Přejít na výpis diskuzí

Josef Vojtek

OSOBNOST 31.12.2006 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super

    PANE VOJTKU VIDĚLA JSEM VÁS VE TŘECH MUŠKETÝRECH A V ANGELICE OBA DVA VÝKONY BYLY SUPER.V ANGELICE STE MĚ MILE PŘEKVAPIL.DÍKY ZA PŘÍJEMNÉ ZÁŽITKY. *15* *15* *15*
  • Fesťák

    Lidičky jde někdo na festival ROCK POD ZÁMKEM 2008?? :-) já tak du a už se nemůžu dočkat, je to sice až 21.6. (mimochodem na PEPEHO nározky :D) ae jako neva...tak jestli tam někdo de tak si to užijte!!!určitě to bude BOMBA!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Byl dobrej, ale je to vůl

    Tak jak bych to shrnul. Když vidím Vojtka jak dopadl, tak bych se z toho posral, lidově řečeno. Stala se z něho taková osobá, které sám v raných dobách Kabátu nenáviděl. Jo jo, kde jen jsou ty doby alb Děvky a Colorado :-( A ona vůbec celá kapela stojí z H. Ano, populární jsou, ale dnes již hrají jen sračky, o textech nemluvě, také lidově řečeno. Pepo, dnes Tě musím nazvat jen pouhým volem a nehledej v tom termín závist, jak v poslední době moc rád používáš.
  • ženský

    Nevím co se pořád okolo Pepy řeší...kdyby měl každej tejden jinou ženskou, chlastal první ligu, chodil třeba pozadu...pro mě je naprosto úžasnej!Písničky s Kabátem...luxusní zábava. Teď jsem ho chytla na Třech mušketýrech, na Angelice jsem měla smůlu...byl skvělej, na tom člověku je vidět že co dělá ho baví...na rockera supr i hereckej výkon. A v kombinaci s Tomášem Berounem fakt zážitek. A to nejsem nějaká náctiletá fannynka.
    • Re: ženský

      No to máš dobrý já a mušketýrech měla Koláře...Náctiletá fanynka možná jsem to nezapírám...:-) *3*
  • Muzikálový prostitut

    Na nedávných narozeninách textaře Vrby mu tento "rocker", respektive "muzikálový prostitut" prý dvojsmyslně popřál hodně "šťávy v péru". Má jí zřejmě sám dostatek, když kudy chodí, tudy se rozvádí a plodí.Přejme mu nápodobně hodně šťávy, druhé mízy, ale zejména nevysychajících finančních zdrojů, aby svým levobočkům zahynouti nedal. *4*
  • Kujebák z Teplic

    To je zajímavý, že se tu na něj pějou jen samý ódy, ale na jeho ženu (Libuši) a milenku (Jovanu Skrčeskou) se akorát tak kydá hnůj. Kdo je tu vlastně mravně závadnější, ten kdo opouští své partnerky s malými dětmi nebo tanečnice, kterým dělá radost přebírat chlapy?Bůh suď.Každopádně to vypadá,že v divadlech,kde hrají muzikály vskutku kámen š... cihlu. *13*
  • Miluju ho!!!

    Pepa je ten nejkrásnější a nejúžasnější chlap na světě a strašně moc závidím Libušce.Kéž bych s ním mohla být já. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Miluju ho!!!

      Doporučuji Vojtka přebrat Jovance Skrčeské, až ho za pár let omrzí nebo až jí zbouchne. Věrný vám ovšem bude asi jen pokud mu budete do kafe nebo jiného vyprošťováku po flámu pravidelně nalévat brom. *5*
    • Re: Miluju ho!!!

      kolik máš promile? tohle nemůže napsat ženská při smyslech *5* *5*
  • pepe

    Je to kus pořádnýho chlapa.Musim se přiznat, Libušce ho fakt zavidim. *14* *14* je to prostě*4* !
  • ach!!!

    no proste je nejjjjjjjjj a nejjjjjjjj a nejjjjjjjjj! *14* *14* ! ja se snad zblaznim!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • 'Ajaj

    Zjistila jsem, že ho asi unesu a znásilním!!! *14*
    • Re: 'Ajaj

      mno ty mas ale napady! *1* ale rozhodne by to nebylo spatny *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit