Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jaksitaksi

    Josef Váňa má vnuka !!

    Josef Váňa má syna Jiřího (36) z prvního manželství a tříletého vnoučka Kubíka. Jiří s námi ( s druhou manželkou a Josefem Váňou) žil od svých 15 let, teď má rodinu v Plzni.“
    Jen jedno nevím-co se stalo s první manželkou,že se místo ní starala o jejího syna druhá manželka ? *7*
  • Lataster

    chtela bych se optat pana Vání na koníka jmenem Lataster? drivejsi dobe ste byl udajne jeho trenerem:) a konik se dostal i ke me:)rada bych vedela vice...
    • Re: Lataster

      Písni mi prosím na mail ohledně Latastera. Děkuji H.
  • Muj nejvetsi sampione

    Urážky a hlouposti to umí napsat každý,ale umět to co umí pan Vána,je skvělé.Takových borcu by u nás mělo být více,smekám a těším se na další Velkou s panem Vanou. *14* *4*
  • PEPÍČEK JE NEJ

    Pan Vána opět dokázal že je jeden z nejlepších sportovců u nás,klaním se mu a přeju pevné zdraví.A ten kdo hodnotí že vyhrál někdo jiný to je jen závistivý hlupák který v životě nic nedokázal,PEPA JE NEJLEPŠÍ *14*
  • Gratulace

    Především obrovská gratulace... není moc věcí u kterých by mi mrazilo v zádech (tedy v tom dobrém slova smyslu). Doběh 120. Velké to rozhodně byl.
    Asi bych se měl i omluvit, neboť před dostihem samotným jsem si říkal, že přesto, že je to mé obrovské toužebné pořání, asi není možné, aby se vám to opět podařilo.
    No, co dodat. Pokud tady kdokoliv nesmekne, je to ignorant. Přeji do dalších let hodně zdraví. Myslím že jste již více než dostatečně dokázal, že to ostatní si dokážete vybojovat.
  • efaska

    pořad na slovíčko s Josefem Váňou...

    http://www.ceskatelevize.cz/ivysila ni/210471297000045-hoste-ct4-sport/ dalsi-casti/8/?streamtype=WM1
  • Váňa je nesmrtelnej...

    ...úplně živě vidím jak za 10 let budou v televizních novinách hlásit:
    "Dnešní 130. ročník Velké pardubické steeplechase vyhrál opět žokej Josef Váňa - tentokrát už po 17té. Ostatní jezdci totiž poté co zjistili, že se na start postaví i Váňa odřekli účast."
    *1* *1* *15*
  • marmeladalada

    Velká gratulace !!!

    Loni i letos super výkon !! Urážek si nevšímejte !! Je to jen závist od lidí co nic nedokázaly !! *13* Soudit umí každý ale to co Vy nikdo !! Jste nejen skvělým sportovcem ale i úžasným člověkem,který od dětství pomáhá druhým a za to Vám děkuji !
    Díky že ste !! *15* *15* *15*
    • badboyss

      Re: Velká gratulace !!!

      líp se to snad ani napsat nedá ! Je prostě nejlepší na dráze i mimo ni ! *1*
  • sprostota

    Vážený pane Váno.Myslel jsem si že jste poctivej sportovec.To že jste zblokoval vašeho protivníka beru,ale alespon jste se k tomu mohl přiznat.Tímto jste dal korunu celému dostihovému sportu.Je asi normální že když na to někdo už nemá,tak si myslí že musí vyhrát za každou cenu.V pardubicích jsem byl a viděl jsem Vás v cílové rovince,takže jsem to viděl na vlastní oči a proto Vás beru jako podvodníka.Sportu zdar,ale jen tomu fér play.Můj otec kterej je čestnej sportovec a zná Vás,tak jen kroutil hlavou....asi si to ale budete vyčítat a asi Vás to bude i dosti užírati,snad se s tím vyrovnáte....hezkej sportovní zážitek.Martin
    • artaius

      Re: sprostota

      S největší pravděpodobností se s tím budete muset vyrovnat vy.A na Amant Grise budou zase muset najít lepšího žokeje,aby měl kůň vůbec šanci vyhrát.Nevíte o čem mluvíte(píšete),prosím,neuráž ejte poctivé sportovce.Pan Váňa chybu neudělal. *3*
    • Re: sprostota

      Pokud ste si toho Martínku nevšiml , tak Váňa se v průběhu cílové rovinky ani neotočil , tudíž ani nemusel vědět že ho tlačí k bariéře a že ho Stromský musel objíždět který tam navíc to místo na předjíždění měl. A moc doufám že tebe zas bude užírat ta tvoje závist a to co jsi sem nepravdivě napsal ale jak už tady zmínila jedna osoba toto je poze pro fanoušky takže jsem zjistila že jakákoli diskuse s tebou je zbytečná. Pěknej den .!!!I LOVE VÁŃA!!!
    • Re: sprostota

      Kolik jsi toho na koni odjel?
    • Re: sprostota

      No, co dodat. Pokud tenhle příspěvek vznikl v návalu nějaké negativní emoce, je to smutné, že nezafungoval zdrvý rozum, který by jej nedovolil odeslat. Pokud je však prezentací vašeho uváženého názoru, doporučuji léčbu. *3*
    • Re: sprostota

      Odpověď pro Harryhonoumena,v tomto sportu se pohybuji řadu let a mohu říct, že vše co jsem viděl na velké pardubické bylo podle pravidel. Měl jsem možnost vidět i záznam z kamer. Vše bylo v pořádku. Pan Váňa si tento výrok nezasloží. S pozdravem David Soumar
    • jely

      Re: sprostota

      tady je to jen pro fanoušky a né pro závistivce a hlupáky !!!!!


      *8*
  • efaska

    Magie čísel !

    Josef Váňa dnes závodil s číslem 1O.
    Dnes je 10.10.2010 ,konal se 120.ročník Velké pardubické,za 10 dní 20.10.2010 oslaví Váňa 58 narozeniny a vyhrál 7krát v 57 letech !!! Nebylo to ale samozřejmě jen díky číslům ale bude se to dobře pamatovat !! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit