stejně jako Darina modřiny na horní části rukou..
      • Proč Darina nevolá zelenou linku 800888686 *1* a nestáhne si do mobilu aplikaci vývojáře Macury STOP NÁSILÍ, UDĚLENÍ VÝTEK, ochmane, Habrmane, Novotný, Veselý, nevěro........? Nejsi jí posedlý jako Ivetou?
        *1* *2* *15*
        • *11* Erene s krakenem dostali konečně ban?
  • Jako zkušený hráč pokeru spratek blufuje i z pozice šéfredaktora EXTRA.cz. O co doopravdy jde v kauze půldruhého roku starých podlitin mrtvé IB, z nichž některé vykazují známky Rychtova rukopisu? Za investigativního novináře bojujícího po boku truchlícího vdovce proti zlu v bílém mundúru jej nepovažuje snad ani stálý pacient PL čekající na sérií ECT ve svěrací kazajce. S poker face na nebožce dál parazituje, přestože půl roku od její smrti dávno uplynulo... Trubka Rychtář nedomýšlí, že to může definitivně zlomit vaz i jemu...
    *11* *12*
    • Nevím jak to je v PL,ale já už prošla nemocnic,a nikde se mi nestalo,že bych musela objasňovat,nějakou svoji modřinu,aby ji mohli zanést do přijímací zprávy.Jediná lékařská zpráva,kde jsem měla výčet svých zranění byla po havárce,ale modřinama se fakt nezabývali a řešili moji zlomeninu,záchranu oka a další zranění.
      • Defekty na kůži se zaznamenávají u imobilních pacientů tzv. "ležáků" kvůli prevenci a ošetřování dekubitů-proleženin. Existuje na to formulář se zákresem a stupňem závažnosti. Kvůli modřinám zesnulé IB se žádná žaloba ani vyhazov konat nebude. Článek byl pouze další "žrádlo" pro konzumenty exkluzivních blábolů PN a vyšumí do ztracena. Po zveřejnění části ZD a příjmacího protokolu PLB s pohyblivou lupou, by mě už nepřekvapilo, kdyby vyšlo najevo, že Iveta měla pod šiltovkou nebo v tom košíku kameru a kráčejíc vstříc vlaku volala EXTRAdrbně.cz. Tohle bude mít víc dílů než Ordinace...
        *8* *12* *11*
        • Nebo ji natáčel Rychta z toho křoví, kde teď stojí kříž č. l (převlečený za kunu).
          • Ty jsi Colombo.Konečně mi někdo osvětlil tu záhadnou kunu.On to byl detektiv Rychta.
            • Fotr možná říkal Pepkovi Kuní ksicht a syn to vylepšil na Mluvící pr*el. Docela jiný kafe bude, až dá Rychta do placu fotky toho "vyděrače". Iveta šla k vlaku na čas dle jízdního řádu a v košíku nesla čelovku s kamerou. Rychta čekal před zatáčkou v křoví, vzal košík, zvochloval Ivetu a pod šilt jí navlíkl kameru. Celé to jistil druhou kamerou z místa, kam chodí dodnes
              s pláčem zapalovat svíčky, příp. šu*at reportérky. Když bylo dokonáno, u rybníka se zbavil košíku, zavolal spratkovi a začal s truchlením...

              *7* *11* *15*
            • Co teprve až zažaluje krematorium,že mu vydali úplně cizí manželku.Zjistí to přepočítáním zubů v pixle.Z toho už si musí člověk dělat srandu,protože přes veškerou tragičnost Ivetiny sebevraždy.Vdovec z toho udělal komediální seriál na pokračování.
  • Teď jsi vymyslel nové slovo "zaobcházeli" ..myslel jsi asi zacházeli ne..
  • Luky1987
    Je to hruza, jak zaobcházeli s Ivetkou :(
    • *5* Já slovenštinu ovládám, mám jí v krvi 50%. Nemám problém.
      *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit