Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už to proboha neřešte *1* *1* Je zbytečné řešit co byl před rokem nebo dvěma..podstatné je co je teď..teď by mělo nastat potrestání Rychtáře za zabití Ivety..a to dřív než zabije svým "laskavým" chováním i Darinu..
  • Luky1987
    Josefa mela podle mne Ivetka ráda jinak by si ho nevzela. A skočila pod vlak proto nebo mela deprese, zdravotní problémy a i bolesti. I já mám nekdy deprese, že jsem smutný, takže vím, co Ivetka prožívala je mi jí moc líto cudinka tohle si nezasloužila takhle dopadnout *9* *9* *9* *9*
    • Jasně každej si bere druhýho jen z lásky !! *1* Nejčastěji ovšem z lásky k penězům,což byl případ Rychtáře !!
  • Když si to Vacátko nakousl,tak jsem se na krasavce Pepu zadívala a vidím v něm všechny osudové muže Ivety:
    -obchodního ducha má jako Štaidl
    -nos jako Sepéši
    -podmanivý úsměv a kštici jako Penk
    -ruce jako kladiva celý Pomeje
    -uhrančivé oči jako Csino
    -sexuální apetit Třísky
    -barva kadeří pepř a sůl,teda víc sůl celý Drákula Hůlka
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko, taky mne to tu už moc nebaví. Jsem rád, že se ti líbí moje profilová fotka
    • Chlape jsi to ty,to je ale změna ! *1* *1* Jsi nějaká jiná ! *1*
  • Jinak nejsem nijak s tou rodinou spjatý,ale umím si představit co se tam dělo..jelikož i já pocházím z rodiny,kde se děli podobné věci..násilí a podobně..nechci to tady rozvádět,protože je to nepříjemné téma,ale díky tomu asi víc chápu,co se tam dělo..
  • Nikdo nemá právo někoho urážet když nezná pravdu

  • Luky1987
    Macura, Rychtár, Martucci atd vsichni byli s Ivetkou jen proto aby se zviditelnili a kvuli její sláve
    • *3* No, konečně. A nejen ti tři kašpaři. Ze stejného důvodu se kolem Ivety ochomýtali všichni ostatní, pokud se ze spolupráce s ní dalo něco vytřískat. Tihle tři troubelíni už vlastně jen paběrkovali, o to víc se chtěli proslavit. Zdravím, Luky.
      • Luky1987
        Ahoj Vacátko más taky v tomhle pravdu
  • Nevěra píše tak zasvěceně,že by člověk řekl,že s nimi bydlel.Kdyby Máca nějaké fotky s modřinama měl,tak už by s nimi dávno vyrukoval,jako důkazem týrání jeho modly.Rychtář je manipulátor a despota,ale to byla Iveta taky.Takže oni žili v takové podivné symbioze.Vzájemně se drželi pod krkem.On jí dělal služku,obstarával přísun pilulí a chlastu a ona se nechávala obskakovat a nechala ho u sebe bydlet.Máca jim to souznění narušoval.Iveta sice,když byla na šrot tak volala SOS na všechny strany,ale pak to zase odvolávala a obviňovala všechny kteří by ji chtěli pomoc.
    • Jenže Macura žádné fotky Ivety s modřinama neměl,protože jí Macura nikdy nezmlátil..Rychtář ano..Iveta byla vyšinutá,ale proti Rychtářovi normální..15 let chlastání se na ní podepsalo,ale Rychtář se už narodil jako cvok..je to magor a realita je ještě horší,než se zdá..nejde jen o to co udělal Ivetě,ale i Darině..těch podezření je na něj víc..má napojení na policii,protože pro ně pracoval i jinak..proto ho stále neodsoudili..snad aspoń v tom Vsetíně budou úspěšnější a nepodjatí..Rychtář se nikdy neměl ženit,jelikož k ženám nemá sebemenší úctu..to už dokázal mnohokrát...co dokázal napsat o Darině,jakýma nadávkama o ní mluvil a nakonec jí zmrzačil..to je jeden aspekt jeho nenormality - ženy má za méněcenné..ale to by bylo nadlouho popisovat všechny jeho patologie..i k synům má velmi divný vztah a v dětství mu údajně jeden syn upadl na hlavu,když byl mimino a díky tomu..je divný..no..druhému synovi,pokuď to nebyl podvh zas psal nejhorší sprostoty..on je stařík s myšlením pubertálního delikventa,a tak nikdy nemohl dobře vychovat děti,když je mentálně stále téměř dítě..další věc je,že není schopný a nikdy nebyl dodržovat zákony..takže nezapadá ani do společnosti..po všech stránkách je zkrátka vadný..
      • Na Ivetiných nahých pažích jsou zdokumentovány dost velké modřiny, někdo z novinářů ji fotil cestou z Itálie v tom modrém pytli na odpadky. Bohužel autor podlitin se nepřiznal a Iveta si "raději na nic nepamatovala". Jisté je jen to, že po celou dobu s Macurou byla nalitá a sjetá podvobraz.
        *13* *11* *12*
    • Rychtář ji utvrzoval v tom,že se léčit nepotřebuje,že to spolu zvládnou a tím ji měl zase on povolnou na své straně,protože na to ona slyšela.Ona ho potřebovala stejně jako on potřeboval ji.Ona byla pro něj vstupenkou do médií a on ji zajišťoval domácí servis.
  • *15* *15* *15* Se divím, že gogolo-baron prášil pro svého skalního fanouška franckajagrovýho-vicnezpravdu neposlal speciál na imaginární párty do Foggia. Pár dnů s polopenzí by snad bájného lháře nepoložilo, když teď bude kasírovat od Rychty ;-D. Na FB jej hodlá ještě obvinit z týrání mořského koníka a dvou škeblí, které před rokem a půl přiotrávil, když vlezl do moře se špinavýma hnátama, umaštěným tralalákem, lahváčem a žvárem v nevymáchané hubě.
    *1* *1* *1*
    • *15* *15* *15* gigolo!!! *1* *1* *1*
  • Luky1987
    Už je tu zase haha-franckajagrova a mínusuje
    • Žádná Francka tady není,už vám to jeden člověk psal,abyste nechali těch blbostí a nepsali tady nesmysly..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit