Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednu urnu dostal od Pepína za pár domácích vajec i Zdenda. Do těch pikslí totiž oklepává Rychtář čvaňháky. Zatím jdou na odbyt, takže gigolo bude muset ze dva dny počkat. Domenico právě poněkolikáté natáčí remake slavného duetu Amore mio, tentokrát s hajným Horynou převlečeným za Marušku Pojkarovou, a má velkou šanci získat ve slavíku cenu "Objev roku".
    *5* *8*
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko skoda, ze diskuse pro Macuru nelze psát anonymne, tak tam nemuzes napsat svuj názor
    • Macura má přehled, nechodí do práce a občas sem pod různými nicky něco nasmolí. Na jeho profilu je nuda.
      *6*
      • Luky1987
        Na toho kaspara Macuru jsem napsal v jeho diskuzi skoro vsechny komentáre jenom já
        • Jinak všechny ostatní kladné komentáře si Zdenda na sebe napsal pod různými nicky sám.
          *8*
  • Dosud utajované fotky nyní v galerii! Itálie-Peschici: ještě přepudrovat nos a poslední pokyny štábu Prásku! před další klapkou. Po ošetření na pohotovosti: oddaný syn utěšuje tátu: jedna prohraná bitka, ale válka pokračuje...
    AHA už zase klame své čtenáře, páč 28. 6. se vytasili s fotkami kříže Petra Veselého i s návodem na jeho výrobu. Vypadal úplně jinak a pokud si na něm veselá trojka neopekla buřty, leží zapomenut v Ivetině zahradě dodnes. Tenhle tam narafičili nejspíš sami reportéři AHA, nevděčný vdovec je sice udal příslušným úřadům, ale pak se všichni nějak dohodli... A jedeme dál!

    *11* *15*
  • *5* Jestli je pravda, že paletový král má syna, je divné, že korunní princ a jeho máma nejsou vláčeni bulvární stokou jako Artur. Taťka to má zřejmě ošetřeno ve smlouvě o díle. Škoda, musí být na něj opravdu pyšní. Zjevně to zatím respektuje i spoluhráč Rychtář.
    *12* *13*
  • Podle titulku dal Pepa za tu piksli půl mega?
    *8* Není autor Rychtářův spolužák?
  • Proč mám pocit, že tahle firma byla jen zástěrkou a je mu šumák, jestli o ni příjde. Všechno kolem něj je nějak prohnilé, včetně těch perverzních článků o něm i té jeho partičce. Tady už kámen-cihlu, kámen-kámen, v tom chlívě se ani prase nevyzná. Už to není ani vtipné.
    *11* *12* *11* *12* *11* *12* *11* *12* *11* *12* *11* *13*
    • Firma je teď jen okrajovou záležitostí.Jeho hlavní zdroj příjmů plyne z jiné profese.On je vdovec na plný úvazek,dělá i přesčasy a dělá je rád.Jen kdyby se mu k pietním místům občas nepropašovala některá periodika,která nezaplatila.To jim pak musí dát náležitě najevo,že není jejich majetek.
      • Vsadím boty, že i za to od haháčů inkasoval.
    • Vacátko nečil se.Prdne ti cévka,budeš tahat nohu,jestli ti to stojí za to.Nestojí.Mě pan Josef vždy mile překvapí.Vždycky si říkám,že už větší kravinu nemůže udělat,ani vymyslet a on se vždy překoná ještě větší stupiditou.Jediné co mi na tom vadí,že si udělal z Ivetina tragického konce živnost a zřejmě dost výnosnou.Na každou svini se vaří voda.I na něj dojde.
      • *4* Jsem v pohodě Věrko. Ptákoviny mi životosprávu ani spánek nenaruší.
        Pijavice jako JR a spol. byly a budou vždy. Manipulovat, šokovat, vzbudit zájem, však účel světí prostředky. Možná je to celé naopak - k těm svým stupidním kouskům nevolá bulvár Pepin, ale jede podle daného scénáře. Při kydání do kamery mu občas vypadne text a zkouší improvizovat, to jsou pak ty perly. Na tragedii IB se přiživuje mnohem víc parazitů než si dokážeme představit. S Ivetou má říčanská famílie vystaráno až do důchodu, takže svoji divnou firmu už dávno neřeší.
        PS: Příjemné teplé babí léto - vody se vaří asi fakt moc, snad dojde na všechny.



        *3*
  • To patřilo Vacátko pod vlákno s kačenkami.
  • Hezký vztah ke zvířátkům a přírodě získal za spolužití se svou zesnulou manželkou.Vzpomeňme na Gejšu,nebo jeho vlastního psíka Maxíka.Příkladná péče a starostlivost je dostala do hrobu stejně jako Ivetu.
  • Rychtář potřebuje obsadit firmu bezúhonnou osobou s maturitou.Sakra koho tam posadí.Jeho zdárný synek a spolupachatel nevypadá,že by exceloval na gymnáziu a skoro snacha taky asi nevychodila vyšší dívčí.Na to místo mohl posadit leda Ivetu.Ta maturitu měla.Pravda nezískala ji zrovna za vědomosti,ale měla.Rodina je rodina a krev není voda,jak říkávala za blahé paměti Iveta.
  • Zápale, až budeš zase šmírovat v Říčanech, nabídni Rychtářovi, že vezmeš to místo odpovědného zástupce po Václavu V. Budeš vědět o každém jeho pšouku opravdu první. Pokud se považuješ za bezúhonného a máš nějakou maturitu, tak neváhej. Macura má vysokoškolský diplom a už delší dobu shání fleka!
    -------------------------------------------------------------------------
    "JR+DZ §§ Bezpečnostní a pátrací činnost - vyčenicháme vše jako první §§"
    -------------------------------------------------------------------------
    *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit