Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cenu by měl převzít vdovec roku. Když už neměla předskokana, mohl by pak i se slavíkem udělat na pietním místě záskok. Kámošům z bulváru by poslal svoje poslední selfiečko s Elefantem. Mgr. Macura by mu pak stloukl kříž z palet.
    • Možná i ekologickou paletovou rakvičku.
  • Luky1987
    Jsem zvedavý, kdyz bude Ivetka posmrtne opet mozná slavicí nebo SKOKANKOU roku, kdo prevezme tu cenu Rychtár nebo Artur uvidíme
  • Iveta bude posmrtně opět možná slavice,ale cenu kterou získá určitě je SKOKAN roku.V případě Ivety ovšem tato cena získává poněkud více významů.
  • Luky1987
    Rychtár Ivetku jenom vyuzil a byl s ní jenom kvuli její sláve, moc dobre vedel jak na tom je a nepomohl jí
  • *7* Pepa má prostě takovej ten impuls toho myšlení, není to o financích ani o sexu. A kdyby se Darina nechovala k Ivetě velmi nevhodně mohli svorně
    baštit větrníky a mít medové dny dodnes. Knoflííííky láááásky...
    *11* *12* *13*
  • Pepan to určitě nedělá pro peníze.On je přes tu charitu a chce dotovat chráněné památky v Itálii.Pouze chce,aby si čtenář přišel na své a měl to z více úhlů pohledu.Ivana to má naštěstí srovnané v hlavě na rozdíl od citlivého vdovce,který neví kde dřív držet tryznu.Jestli doma před policí,u prázdného hrobu,několika křížů,nebo na kolejích.
  • Nejznámější dělník bulváru Rychtáře nakrknul, když zrušil angažmá Standovi. Takže Pepek za tučnou odměnu "napráskal" tel. číslo a švýcarskou adresu Ivetiny sestry konkurenčnímu Blesku. Aby Ivana odlákala slídící šmíráky od svého prahu, slíbila jim rozhovor v prázdné kavárně. Z pořízených snímků a z toho, co o sobě prozradila, lze usoudit, že i když je "jen" normální hezká žena, je mnohem chytřejší a praktičtější než kdysi krásná a slavná Iveta.
    Už delší dobu lze pozorovat podobné snahy hyen dostat se prostřednictvím Rychtáře pod kůži také Arturovi. To se však díky ostřílenému matadorovi našeho šoubyznysu bulvárním trapákům nedaří. Teď má kluk štěstí, že jeho otcem je právě Štaidl.
  • Luky1987
    Rychtár vedel o tom, ze Ivetka chce spáchat sebevrazdu uz dríve. Dopis na rozloucenou, který Ivetka zanechala pripsal datum 25.4. 2014 a pak tvrdil : to datum jsem tam pripsal já poté, co jsem ten dopis nalezl. Takze plánovala tu sebevrazdu delsí dobu a Rychtár o tom musel vedet
    • zbytečně opakuješ co už se dávno ví..navíc údajně věděl,že chce skočit pod vlak už před rokem...a nikomu to neřekl a nesnažil se tomu zabránit !
      • Vždyť seš to samé v bleděmodrém, akorát agresivní, naklonovaný vševěde, jinak meleš jako on, erene.
        *9*
  • *13* Jenže kde nic není, ani Rychtář nebere. Ledaže by si dal do prstenu vsadit ten šutr, co sebral v kolejišti. Možná s ním už také jebnul Darinu po hlavě. Na rukách by pak nosil "dvě v jednom".
    *11*
  • Luky1987
    Nazdar Vacátko jak se más? Podle toho co píses o Rychtárovi a tak dál mi príjde, ze budes asi policajt nebo u detektivní sluzby
    • *3* Čauki, jsem šéf mordparty, vrchní policejní rada Vacátko. Pod moji pravomoc spadá také protidrogová centrála, mravnostní policie a jsem zástupcem v Interpolu. Jaký máš momentálně názor na Rychtáře, Lukáši?
      *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit