Přejít na výpis diskuzí

Josef Somr

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání

    Nikdy jsem neuvažoval o vstupu do jakéhokoliv fanklubu, až proniknutí do internetu, kdy při kurzu PC nám kantor řekl, ať zadáme na stránky každý svoje jméno.Mně se zobrazil Pan Herec Josef Somr.Kdysi dávno v jednom rozhovoru Pan Somr řekl:Somrů je tak málo, že jsou všichni příbuzný. Od té doby mu důvěrně říkám strejdo.Možná na tom něco je, protože můj otec se narodil ve Vracově r.1924 a jmenuje se Somr.Duševní krásu, fyzické zdraví a faktickou pohodu k narozeninám přeje Somr Vladimír z Písku.
  • Pozvánka

    dobrý den,
    pane Somr,moc si Vás vážím nejen jako herce,ale i jako člověka.
    chtěla jsem Vám nabídnout náš penzion,kde by jste si určitě opočinul a při té příležitosto nám venkovanům trochu popovídal o kumštu.Přeji moc hezkých chvil a doufám nashledanou
    Balová
    www.ucernehoc apa.cz
    info@ucernehocapa.cz
  • ...

    PANE SOMR MOC SI VÁŠ VÁŽÍM JAKO ČLOVĚKA A HERCE UŽ JSEM VÁS DLOUHO NEVIDĚLA V TELEVIZI NEVÍM PROČ JE TA DOBA TAKOVÁ ALE JAKOBY ZAPOMÍNALI NA HERCE A HERECKY KDY JAKO DÍTĚ JSEM SE DÍVALA NA FILMY A SERIÁLY A NA TY HERCE NEJDE ZAPOMENOUT A TAK I VÁS BYCH RADA VIDĚLA V NĚJAKÉM POŘADU.CHTĚLA JSEM ŘÍCT ŽE HERCI JAKO HRUŠINSKÝ,KOPECKÝ, VINKLÁŘ A DALŠÍ NEMŮŽE NIKDO NAHRADIT A TAK I VÁS.DĚKUJI DANA
  • Děkuji a ... klaním se. Velice si Vás vážím jako herce a člověka zárveň. Prosím,pošlete někdo foto Josefa Somra s jeho typickýmí kulatými brýlemi. Ještě jednou - dík!
  • poděkování

    Myslím,že je Pan Herec, který pokaždé, když předstupuje před diváky, dovede pohladit jejich dušičky a darovat něco krásného. Moc mu za to děkuji. Bohdana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit