Přejít na výpis diskuzí

Josh Holloway

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .

    Nechápu,jak moh nosit ty krátký ulízlý vlasy.Děs.Ve Ztracebejch mu to náhodou děsně sluší a on si eště stěžuje,že se těší až se bude moct zase oholit a ostříhat,sem četla.Ale jako je sexy,ale působí na mě děsně nesympaticky(no jakoby špatnej člověk),to bude asi tou rolí co tam má,ale i tak-tim výrazem.Vám to tak nepřijde?..A mimochodem ho na Nově dokonale nadabovali.Ten hlas fakt sedí!
  • ...

    on je prostě kwááásnej a sexy *14* *14*
  • Koho zboznujem Joshe nebo SAWYERA !!

    No, kdyz vzpomenu na jeho filmy pred Lost,moving august, atd. kratky vlasy, a jeho slizkej vyraz, tak jsem na nej byla alergicka, a musela jsem prepnout...ale to bylo pred lostikama. A jak jsem videla ztraceny, tak jsem rekla jen wow!!! ten je bozi, to nemuze byt on,...a je.tak premyslim jestli ten idol neni postava Sawyera, co nas tak vzrusuje, protoze v tech starych filmech mi vadi i ted, ale jakmile vidim Sawyera jeho usmev, oci,vtipky,hlasky,...jsem vyrizena, je k sezrani. *14*
  • josh

    je SEXY !!! *14* *14*
  • Kořen

    Nj kořen jak má být *14*
  • Lost

    No ale nebejt Ztraceni, tak ho teda málokdo zná... ♥ *14*
  • žůžo

    *4* *4* *4* *4* je to moc dobrej herec, kez by hral ve více filmech. moc rada bych ho treba potkala. a navic ty dlouhy vlasy sou bozi, skoda ze jemu se to nelibi *9*
  • ahojky

    ahojky lidi joooo sawyer je kus no to musim přiznat ale stejně už mam svýho idola krásy se mrkněte kdyžtak na osibnosti-Steven Tyler tak papa *1*
    • intoska

      Re: ahojky

      no já nevím jaké osibnosti?
  • Zlatíčko

    Jááááááááá ho tak miluju je boží a určitě umí lí bat jak anděl! *14*
  • Misháček

    víte že hrál takovou malou roli v kriminálce Las Vegas??Newim kolikátej díl,ale bylo jak se Nicky potká se svym spolužákem.Mnoo a ten spolužák je Josh s krátkýma vlasama *1* *1* *1* *1* Ten vyyyypadal *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit