Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačí už jen málo..vyprovokovat cvoka Rychtáře (což není těžké) a jde sedět *2*
    • Zvedni zadek od klávesnice a udělej to, trubko. Splň si svůj sen!!! Máš ho na dosah, my to chvíli bez tvých kydů vydržíme.
      *1* *1* *1*
      • Až nebudeš psát,tak budeme vědět,že je to protože je rychtář rovná se ty v cele *2* Já se s Rychtářem špinit nebudu..a ty se zklidni,už bylo tvých urážek až dost !
  • ..tak dneska by měl padnout rozsudek nad Rychtářem..v Itálii..hrozí mu až 5 let vězení..
  • Štaidl a Rychtář mají oba na Ivetině smrti svůj podíl..Štaidl jí zničil tehdy plus před rokem i předtím viděl jak na tom je a nijak se jí nesnažil pomoc,přestože mohl..finančně i jinak..sice se s ní dávno rozešel,ale měl s ní syna a i tak nic neudělal..bylo mu to jedno,že Arturovi umře matka..
  • A nehodlám se tady s nikým dohadovat,jen mi přijde směšné jak tady někteří píšou totální blbosti,jak svalují vinu na Macuru..přitom zapomínají že jí tehdy z toho domu odtáhnul ve stavu do kterého se dostala sama a díky Rychtářovi..a to nebylo za den ale za několik let co s ním žila..už po měsíci co s ním žila vypadala o poznání hůř protože jí nechal pít..dokonce pil s ní..
    • Takže to vezmu popořadě Petře,Pajine,Máco.Měla tě plné zuby.Nestála o tvé vnucování a bála se tě.Do určité míry i proto,že ji Rychtář tebou strašil.To,že se ti vede dobře ti ze srdce přeju.Pomoci jí nemohl nikdo.Jen ona sama a to odmítala.Pomoc znamenala hospitalizaci na závislosti a poté tvrdou disciplínu.Ona byla šťastná,když měla co zobat,co pít a mohla se litovat.Kdo jí v tom chtěl bránit byl okamžitě nepřítel.Ten,kdo ji zajišťoval přísun farmak a chlastu byl miláček.Docela věřím tomu co řekl Standa-zvukař i když,sympatický mi rozhodně není.Došly jí zásoby,nebo jí je Rychtář schoval.To neunesla a šla na koleje tečka.Toto je můj názor a za tím si stojím.
      • A naposled nejsem Zdeněk Macura !!!!!!!!
      • Hlavně,že se ti líbí tvé vlastní příspěvky a sám si je ohodnotíš.
    • Luky1987
      Rychtář a Macura dva obyčejný kašpari to jsou prostě, Ivetka to už s nimi nemohla vydržet
  • Zápale, až budeš zase šmírovat v Říčanech, nabídni Rychtářovi, že vezmeš to místo odpovědného zástupce po Václavu V. Budeš vědět o každém jeho pšouku opravdu první. Pokud se považuješ za bezúhonného a máš nějakou maturitu, tak neváhej. Macura má vysokoškolský diplom a už delší dobu shání fleka!
    -------------------------------------------------------------------------
    "JR+DZ §§ Bezpečnostní a pátrací činnost - vyčenicháme vše jako první §§"
    -------------------------------------------------------------------------
    *1* *1* *1*
  • e.drazby.cz
    Tak konečně bude od psychopata a vraha Ivety bezdomovec.
    Rod. dům vč. pozemku a přísl., podíl 5/24, k.ú. Říčany u Prahy, obec Říčany, okr. Praha-východ
    • Máte pravdu, dům byl, již vydražen a on se v něm drží, jako klíště. Ten člověk je nebezpečný okolí. Uznává pouze sám sebe, nerespektuje zákony.
  • Luky1987
    Haha-franckajagrova neumí nic jiného než mínusovat. A ja príspevky nemažu
    • *1* Jo, ještě se umí nabourat do nicku, takže potrefená husa. Kdo ty příspěvky asi maže? Taky umí nadávat. Bude to tím, že jeho modla Darča už je s Rychtou zadobře, všechno bylo pouze placené divadlo a Ivetu chtěli oškubat společně!!!
      *11* *12* Prej reinkarnace, zatím kocour v troubě.
      *1* *1* *1*
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko, jdu za chvíli se taky projít do prírody mám volno konečne *1* *1* *1* *1*. Nekdy mi je za Ivetkou smutno, tak aspoň poslouchám občas její písničky
  • Vždy mě dojme jak vdovec ztratil smysl života.Nedokáže se z ničeho radovat.Strčím si ukazováčky do očí a vyroním dvě slzy.Ani zmínka,že by se radoval z pokroků vnoučka jak roste nic.To za života nebožky měl spoustu důvodů se radovat.Když trajdala po Schengenu,nebo,když líčil jak po ní uklízel to radostí až plakal.Je mi nějak blivno.
    • Z vnoučka bohužel vyroste stejný mentálně retardovaný jedinec jako je ušoun..žádný důvod k radosti..za pár let bude krást a mlátit lidi stejně jako jeho otec i děda..
    • *9* Nevím, co bylo závadného na mém přání rychtářovic prckovi zdravíčka a co nejméně praštěných genů po ovdovělém dědkovi. Jsem asi v nemilosti, je to v krátké době druhý zcenzurovaný příspěvek - nijak vulgární, bez rasistického podtextu, ach jo...
      *8*
      • Asi se tvůj příspěvek nelíbil bůůvolovi,ten totiž chce,aby prcek byl jako ušatec a dědek.Holt se mezi nás vnutil udavač a naše poklidná písemná komunikace se mu nelíbí.Asi by rád,kdybychom se tady uráželi,vzájemně napadali stejně jako na jiných diskuzích,kde se vyskytuje.Já se ovšem hádat nemíním.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit