Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemluvě o tom že ušoun nepracuje..možná má invalidní důchod na hlavu,to nevím,ale to tě koukám nepohoršuje..že dospělý syn Rychtáře nepracuje..a nepracuje ani když si pořídil dítě..místo toho doma rozkopává dveře..asi je to fakt retard,ale i tak by se mohl podílet na placení nájmu atd..
    • Ušoun je bezmezně oddaný tatíkovi a loajální k "rodinné firmě", má tedy od rodičů benefity. Ty jsi nevěro-pro blba takový nepřející uzlíček nervů, zmítající se žárlivostí a nenávistí. Proč si nepořídíš taky mimino? Nemusel bys bráchovi závidět a imrvere se navážet do nevinného děcka, které je už tak dost potrestané, že se narodilo do téhle eklfamílie.
      *13* *11* *12*
      • Jakýmu bráchovi..nejsem naštěstí bratr Rychtářova syna *1* Nemůžu psát detaily,ale ušoun má skutečně nějaké mentální postižení..takže v jeho případě to není moc vhodné,že přivedl na svět dalšího cvoka..ale to už tak bývá inteligentní mají málo dětí nebo žádné,množí se spíš ty ehm..
        • Každý normální člověk si pořizuje dítě pokuď sám vydělává a má nejlépe vlastní bydlení..ne že bude příživník a ještě s dítětem..ušoun předvedl dokonalé romské myšlení,že je mu to jedno,on se postará někdo jiný..i když on nemá čím myslet,díky svému postižení..
          • To že nedávno rozkopal dveře mluví za vše..kdyby se aspoň choval slušně,ale on skutečně patří do blázince,stejně jako starý Rychtář..tohle Darina musí trpět ve vlastním domě..ožralu Rychtáře,který tam v noci pořvává a dospělého syna,který asi ze srandy prokopává dveře..do toho křik dítěte..s vědomím,že jí Rychtář se synem nedávno dokonce okradli..
  • *2* Franckajagrova, musels to psát 8x? Vlahá prvomájová noc, lásky čas, a ty datluješ nesmysly doalelujá. To já mám docela jiné zážitky. Že tě Hudy zablokovala, víme. Nick franckajagrova je blokovám snad na všech diskuzích
    pro agresivní, urážlivé a oplzlé příspěvky. Proto neustále měníš (marně) přezdívky. Až se trochu prospíš, přečti si ty své protiřeči, je mi tě líto. Soustavně jsi upozorňován, že nemáš opisovat kdejaký blábol z bulváru, všem bohatě stačí přečíst to 1x! I ten Rychta strávil noc asi příjemněji než ty.
    *1* *1* *1*
    • Nech si svoje zážitky pro sebe nebo se nám udělá nevolno *15* Opravdu nemusíš jako Rychtář zveřejňovat,že tě pozvracela prostitutka..žádnou hudy neznám..
      • *1* Franckajagrova jsou císař, že si onikají? Kvůli svým mindrákům nemohou vidět nikoho šťastného a spokojeného? Hned plivou jed a síru, haha? Pokud vím, krom tebe a nás tří zdejší diskuzi navštěvuje Zápal, který si ve svých článcích několikrát přivlastnil Věřiny nebo i moje postřehy. Nevadí mi to, legrace není nikdy dost, ať se šíří třeba kanálem. Jinak tu šmejdí i ostatní dělníci bulváru, vč. samozvaného krále PN. Zápal mi z nich vadí nejmíň, jako jediný vzpomenul na Ivetu jako zpěvačku, ženu, matku, utrápenou lidskou bytost... O kašparech a darmošlapech kolem Rychty včetně píše, jak si zaslouží. Nemá potřebu o jejich přízeň svádět boj jako Novotný s Turkem.
    • Já si za celou dobu nevšimla Vacátko,že bys hájil Rychtáře.Asi si budu muset nechat napsat brýle,abych lépe viděla.Právě ti,kteří nemají světu co říci a nabídnout jsou největší grafomani.Tvé příspěvky mají vtip.U Lukyho respektuji,že měl Ivetu rád bez výhrad k jejím vzláštnostem.Jen bůůůvol tady píše bezduché,bezvtipné,nicneříkající ,hloupé příspěvky a ještě by chtěl,aby to četl co největší počet čtenářů.Unudili by se k smrti.Stejně jako my.Kdyby si raději hledal práci grafoman.
      • *3* To bude tím, že paranoici vidí věci, které se odehrávají pouze v jejich hlavě. Mají pocit, že je neustále všichni pronásledují a proto se musí skrývat pomocí dalších identit, své perverzní představy promítají do domnělých nepřátel, což jsou prakticky všichni ostatní.
        *8* *13*
        • Buď má papíry na hlavu,nebo je nezaměstnatelný nepřispůsobivý.Jinak si neumím představit tu 24hodinovou hlídku co kde,kdo napsal,aby nejpozději do hodiny vystartoval,jak čertík z krabičky.Odmlčí se pouze,když si potřebuje promyslet,čím by nás zdrtil,ale ani to mu nejde.To je k vzteku. *2*
          • Možná má pár peněz za tu nonstop hlídku a provokování. Všichni, co klikají na "zaručené bulvární pecky, ze kterých mrazí", by si měli nainstalovat adblock, ušetří spoustu času a podobných vykuků ubude. Takový týpek mě nikdy nerozhodí. Ať si mínusuje, opisuje, vymýšlí nové přezdívky, zbožňuje
            králíčka-bobečka i gigola. Ať se třeba pasuje na vlezlého krále internetového drbání a zastánce bývalých Rychtových manželek proti jejich vůli.
  • Není hrdina ten,kdo kope do mrtvých..hrdina je ten,kdo se umí povznést nad to co se stalo,a přiznat pravé viníky..fakt je ten,že Iveta byla v roce 2011 na dně a sama by do domu Rychtáře bydlet nešla..on jí tam nastěhoval,aby mu splatila dluhy..a taky se tím chtěl proslavit..počáteční viník toho co se stalo je tak jednoznačně on..on který jí nastěhoval do domu,když byla Darina zrovna v lázních..stejně tak byl on ženatý,ne Iveta..
  • Luky1987
    Presne, Josef je slusný clovek a on za Ivetkinu smrt nemuze, taky si to myslím
  • Já mu Darinu nepodsouvám,jako životní partnerku,ale jako oběť.Upřímně a ze srdce jí přeji,aby konečně dotáhla do konce vypořádání a Rychtáře se definitivně zbavila.Já jen dávám ke srovnání
    -Darina si nepřeje zachráncovu pomoc.Zachránce ji nechá na pokoji,ať si poradí jak umí.
    -Iveta si zachráncovu pomoc nepřála,přesto se jí neustále pletl do života a vnucoval se jí.
    Ptám se jaký je rozdíl mezi obětí 1 a obětí 2.Ale je to jako bych házela perly sviním.Ty stejně budeš hudlit svou a obhajovat neobhajitelné.
    • *2* Ajťákem naprogramovaný robot...marnost nad marnost.
      *13*
    • Rozdíl je možná v tom,že s prominutím Iveta asi poslední 4 roky nevěděla co povídá a byla mentálně dost mimo a pomoct potřebovala i když tvrdila opak..naopak Darina byla asi vždy mentálně v pořádku,do chvíle než kvůli teroru Rychtáře skončila u psychiatra..čili sama pomoc vyhledala,v situaci kdy byla psychicky na dně kvůli jeho teroru..nyní je podle všeho v pořádku a nikdo jí nebrání aby udělala vypořádání..jde jen o to jestli to sama chce udělat..nikdo jí tím pádem nemusí zachraňovat..alespoň tedy doufám,že je v bezpečí..i když to není nikdo v okruhu asi jednoho kilometru od Rychtáře.. *6*
  • to si přečti hlavně ty,který tady často odbočuješ od tématu Rychtář k Macurovi a svým nesmyslům..http://magazin.osobnosti.cz/zavadime-nova-pravidla-moderovani-diskusi-na-osobnosti_cz-249429
  • Ať to bylo jakkoliv,horší člověk než Rychtář Iveta určitě nebyla..až umře Rychtář možná pro něj bude mít jeho syn větší pochopení *15*
  • Pepík Rychtářů seděl za komančů a za to, kam dostal Ivetu patří do vězení. Iveta byla nemocná a potřebovala pomoc, místo toho ji dostal tento vrah na koleje.
    • Luky1987
      Presne, vubec jí Rychtář nepomohl a nemel jí rád jak tvrdil, jen jí využil hajzl nic jiného kvuli její slávě veřím, že se mu jednou dostane spravedlivého soudu
  • Ale stejně jsou všechny tyhle boje,kdy syn vzkazuje otci přes media,že je blb k ničemu..adekvátní reakce by byla mu dát přes tlamu,nebo mu zavolat,ne to dávat na super,kde si přečte možná milion lidí..to ni neřeší..akorát je z toho zase ostuda.. *1*
    • Online magazín Super.cz navštíví týdně přes 1,8 milionu lidí. *15* Asi je lehčí napsat to aby si to přečetli 2 miliony lidí,než ti říct staroušovi do očí,že je cvok *2*
  • Luky1987
    Rychtár je podle me dobrej
    • a koho to zajímá ??! Podle mě jsi blázen,co nemá svůj názor a mění ho jako ponožky..
      • Ten jouda ho mění jako ty svoje nicky, erene. Jeden spamuje, druhej troluje...nuda!
        *11* *12* *11*
        Co ty na to hudy?
        • hudy
          Doufám, že jsem se mu postarala o blok stejně jako Bendyšce...připadá mi jako schizofrenik....tobě ne? o:)
          • doufám,že jsi na sebe hrdá,že tady každého blokuješ ! Blokuj si jak chceš,půjdu psát někam jinam,kde je možná slušná diskuse bez omezení !
          • Nějakou diagnózu mají asi oba. Ten druhý má snad denně nový fake profil:
            specifická forma OCD?
            • hudy
              Teď nevím, koho myslíš s tím měněním nicků? Takových tady je, bohužel pokud nejsou registrovaní, jsou nepostižitelní, můžu to jenom smazat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit