Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *15* "Franckajagrova"-"pravopis" chce být za inteligenta, přitom má permanentní problém se shodou podmětu s přísudkem i s vedlejšími větami.
    Chceš-li Pepušo opravovat po někom chyby, podívej se do pravidel, gůglit snad umíš, provokatére placený bulvárem. Správně by bylo: ...abys nepsal..., ...tady by ses měl... To bys ale nestíhal všechny diskuze!!!
    *1* *1* *1* *1* *2* *2* *2* *15* *15* *15* *11* *12*
    • kdybys někdy viděl psát syna Rychtáře,tak by jsi věděl,že měl pravopis daleko horší než mám já.. *2*
      • *8* Proč opět nový nick, franckajagrova, každý tě hned pozná. I moulové, jako jsou Rychtáři, vědí, že na většinu chyb upozorní prohlížeč, ostatní si mohou vygůglit. Spíš jde o tvoji horlivost a pár kaček, nebo přitáhnutí k diskuzi podobnou krevní skupinu dle zadání chlebodárce. Zopakuj si podmiňovací způsob, zvratná a nezvratná slovesa, např.: ...tak bys věděl...!!! Je MDŽ, proč nejsi u mamky Darči na kafi, aby nemusela být s mužem svého života sama? Možná se ji chystá zamordovat.
        *15* *15* *15* *8* *8* *8* *12* *11*
        • totální cvok..ale bláznům se nemá odporovat..žádnou mamču Darču nemám..ani Novou ani jmenovkyni..když jsi to napsal jednou,možná to bylo vtipné,ale opakovaný vtip už vtipem není !
          • *1* *15* Myslet znamená houno vědět, franckajagrova, jak si nedávno napsal Lukymu. Od nejhodnějšího syna na světě není hezké tvrdošíjně zapírat "jmenovkyni" a týranou mamču, Pepušo. Budeš dost posera, že se léta zmůžeš jen na pomlouvání tatíka pod stále novými přezdívkami.
            *15* *15* *8* *8* *11* *12*
  • *1* Média stepují kolem IKEMu, Kája je holt slavnější, Pepa má smůlu. Pája nedělá antireklamu Slavíkům, já asi neusnu...
    Tak Iveta už snad bude mít konečně klid.
    *5* *5* *5* *3*
  • ušetři můj dům, ale ostatní nech shořet! Holy s**t.
    *1* *5*
  • *4* Nádherné tříkrálové ráno, opráším práskačky a hurá s hafanem na kopec a do polí, budeme se kochat... Po obědě relax, cukroví, jak ho ubývá, je
    čím dál lepší.
    *3* *5*
    • U nás už byli předevčírem.Já ulehám s čajem a acylpyrinem.Jsem tak nastydlá,že se asi udusím.Kolem Josefa je nějaký podezřelý mediální klid.Že by už přestal o něj být zájem?To mu nemůžou ty bulvární mrdky dělat.On zase něco vymyslí,aby mohl předesílat a dementovat.
      • *9* Momentálně se ukájí nad nemocným Bartoškou a Popelkou Šafránkovou. Rychtu možná doprovodí Novotný v únoru k soudu do Valmezu. Lysý by mohl jet se Šteflovou nebo Zápalem. Jestli bude jednání veřejné, na tuty přijede gigolo a králíček bobeček, aby se dostali před kamery. Letos mu Čt nedala prostor, aby v maškarádě z hromady palet pronesl novoroční poselství a požehnání Orbi et urbi. A to mu měla místo novomanželky Šulekové letos asistovat Podlešáková. Mám tušení, že si to zklamání opět vyleje na náns.
        *1* *2* *15*
        Přeji brzké uzdravení!!
        *4* *3*
  • Luky1987
    Rychtar a Macura oba Ivetku psychicky nicili v jejich pritomnosti se citila depresivne a nebyla stastna. Myslim si, ze kdyby mela normalniho partnera, ktery by ji pomohl mohla jeste zit
  • Luky1987
    Myslím si, že všem je úplne jedno, co Rychtár bude zítra delat či blbnout u kolejích atd. Mne je líto Ivetky nezasloužila si to takhle skončit, byla dobrá zpevačka a moje nejoblíbenejší, mám jí rád
  • *8* Franckajagrova-nevěra-ochman-vicnezpravda nesčíslněkrát napsal, že na nás nemá cenu reagovat, ale nikdy mu to nedá... Jako Macura o sobě tvrdí, že je mediálně známá osobnost, svolil se zveřejněním profilu na portále osobnosti, ale proč je u jeho profilu nutná registrace? Ochotně se angažoval v nekonečné telenovele IB+DM+JR+ZM, sám ví nejlépe proč. Je mi šumák, kdo tohle dotěrné individum mj. nevěra je, já si své postřehy budu psát. Znovu opakuji, třeba se po*er, franckajagrova. Celý život respektuji sociální normy i právní předpisy, vyplácí se mi to a ve svém okolí jsem za slušného vstřícného člověka s dobrou pověstí. Děti jsme vychovávali příkladem, což přineslo také ovoce. Takže ti doporučuji sport, pobyt na čerstvém vzduchu, pestrou stravu, vitamíny C, D, B+Mg, přátelský vztah k lidem, případně kvalitního psychologa. Jinak začni nacvičovat skoky do truhle, ukončí to tvé trápení.
    *1* *2* *15*
    • Po..er se sám sprosťáku,když ti dojdou argumenty,což je dost často,zmůžeš se jen na trapné nadávky a osobní útoky..mě doteď nenapadlo řešit co jsi zač,ale určitě velký zoufalec,v důchodovém věku,který se nudí a potřebuje útočit na ostatní aspoň na internetu..
    • *6* Ještě připomínám dostatečný pravidelný spánek místo permanentního datlování supernesmyslů. A opravuji -individium.
      *15*
  • Luky1987
    Ano top léto 2015 Vacátko, Ivetka rikala, že Artur je pro ní na prvním míste a pak zpev *5* *5* *5*
    • Ano říkala,ale bohužel se tak poslední roky nechovala..tak aby pro ní byl Artur na 1.místě..bohužel ho vystřídal alkohol,léky,chlapy..to byla realita..Artur byl až někde vzadu..už když mu bylo 11 let,jí byl odebrán..
  • Z videonahrávky pořízené reportéry Prásku! v říčnské vile, jejichž 5/12 je dosud v SJM bývalých manželů Rychtářových, je zřejmé, že do pietního kumbálu v podkroví cit. vily se vchází z vysoké chodby. Své království ukázal reportérům poté, co se rozvalený v křesle vkusně zařízeného obýváku před jejich kamerou nevkusně dojímal. Tvrzení Blesku, že vdovec živoří v kůlničce je v rozporu s uveřejněnou fotodokumentací, neboť střešní okna, obložení, sklon střechy v podkroví, půdorys místností, výška stropu v chodbě a místnost s pohřebním věncem v blízkosti mísy WC odpovídá půdní vestavbě rodinného domu, nikoliv prostoru pod stříškou oné "kůlničky".

    *7* *11* *12*
    • Není to půdní vestavba,ale je to skutečně místnost v té firmě..
    • Dokud neproběhne vypořádání,tak se ho paní Darina nezbaví.Vyhodíš ho dveřma,vleze oknem.Jak neustále zdůrazńuje,že se všeho vzdal ve prospěch Artura.Podle alkoholika zvukaře pobral z baráku Ivety co se dalo a mělo nějakou hodnotu.Pobral by toho určitě víc,ale nábytek nezamaskuješ do krabic a igelitek.Vše měla mnohem dříve,než se k ní s igelitkama nastěhoval,kromě toho co jí za blábolení pořídila TV5.Navíc při každé příležitosti zdůrazňovala,že si přeje,aby vše co měla zdědil její jediný syn.To si nasadila veš do kožichu.No co už.Nebylo už z čeho vybírat a ona zahradníka,umývače,kuchaře,uklízeče potřebovala.
      • Vzhledem ke kvalitnímu ošetření pozůstalosti utřel hubu, tak pobral zejména předměty, kterými "milovanou" Ivetu dále prostřednictvím bulváru prodává a kompromituje. Co mělo skutečnou hodnotu, zůstalo jako předmět dědického řízení v Uhříněvsi. "Plebs" si žádá Rychtářovu zkázu a pseudoredaktoři bulváru napíší sebevětší hloupost, aby zajistili prodej. Do nechutných intrik se stále nedaří zatáhnout Ivetina syna, proto čekám, kdy Blesk nebo EXTRA.cz přistoupí na vdovcem stanovenou cenu nahrávky z obřadní síně a další citové vydírání dědice. Než Rychtář s Ivetou opustili Říčany, fungovalo manželství s Darinou i jejich rodinná firma 28 let. Tak dlouhé soužití s psychopatem může partner vydržet, pokud se mu přizpůsobí. Těžko říct, jestli se paní Darině podařilo zpřetrhat veškeré vazby z minulých let, ale distanc a hrdost si bude moci dovolit, až zvládne, případně s přispěním syna, který u ní bydlí, hradit energie a další režii "svého domu". Dosud to prý dělá exmanžel, a proto se zákonitě nenechá vyštvat do nějaké kůlničky. A že by nevěděla, z jakých zdrojů tyto prostředky pocházejí, tomu snad nikdo nevěří.
        • Tak firma fungovala jen 18 let,jelikož jí založili později *1*
          • *8* Sami bulváru slepičili, že měli funkční manželství 28 let a dá rozum, že šmírovací firmu nezaložili před r.89. Stačí kliknout na OR - od vzniku uplyne 2.11.2015 20 let. Nekonfliktní člověk bez obsesí jistě pochopil, o čem mé příspěvky jsou. Pokud tě názory zdejší komunity iritují, proč je vyhledáváš? Jaký má smysl schovávat se za desítkami nicků? Je to snad forma nějaké kompulze?
            *12* *11*
  • V Uhříněvsi u žel. přejezdu stojí dubový kříž s nápisem: IB
    29. 4. 2014

    Na druhou stranu kříže by se hodilo vytesat: JR
    29. 4. 1958

    Pěkná upomínka na narozeninový dárek.
    (Text se trošku rozhodil, zkouším opravu.)
    • Luky1987
      Nazdar Vacátko jak je ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit