Přejít na výpis diskuzí

Orion

OSOBNOST 12.5.2008 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    nemám ho rád. Jen další ubohý rapperský zmetek-žvanil... muže si taky hrát na GANGSTA Rappera. Na gangsta rapperu se vytřískávaj těžký prachy. To mu jen prospěje.

  • MartinDyntar

    hnusný to rapp plný bezduchého už laciného a prázdného jen otravného žvanění a dětinského infantilního a pubertálního blábolení jak vytřískávat prachy a rádoby obdiv z ničeho. Dnes už frčí spíše Gangsta Rapp plný to prohnilých gangsteru, kde šampanské teče proudem...

  • Legenda...Legenda...Top tipos a pro mě pan Orion...graffiti scéna 90let..vypracovaný styl dnešní graffiti není o tom co bylo dřív..Prostě Orion a další legendy pražské graffiti scény....klobouk dolu...

  • Pěknej hajzl a srab to je za to co udělal alimu!!!
  • Orion je nejlepší rapper, co se mohl na téhle planetě narodit, lepšího prostě neznám,a komu se nelíbí jeho rap, tak ať jde do prdele, líbit se mu to nemusí, ale štvát taky nemusí!
  • Tak mi ku*va řekněte proč on je nejstarší CZ raper ? to co on dokazal nekdy v roce 1986 tak svama jeste táta ochcával zdi tak se do nej nenavážejte
  • Nic proti, ale Orion je ostuda českýho hip hopu/rapu, ten jeho rádoby gangsta rap s lacinejma splachovacíma textama, který by zvládnul napsat i 12ti letej amatér a který se pravidelně opakujou v každym jeho tracku, je totální sra*ka. *3*
    • Ty jsi ostudou téhle planety
    • Tak mi vysvětli jednu věc.
      Když jsi tak chytrej a zvládl by jsi to sám, proč už nejsi slavnější než on? :) jen hloupé závistivé řeči :)
  • Nej

    Orion je nejlepši *14* komu se nelibi at si prdel polibi. *8* ♥
    • Re: Nej

      Oriona poslouchám už od malička tak se do něj přestaňte srát, poněvadž on něco dokázal narozdíl od vás vy nuly ! *1*
  • diggz

    haha

    CD tohodle blba bych si nedal ani jako podtácek pod škopek. Je to ostuda rapu, kecá jenom vo děvkách ale o tom hip hop není.
    • diggz

      Re: haha

      Děte do prdele, hlavně ten slovák, co chceš na českym serveru kurva? Orion je píčus, kdo z vás ho zná osobně? Věřte mi, že je to hovado vyjebaný...
      • Prý pičus, to říká ten pravý, jestli tě orion zná osobně, tak to má blbé, tebe znát osobně,bych se zabil...
        • Jo a ještě něco, diggz, pokud tady slováci chodit chcou, tak můžou, spíš ty tady nemáš, co dělat!
      • tak třeba já... :) myslím si, že se Orion za ta léta moc nezměnil... je více méně pořád stejný.. určitě už nemá toliko elánu jako dřív, ale i tak si myslím, že to co dokázal on nedokázal nikdy.... myšleno samozřejmě v českých podmínkách...někde jsem tu taky četl narážku na Českou Rapubliku.. řekl by, že to člověk má brát s nadsázkou, protože to byla těžká recese... málokdo z Vás si asi pamatuje, když vyšel Repertoár(rok 2001), co to tenkrát s náma dělalo byste asi nepochopili... Oriho první teritorium udělalo díru do světa... svezli se na něm třeba i Kontrafakt a dneska tolik opěvovaný Rytmus.. P13?? znal je tady někdo?? WWO?? to samé.... nic tady pro nikoho neznamenali... a myslím, že to byl právě Orion, kdo otevřel tuhle cestu... takže prosím respektujte ho jako člověka... pokud se Vám jeho tvorba nelíbí, řešení je jednoduché, ignorujte ji.. :)
    • Re: haha

      ses curak uz ti to nikdo rekl *1*
    • Re: haha

      co to meles za hovna ty demente davej bacha co rikas Orion je nej rapper a nejlepsi je ceskej rap a orion ho daa co nejlip umi ty debile ukaz mi nakyho lepsiho ceskyho rappera *5*
    • mr.j

      Re: haha

      ty asi hodně rozumíěš hip hopu co? víš orion tady v česku zaved hip hop a o děvkách fakt nerapuje, orion je prostě klasika tak si hoty zmrde neber do huby nebo přes ní dostaneš
      • Re: Re: haha

        Zdravim Vsechny ....Na to hle jsem vazne musela reagovat ....prej nerozumis hip hopu haha ja myslim ze vetsina z vas co tu pise ty inteligentni veci tak nerozumi hip hopu ....Orion jo je peknej a tak ma neco do sebe vsak co jse videla tz film Ceska Rapublika tak jsem se pekne stydela za ten nas hip hop
        prtoze neco takhle trapnyho jsem nikdy nevidela co to bylo jako .... *1* rap pro deti ..nebo ja nevim tomu uz se neda rikat hip hop ..to si kluci asi nejak spletly *1* myslelY jsi jaky jsou borci pritom se ukazalo pravej opak no kazdopadne jsem chtela rict ze je dost trapnej kdysi se mi libil kdyz nezacal byt takovy komerecni *1* proste ceskej hip hop stoji za hovno je trapnej jednoduchej bezvyznamnej a debilni ..a muzete mi vsichni polibit prdel a jestli se ti to Orionku nebude libit co jse ti tu napsala tak prijed za mnou do Polska nebo do Nemecka ja ti ukazu hip hop
        • Re: Re: Re: haha

          Nejdřív se nauč psát a pak něco mel!!
  • orion

    orion je nejlepší a což nejstarší cz rapper
    • Re: orion

      co tady pises moje mama dela lepsi hip hop jak on tyvole co tu meles jakej rapper to je rapper jo tzzzzz je to jen nasranej kluk co to nikam nedotah *1* *1* *1*
      • Re: Re: orion

        prave že on to narozdil od tebe někam dotáh a dost se vypracoval tak táhni poslouchat Biebera !! *16* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit