Přejít na výpis diskuzí

Josef Vašíček

OSOBNOST 7.9.2011 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemuzu tomu porad uverit tri dobry chlapy umreli nikdy nezapomenem *13* *13* *13* Uprimou soustrast pozustalym. *13* *13* *13* Hokejove nebe se otevrelo at se dari i tam *9* *13*
  • moooc mooc mě to mrzí brečím ještě ted *13* *11*
  • Upřímnou soustrast rodinám všech tří skvělých hokejistů. Je to velká bolest a ztráta. V našem s........ státě to byl vždy hokej co celý národ dokázal spojit a odpoutat nás tak od běžných starostí a strastí. A za to Vám hoši děkuji.........
  • Nikdy na Vás nezapomeneme. Vy jste toho tolik udělali pro český národ a je tedy naší povinností a otázkou cti, že se postaráme o to, aby s Vámi bylo zacházeno s úctou. Sbohem, nikdy nezapomeneme...
  • Když jsem to koutkem oka spozorovala na seznamu nevěnovala jsem tomu pozornost. Řekla jsem si zase nějakej bulvár. Škoda , že to nebyli jenom kecy. Hoši děkujem. Už ted jste legendy a za sto let jimi budete pořád .. navěky.
    NIKDY NA VÁS NEZAPOMENEME. SBOHEM A HRAJTE HOKEJ I TAM NAHOŘE.
  • Je to strašné :( *13* nikdy na ně nezapomeneme!Na Jana Marka,Karla Rachůnka a Josefa Vasíčka nezapomeneme!!!Nikdy!!!Budou mi strašně chybět!!To nám všem chybíte!!
  • *9*. Upřímnou soustrast rodině a Všem pozůstalým. Nemám slov *9*
  • Upřímnou soustrast pozůstalým. Je hrozné, že se taková tragédie stane mladým nadějným lidem s chutí do života!
  • opravdu to je hruza me se nechce tomu verit ani nemuzu tomu uverit Uprimnou soustras:(
  • je to hrozný... budou chybět v NHL :// R.I.P.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit