Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *8* je vyšeptalej degén. Jeho tatík, prý celebrita AAA, ho dotlačil na jakousi knedlíkárnu a hned si myslí, že je špičkový investigativní novinář. Jedna Koktova matrace ho vystrnadila z Prásku!, druhá-tupá Ornella ho teď vystřídá v eXtražumpě. Koprolálie nejde moc dlouho zadržovat, takže teď tu bude furt prohvězdičkováno. Se divím, že nechává v klidu franckajagrovyho, ten přece tepe Rychtu léta ze všech nejvíc. Že by tichá loajalita za věrnou spolupráci na diskuzích?
    • Vrána vráně oči nevyklove.
  • Pokoj vám nedám dokud hp vy nedáte Josefovi.
    • Vrať se do žumpy.Běž si poplakat k prázdnému hrobu a zavolej si k tomu šišlu de bi le.
      • Bylo fajn už tak paranoidní Ivetu strašit?
        -on tě zabije
        -ty umřeš
        -hledají tě policajti
        -oni tě zavřou
        -tady máš dnešní porci bulváru
        -novináři zas číhají u domu
        -zase tady obchází Macura
        Se nedivím,že z té přemíry lásky a péče hopla radši pod vlak.
        • -musíš pracovat, jinak příjdeš o dům
          -zalarmovat, odalarmovat, smazat "háčko", Ivetko neplakej, prdelko
          • V jeho péči jen kvetla.Tolik lásky nezažije jeden ani za 10životů.To já mám dovku a dnes jsem umyla okno,vyměnila záclonu,vydrbala lednici a linku v sezónní kuchyni a grilovací sezóna u nás může začít.Už se na to těším.Dobrou noc Vacátko a ať tě ani starý,ani ušoun v noci nestraší.
            • Taky dobrou. Já mám pro strach uděláno, bude to tím, že si zbytečně nezatěžuju svědomí. Přeji dobrou společnost a příjemné grilování. Já budu zítra ohrnovat brambory, sázet jiřiny a do skleníku papriky. Práce šlechtí.
      • *1* Šišla je pasé, teď volá Turka. Chtělo by to reportáž, kolik má letos tlustej kaššer kaššenek a jestli už vyvedli káššátka. A pak videjko, jak se Standou vytahujou stehy Ivetě a Gejše. Typnu si, že občas dělali i šití, tedy ševcovinu, když na ni padla lampička...
        *8*
    • Luky1987
      Pane Švec nemá smysl se sváma vubec bavit
  • luky zavři si tu svoji smaradlavou držku a di do prde..
  • Luky1987
    Ale já mám a mel sem Ivetku doopravdy rád, ne jako Rychtár jen jí využil kdyz žila a manipuloval s ní. Ted breči nad jejím prázdnym hrobem, kdyz už je pozde
  • a já sem o nich nic nepsal,tak co to kecáš za sra.ky ty mag.re zkur..ný.je vidět že to máš v mozku přeházené ty kolečka.Vacátko
  • vacatko ty si totální ko..t který patří do blázince, ty si s nima nebydlel tak nevíš jak to tam u nich bylo ty debi.. zalez zpátky z kama si vylez a neurážej mě i Josefa
    • Luky1987
      Šveci, tak se nastehuj k Rychtárovi a nám dej pokoj
  • Pan Rychtář Ivetu skutečně miloval, a pomáhal jí jak to šlo, Neříkám že je svatoušek ale za Ivetinu smrt nemuže, a Vocátko, Věro, Luky, se zklidněte a nenadávejte na něho nic vám neudělal
    • Šveci, běž spisovat bláboly o Ulici, na víc nemáš. Do nich ti nekecáme, tak se nestarej, z čeho si utahujeme zase my. Napiš svých 10, nebo alespoň 7 důvodů, spíš důkazů, že Rychta Paní Ivetu Bartošovou skutečně a nezištně miloval. Paní Bartošová i pánové Gott, Vetchý, Menzel a mnoho dalších slušných a významných lidí, ti nic neudělali a pro kus žvance o nich píšeš
      neskutečné prasárny. Už to nehul, brepto, nejsem Vocátko.
      *11* *12*
      • Luky1987
        Presne máš pravdu Vacátko
  • *11* Tak moc udělal spratek pro celebrity Rychtáře a Macuru, a oni mu je sebrali, to je vděk! Vytrvalé kompromitování i smrt IB mu sice vydělaly na slušné zabezpečení rodiny, ale jeho vyhulenej mozek a ztráta soudnosti kvůli tourettovu syndromu se záchvaty koprolálie ho připravily o další příležitost ovládat "myšlení lůzy a plebsu" přes dle jeho špičkový pořad
    s jedinečným komentátorem, jehož drmolení a koktošilání mohla rozumět snad vlastní matka, příp. klinický logoped. Švec se ani tak nezastává Rychtáře, jako sebe (jeho mediálního stvořitele). Franckajagrova píše, že se jí jeho urážení nelíbí, přitom se tetelí blahem jako František Venclovský po přeplavání kanálu (já su tak ščasné!!!).
    • Je pravda,že Fracek dost sešel,od doby co nemoderuje Prásk..z nových fotek je znát,že rezignoval a zase přibral a už ani nemá "super" účes jako dřív *15* Taky mu nepřidal ten prohraný soud s Vetchým..holt se karta obrátila a jde do háje..
  • Luky1987
    Vacátko, co rikas na to, jak se Švec zastáva Rychtáre
  • Luky já vás urážet budu, když vy urážítě Pana Rychtáře.Nelíbí se vám to že,tak když se vám to nelíbí,tak naurážejte ani vy.
    • Luky1987
      Rychtár je u mne človek, který bez Ivetky nic neznamená a vy pane Švec, co si myslíte je mi jedno
    • Chtěl jsem sice oživení diskuse a další diskutující,ale ne urážky a zastávání se Rychtáře *1*
      • Budeš se muset smířit,že se najdou i tací,kteří patří k Rychtářovu fanklubu.Patrik Švec na něm obdivuje vše.
        -profesionalitu s jakou se zhostil své nové životní role vdovce
        -jeho upřímné,ukazováčky vytlačené slzy před tv kamerami
        -osobní statečnost s jakou se vyhýbá soudům
        -jeho tiché rozjímání před prázdným hrobem
        -slušnost a vybrané chování hodné Gutha Jarkovského zejména k neplatícím novinářům
        Zkrátka vzor ctnosti a dokonalosti.Co na tom,že většina národa z něj blije.
        • Najdou se mezi novináři i takoví,kteří nemají důvod lézt Rychtářovi kvůli fotce zrychtované Ivety do análního otvoru jako šišla protekční spratek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit