Přejít na výpis diskuzí

Joss Stone

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta ženská dala smysl mému životu. Její hudba je pro mě v této době důležitější než vzduch, který dýchám :-)
  • Killer Queen

    Slyšeli jste někdo, co provedla s písničkou Under Pressure na kompilační desce Killer Queen? Aaaaaa? Cos to provedla Classikrockové legendě????
  • Jeď ;)

    Joss je úžasná... Ale v ČR o ní ví málokdo nebo nad ní ohrnuje nos.. Ani se nedivim.. Ty lidi sou úplně zkažený z těch OPRAVDU ŠPATNEJCH r'n'b, "hip-hopů", popu a dalších komerčních sraček, co jsou na jednou brdo. Ona má nádhernej černošskej hlas, vůbec nechápu, jak se to jejim rodičům povedlo ji stvořit takhle dokonalou. :)) Styl její hudby je osobitej, stejně jako ona sama.. Je božská.. A je to kóóóča na první pohled. :-* Prostě princezna.
    • Re: Jeď ;)

      Souhlas. Ti kdo poslouchají Joss mají vkus, stejně jako ona.
      • Re: Re: Jeď ;)

        no úplnej souhlas. :) Tý holce přeju, aby se jí toho eště hodně povedlo. Těšim se na její new placku. Juhů! :)
  • :-)

    ahojky!jo Joss Stone se mi začala líbit.Všechny fanoušci piště na email:)
  • no, teď sem si poprvý pustila cdčko a musim říct fakt dobrý:))
  • pokud máte někdo její CD tak se prosím určitě ozvěte na mail.Diky
  • Joss Stone

    Neuvěřitelný hlas, dokonalá technika! Ovládá ho stejně dobře jako někteří vynikající malíři ovládají svůj štětec. Slyšet ji zpívat naživo je opravdový zážitek. Její Soul Sessions zní jako by to bylo její desáté album. Je velmi kvalitní a naprosto jedinečné. Miluji její Sleep like a child z alba Mind, Body and Soul.
  • Supr

    Joss je prostě na 100% královna zpěvu.Bezvadná!!!!Má super písničky je jednoduše super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! *4*
    • Re: Supr

      nej..je na ní to že je vždycky bosá
  • JS

    tato slecna Stoneova *1* , je uplne genialna... Ma KRASNY hlas, UZASNE vyzera a ma HROOOOZNE ale HROOOZNE POHODOVU, SOULOVU, a UZASNU hudbu *14* !!!(a mala krasne vlasky ked mala kucierky s ruzovym melirom *1*
  • Joss

    Joss je naprosto skvělá!!! Dělá výbornou muziku, vypadá skvěle (líbila se mi jak s blonďatýma vlasama, tak s vlasama, co má teďka), a je svá. Miluju jí!!!!! *1* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit