Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dogpile

    Josef Váňa je...

    ...od poloviny do konce listopadu na dovolené v Thajsku ! *15*
  • ...videjko..aneb trochu nadávek k tomu patří *2*
    http://www.youtube.com/watch?v=CSgfNKPeWls&list=UUcfkzlPEE5NsB5joy_0CmwQ&index=3&feature=plcp
  • Josef Váňa má narozeniny,my máme přání jediný,štěstí,zdraví,štěstí,zdraví hlavně to zdraví !!! *1*
  • Pane Váňo dodatečně k včerejším narozeninám vše nejlepší ať se vám stále daří tak jako dosud a ještě lépe, hodně zdravíčka a mnoho úspěchů s koníky přeje Renča z Moravy.
  • wauworld
    http://www.ceskatelevize.cz/porady/10127554193-hoste-ct4/209471296140015-na-slovicko-s-josefem-vanou/
  • Dostihové odpoledne v pátek 28.10. slibuje nejen hezké sportovní zážitky, ale také účast celé české dostihové špičky rovinových i překážkových jezdců. Vévodit jim bude osminásobný vítěz Velké pardubické, valašský rodák a náš kamarád, žokej a trenér Josef Váňa, který nám přislíbil účast. Rovněž počet startujících koní bude jako obvykle vysoký a věříme, že budeme mít možnost spatřit i nejlepší překážkové i rovinové koně, které už nečeká příliš moc startů a budou svoji letošní dostihovou kariéru uzavírat právě ve Slušovicích.
    Přijďte se rozloučit s končící dostihovou sezónou na našem závodišti, čekají Vás zajímavé souboje našich špičkových jezdců a koní! Začátek je ve 12:00 hodin, vstupné je 50,-Kč, děti zdarma.
  • Připadáte mi slečno skrytá identito opravdu jako ten kůň, s těmi klapkami na očích. Vy sice umíte za každou větou napsat vykřičníky a vyprávíte mi tu jako nějakému blbečkovi, co musejí koně absolvovat v rámci tréninkového režimu, ale podstatu obsahu příspěvku jste asi neviděla a nepochopila. Zkuste mi prosím odpovědět na otázku, proč koně ze stáje pana Váni vjíždějí zcela neoprávněně a v rozporu se zákonem do chráněné přírodní rezervace Vladař, kde je možno se pohybovat pouze po vyznačených cestách, nikoliv mimo ně, což se samozřejmě neděje. Nezávidím pracovníkům regionální správy CHKO jejich snahu, (pokud vůbec ve spojení se jménem pana Váni vůbec nějakou mají) zjistit viníky porušení zákona. To je totiž stejné, jako honit po lese jezdce na čtyřkolkách. Oni sice vědí kdo to je, ale dokázat jim to bohužel nemohou, protože je nechytí. Je to tedy spíš otázka osobního postoje, v tomto případě majitele a ten se chová jako většina známých osobností podle svého osobního uvážení a rozmaru, bez ohledu na to zda za jeho dobrými výsledky nevzniká nějaká jiná škoda. To už ho však zcela zjevně nezajímá. Odpovězte mi na mou otázku a to mi bude stačit, děkuji.
    S veškerou úctou Petr
    • Co na to říct..Snad jen zeptejte se pana Váni..jeho telefonní číslo je k dohledání na internetu nebo i tady někde v diskusi..Pokud máte tedy odvahu říct to přímo jemu..ale teď mu radši nevolejte,protože je ještě v nemocnici..Já odpověď neznám..Jinak by mě zajímalo,jak víte že koně vyjíždějí neoprávněně ? Možná ste jediný komu to vadí.. *15*
      • Petře,někomu by se zkrátka Josef Váňa nezavděčil nikdy..vy ste asi jedním z nich..cítím z Vás závist a možná i nenávist k Josefu Váňovi ! Pokud chcete,udejte ho ! Že Vám není hanba ! Pepa málem umřel a Vy řešíte přírodní rezervaci ! Sorry ale všude dochází k daleko většímu znečištění přírody ! To řešte ! Josef Váňa ví co dělá !!
  • ahojky jak se jmenuje ta stáj jeho???
  • No dřív měli koně co mu patřili u jména stáj Jovan ale teď je to Gula-Váňa. Ale jinak to nijak pojmenovaný nemá.
  • Víte pane Váňo,
    kdybyste nerajtoval ty svý herky v přírodní rezervaci Vladař a neničil tak vzácný přírodní útvar, tak by se Vám to možná nestalo. Ale protože k přírodě máte asi pramalý vztah, přestože celý život žijete s koňmi, ani Vás moc nelituji. Petr
    • No to je reakce !! Padají všichni,kteří jezdí a všude ! Říká se kdo nepadá nejezdí ! A proč pan Váňa trénuje zrovna v Karlových Varech a na horách ? To není náhoda,koně MUSÍ být trénováni ve vyšší nadmořské výšce aby se s nimi mohlo dosáhnout nějakých výsledků !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit