Přejít na výpis diskuzí

Joseph Gordon-Levitt

OSOBNOST 29.10.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joseph like Heath

    Koukám,že je zbytečné komentovat jeho neuvěřitelnou podobu s Heathem Ledgerem(Který pro mě zůstane navždy velkým mužem.Škoda takového herce.)...I přesto,že jsou tito skvělí hoši od sebe skoro k nerozeznání,tak jsem nejspíš i přesto zaregistrovala ve fotogalerii Josepha nějaké Heathovy fotky.To ale nezazlívám,když se vezme v potaz situace okolo jejich podoby,tak to pochopit zcela dokážu ;) ...Jinak co k Josephovi?I když jsem ho už nejspíš viděla v pár jiných snímcích,jen si ho tam už nepamatuju(viz třeba "10 důvodů proč tě nenávidím" jak jsem právě zjistila),tak nejvíc jsem ho zaregistrovala teprve až v Počátku(FANTASTICKÝ film!Kam se na něj hrabe spoustu jiných filmových hitů).A udělal na mě velký dojem.Myslím,že Christopher Nolan si vybral dobře.Ten kluk do sebe jistě má něco víc než jen svou působivou image,na 110% to však budu tvrdit teprve až si projedu ještě pár jiných snímků s ním...Zatím mu dávám naději. ;)
    • Re: Joseph like Heath

      naprosto souhlasím....POČÁTEK sem viděla teprve včera (sem ráda že sem ho stihla dokud ho hrají v kinech) naprosto mě uchvátil stejně jako mě uchvátil Joseph. On i ten film sou naprosto božský....
    • Re: Joseph like Heath

      Naprosto souhlasím! I v 10 důvodech proč tě nenávidím jsem si říkala, jestli to není Heathův mladší bratr,ale teď když vyrostl do krásy, mám alespoň, po naprosto zbytečné Heathovo smrti,koho obdivovat:) Film Počátek mě dostal na kolena *14* *14*
  • Joseph

    Ahojky *4*
    Všechno nejlepší k narozkám, hodně štěstí, zdraví a hodně úspěchu jako byl Inception (jinak úplně úžasně geniální film) *3*
    Jsi suprovej herec, tak ať Ti to zůstane *3*
    Mám Tě ráda *14*
  • Jj, souhlasím s vámi, je hrozně roztomilej a navíc je to podle mě budoucnost Hollywoodu.. *14*
  • xxxxx love

    on je super herec! a prostě ..... nemam slov! ... co dodat k té genialitě? ...a je pěkný! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • narzis

    počátek

    aaaah jsem z neho byla paf kdyz jsem ho videla v tom filmu a nejlepsi joke v tom filmu bylo to,ze ona ho polibila xD AAAAh chtela bych tam byt misto ni *-*
    • Re: počátek

      souhlasím :) ale já bych ho pokíbila asi trochu vášnivějš...nejde mu odolat :)*
    • pppettulla

      Re: počátek

      jo přesně ja jsem pak celou noc o nem snila ze bych tam byla misto ní :D
  • Ta podoba z Heathem Ledgerem to je hrozný :D no ale skoda je ze Heath Ledger zemrel :'( taky doufam ze neskonci jako on :( kdyz jsem Josepha videla poprvy myslela jsem si ze je to jeho bratr nebo snad dvojce *14* *14* *14*
  • chybí

    Ve filmografii chybí skvěvý seriálový sitcom Takový normální mimizemštané, který se mi moc líbil. *4*
  • fleur-flower

    30

    Muj oblíbený herec má kulatiny. Popřála bych mu, ale zřejmě si to tu nepřečte, takže je to zbytečné. :D
  • jenis.b

    Ta podoba !!!

    Je opravdu neuvěřitelné jak jsou si ti dva podobní !!! I ten úsměv !!! *4* *4*
  • nej

    no podle mě byl teda nejhezčí v BRICK i když tam vypadal trochu jako Harry Potter *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit