Přejít na výpis diskuzí

Josh Hutcherson

OSOBNOST 31.12.2006 
386 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všem

    Terce (Didlince008) ani nemusíte psát, poněvadž ho Vám nedá!! Mně ho teda nedala =( *10* *10*
    • Re: všem

      Jo a hlavně , že mi někdo nějaká holka psala na e-mail a já ji ho v poho dala *13* *9*
      • Re: Re: všem

        Jasně a pak se zjistilo že to bylo icq na zavšivenýho dědka co?? *15* *15*

        A písněte mi seem!! www.pitpattka.blog.cz
    • Re: maiky6@dablik.cz

      A mám proto důvod *5*
      • Re: Re: maiky6@dablik.cz

        By mě zajímalo jakej... *5*
    • Re: všem

      Já sem se jí nepala sem si ho našla *1*
      • Re: Re: všem

        pls jetly mas od annysophie robb icq pls nebo vis kde se sni da chatovat pls pls pls pls tak my napis na icq 388314324
  • t.christine

    kikinka

    josh je proste bozi miluji kazdi film kde je on *14* *14* *14* *14* a milujiho i ja je proste cool *14*
  • www.Josh Hutcherson.com

    Josh Hutcherson- jeden z najtalentovanejších hercov mladšieho veku v Kentucky. zahral si v znamych ,,kinohitoch"
    ako Zathura- zahral si tam najprv protivneho , potom fainoveho bráška chlpca Dennyho, Waltera. Dalej v Polárnom exprese si zahral ,,chlapca" a v najnovšom filme, si zahral hlavnú ulohu ,,peknňáčika" Jesseho, ktorý mal veľku fantáziu a vedel pekne kresliť . Jeho idol je vraj speváčka JoJo. S bratom Connorom mamou Michelle a otcom Chrisom tvoria dokonalú rodinu. Povrávalo sa, že za nim doslova a do pismena ,,doliezala" jeho kolegyňa Annasophia Robb. No on jej navrhol ,,len " kamarátstvo ona však len kamarátstvo nechcela a tak sa s nim už skoro vôbec nebaví.Josh miluje surf a skoro stale, keď nefilmuje chodí na prázdniny ku babke Gracie na Novy Zeland, kde jeho babka, mimochodom jeho veľká fanúšička býva *1* . Inokedy sa povravalo, že skoro 3 mesiace chodil s kamarátkou Cecillies Mordersons, ale ich vzťah bola len fláma. Dokonca ho vraj videli v kine s herečkou Dakotou Faning, ktoru jej blízky prezívaju ,,Dakey". Tak uvidíme čo sa s Josha vykľuje. *3* . Nechodí s nikým a jediné dievča, s ktorým ho uvidíte bude ,,rodinna priateľka" Shannon, ktora sa všade pchá. Dievky, možte sa tešiť,je voľný a jeho najbližšie narodky budu až v oktobri, bye bye. *3* *14* *14*
    • Re: www.Josh Hutcherson.com

      Fakt?A jak to víš? *14* *7*
    • AnnaSophia Robb

      čau lidi má někdo icq nna AnnuSophiu Robb nebo nějaký kontakt tak mi pls písněte na icq 253725681 *3* Je to hezká a super holčina *14*
    • Re: www.Josh Hutcherson.com

      ho sleduješ nebo co?falt trapný
  • Je uzasneeeeej prostě on nemá konkurenci <3!!!!!!!
    • I love hunger games
    • Mrs.Wesley
      Ale má a velkou!!!!!-Paul Wesley!!!!!
  • Josh Hutcherson je strašně hezkej a moc dobrej herec vůbec :D A určitě se mnou budete souhlasit že ho chcete strašně vidět naživo *15* *7* *14*
    • Můj největší sen :* I když nevím,jestli by to moje srdce ustálo :)))))
    • jo souhlasím s tebou je to nejlepší a nejhezčí herec světa a taky bych ho chtěla vidět na živo *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • jojo souhlasím s tebou je dokonalý :* *14* *14* a taky bych ho strašně moc chtěla vidět na živo *3* Miluji jeho smích *14*
  • Mam te rada :)si hezky a rotomili :* proste nej :*
  • JOSH je najlepší herec na svete :3 milujem ho! :3 ❤ nech sa mu v kariére darí :33
    - he proste úžasný :3
  • Josh je úplně sexy. Je jeden z nej herců co znam. Moc ho lovíííískuju. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Úplně boží herec☆☆☆:-)
  • nicola14

    josh

    Josh je stašně hezkej a sympatickej kluk
    *14* *14* *14*
    • Hele nic ve zlém jo, ale když máš ráda Joshe tak proč tam máš foto J.B. ????
    • kajuska4

      Re: josh

      Přesně *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit