Přejít na výpis diskuzí

Joshua Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ses good
  • Joshua

    No není Joshua sladkej???
  • Josh Jackson je pro me ten NEJHEZCI HEREC...!!!! V DC jako Pacey,byl prostě neodolatelný...!!!! =)
  • Aleluja!

    Se všemi souhlasím! zatim jsem ho viděla pouze v Dawsonovi, na což sem se dívala už kvůli němu, a příjemně mě překvapil ve filmu Prokletí! velice dobrý výkon:)
  • Kdo je jednička?

    Kdyby se Dawsonův svět jmenoval Paceyho svět, kdo by byl pak ten nejobdivovanější? Joshua Jackson to však dokázal i bez hlavní role v seriálu!! Moc mu fandím, žeru ho a moooc se mi líbí. Popřejme mu vše nej k jeho dnešním narozeninám...a ať ho brzy opět někde uvidíme.
  • Pacey

    Pacey Witter(Joshua Jackson)je prostě lepší než Dawson(James Van der Beek),ale Joey Potter(Katie Holmes)je taky good. Takže HOLT JIM MUSÍME SLOŽIT SLÁVU!
  • Joshua-nejlepší kluk

    Myslím si že je to fakt moc dobrej herec a doufám že ne jen herec ale i kluk. Z Dawsonova světa mi je z nich nejvíc sympatický a moc mu fandím, podle mě má stejně důležitou roli jako má Dawson. A navíc je to moc pohlednej a sympatickej kluk. Škoda že nemůžeš bejt můj.
  • Myslím si, že i když má většinou jen menší roličky v seriálu Dawsonův svět(Dawson Creek) opravdu září a i když to na první pohled může vypadat jako, že Dawson je ten nejlepší a Pacey mu nesahá ani po paty, tak si myslím že se první dojem začíná obracet!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit