Přejít na výpis diskuzí

Jovanka Skrčeská

OSOBNOST 7.4.2012 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslím že má Ivča pravdu *4* *3*.
    A kolik ti je???
    Mě je 17 .
    Budeme se kamarádit???? *4*
  • Nic jsem nevzdala,ale nebudu ztrácet čas s primitivem..
  • Zřejmě je normální mezi vámi děvčaty,že lezete do postele komukoliv....,
  • Nám je zase líto tebe. Opakuješ naše slova, atd. Ale je fajn, že se konečně vzdáváš a já tuto nesmyslnou diskuzi mohu smazat a lidé sem mohou psát nanovo své pozitivní i negativní názory bez náznaku vulgarity.:-)

    P.S.: Máš pravdu, že kamarádka kamarádce do postele neleze - tak proč vlezla Libuše do postele ke chlapovi své kamarádce Lence Bílkové ?!?! Hmm ?!?!

    ale to je fuk, jdi si komunikovat do jaké diskuze chceš, hlavně když už sem a na jovanky stránky nevrátíš, docílila jsem snad konečně toho, čeho jsem chtěla docílit. Natolik jsem tě otrávila, o což jsem se hodně těžko pokoušela, že jsi to konečně vzdala a pochopila, že to opravdu nemá žádnou cenu.:-) Takže páček neshledáček :-D
  • Jsi na tom ještě hůř než jsme si mysleli.Je moc dobře,že kamarádíš s Jovanou,ani by nemohla mít jinou kamarádku.Ty máš svůj názor,my máme náš názor.Ať je to s Pepovými vztahy jakkoliv,kamarádky kamarádkám nelezou s manželi do postele,jedině snad že by se Jovana přetvařovala už tenkrát a kamarádkou Libuše vlastně nikdy nebyla...někdo jako ty jí prostě obdivuje a někomu je z ní na zvracení...protože píšeš kraviny a pořád dokola trváš demagogicky na svém ..přecházím diskutovat na jiný web s lidmi do jiných diskusí...bez fanatiků jako jseš ty.Názory lidí nepovažuji za nemoc....jsi na tom fakt mizerně.je mi Vás vlastně líto........
  • Ano máš naprostou pravdu, že je tvé chování absolutní ubohost. Dát prostor jiným? Jiným myslíš zase té tvé imaginární kamarádce alias TOBĚ ?!?! On totiž tady kromě tebe, mě a Kačky Čepelkové nikdo jiný nepíše, jestli jsi si nevšimla. Ti, co Jovanku nemají rádi, tak tenhle boj vzdali už někdy před 5ti lety. Nikdo, kromě tebe, nemá tu potřebu Jovku urážet, a psát o věcech, o kterých nic neví !! Ty tu píšeš o věcech, o kterých nemáš ani páru proč a jak se staly, proč asi Pepa utekl z manželství?! (nenapadlo Tě, že třeba proto, že manželství s Libuši nebylo spokojené, že se mezi Pepou a Libuší stalo něco, jestě dřív než přišla Jovka, co ho přimnělo si najít jinou a požádat o rozvod ?!). Podle psaní, a podle některých použitých výrazů, jsi mi přišla jako dospělý člověk, ale čím více si tu s tebou dopisujeme, tím méně mi tak píjdeš, naopak příjdeš mi buď jako nějaký dítě, který nemá absolutní páru o partnerských vztazích a jen z pohádky zná "...a žili šťastně, až do smrti..." a nebo mi příjdeš jako nějaká stará zabšklá panna, která dvoum lidem závidí šťastné a spokojené manželství a vztah, který trvá už 5 let a z kterého vzešlo něco tak nádherného, jako je Adámek. Tak si to v té tvé hlavičce srovnej sama a vyhodnoť si, zda má opravdu cenu tu takto trávit čas...:-)
  • Absolutní ubohost....nikdo tě neprosí o neustálou komunikaci....dej prostor jiným....
  • To okolí máš být jenom ty, nebo ještě ta tvá imaginární kamarádka ?!?! :-D :-D To máš pravdu, že jsem nic nepochopila, ono totiž není jednoduché pochopit nemocnýho člověka, který si dopisuje sám se sebou a je tu všem akorát pro smích.:-D :-D Já nad ničím přemýšlet nepotřebuji, už vůbec néé na doporučení od nemocného člověka. Ty jako nemocná by jsi se spíše měla zamyslet nad tím, jestli není lepší trávit život nějak lépe, než tady ztrácet čas něčím, co nikdy nevyhraješ. Nikdo tu na tebe není zvědavý, tak si jdi hrát s panenkama a neotravuj dospělý...
  • Vůbec nic jsi nepochopila,dulezite je,ze to pochopilo okoli.o tech komunistech vazne premyslej.......budou mit z tebe radost...
  • Jo, abych nezapomněla, přikládám ještě ofocené naše příspěvky, aby bylo vidět, že my samomluvou netrpíme.:-D :-D

    http://2i.cz/129cd0fa29
  • Ahojky Kačí, magora možná taky, ale hlavně nemocný člověk, který nejen, že je vhodný na psychiatrii, ale také TRPÍ SAMOMLUVOU. Pro ověření přikládám odkaz na ofocenou stránku, kterou mám já jako správce, kde se mi zobrazují jednotlivé IP adresy, a kde je vidět, že si FE dopisuje sama se sebou pod jinými jmény.:-D :-D :-D To je úúúúúúplně k popukání.:-D :-D :-D A takový magor chce, aby Jovanka, která se stará doma o malého Adámka, šla sem na stránky a něco tady té magorce vysvětlovala.:-D :-D To je ještě větší prdel, než sledovat slunce seno a pár facek.:-D :-D :-D Čteme si to tady s přítelem a nemůžeme se oba přestat smát.:-D

    Jooo, abych nezapomněla, zde je odkaz na tu ofocenou diskuzi.:-)

    http://2i.cz/2i/t/65eba78d5e.jpg
  • FE , vy jste normální magor.Víc nevím co k tomu napsat
  • Nevím,kdo jste alemám velkou radost,že přetvářku vidí všichni,kdo jí chtějí vidět.Děkuji za Váš názor.Tento názor zkuste napsat na web Jovany a ihned pokud bude negativní je vymazán.doporučuji vyzkoušet
  • Bylo by dobré kdyby jste se starala sama o sebe!!!!Nebo se snad Jovana neumí hájit sama,pokud to co je napsáno není pravda??!Důležité jsou skutky a realita a ne vaše nesmyslné keci...............
    To vaše čmuchání po IP v demokracii vůbec nikoho nezajímá....To jestli potřebuje někdo psychiatra nesouvisí s tím,že někdo píše pravdu nebo svůj názor do diskuze.Je moc smutné,že pravda se raději smaže.Typuji,že tutově volíte komunisty....
  • Ahojky Kačí, obě dvě Jovanku známe a víme, že Jovanka by na ně zvědavá nebyla. Na takového nemocného člověka, který si stále myslí, že když napíše více příspěvků pod jiným jménem, tak se stále podle IP adresy nedá zjistit, že je to vlastně pořád jen jeden a ten samej člověk :-D, by byli zvědavý leda na psychiatrii.:-D To totiž jediná FE tady uráží Jovanku, a pak pod jiným jménem vyjadřuje souhlas se svým vlastním příspěvkem a myslí si, že se to nedá zjistit. Jelikož jsem kdysi byla správcem Jovanky profilu zde na osobnostech.cz, tak jsem se sem znovu přihlásila, a jako správce mám mnoho možností. Například vidět IP adresy všech co sem píší, nebo také smazat příspěvky, které nejsou slušné.:-D A všichni co zde vyjadřují svůj negativní názor vůči Jovance, tak mají nápadně úplně stejnou IP adresu. Takže se vlastně jedná pouze o jednoho nemocnýho človíčka, který je nešťastný a utápí se ve žluči.:-D
  • Zdravím do diskuze, zajímalo by mne, jestli jste některá z vás, které tu Jovanku tak haníte, byly u jejích osobních a rodinných záležitostech.Dala bych ruku do ohně za to, že nebyly, tak to, prosím, nehodnoťte!!!Urážíte tím nejen Jovanku, ale i Pepu (opravdu myslíte, že je tak hloupý a nechal by se odvést ze spokojeného manželství?).Nikdo z nás u toho nebyl, ale každá věc má dvě mince a pokud mohu za sebe říci, tak Jovanka je bezvadný člověk, milá ženská, která si na nic nehraje, inteligentní, přímá a slušná!!!!Doporučila bych se s ní poznat osobně a pak tu něco říkejte (pochybuji ale, že by na vás byla Jovanka zvědavá).
    Čas se dá trávit rozhodně lépe a efektivněji, že jen prskat jed a schovávat se za rádoby anonymní internet a diskuze.Jsem si naprosto jistá, že kdybyste tohle měly říci Jovance do očí, neodvážíte se.Je mi vás líto
  • tento vzkaz: naprosto s vámi souhlasím.Je to jen přetvářka byl pro FE.veronika S.MYSLELA JSEM,ŽE JE TO PŘEDMĚT
  • FE naprosto s vámi souhlasím.Je to jen přetvářka
  • Libuška v žádněm případě nejsem.Hlavně že vy o tom víte všechno.... Jovanu si strčte třeba do lat.Anusu.Kdo je tady nemocný,jste minimálně vy dvě a doporučila bych vám vyšetření na detektoru lži.Buďte tak laskavá a neberte si Libušku do Vaší falešné lat. Orisu a nesrovnávejte jí a neserte se do věcí o kterých nic nevíte.pro vaší ubohost v komunikaci končím i já.....mám velkou radost,že jste se mnou ukončila komunikaci,protože tvrdíte nesmysly a preferujete lež.je moc dobře ,že tato diskuse nejde smazat a lidé se mohou utvrdit v tom,jaká je Jovana a její tým.Přeju Vám hodně úspěchů v získávání popularity pro profláknutou Jovanu.Stránkami její reputaci a čest nevylepšíte,to jde těžko...Hahahahaha
  • To je věc názoru. Nikdo Vám váš názor nebere, ale nemění to nic na tom, že budu nadále mazat vulgární příspěvky z diskuze. Negativní příspěvky přes vulgarity budou ponechány. Názor se dá vyjádřit slušně, pokud je ten, kdo jej píše, normální a zdravý člověk !!!! A když už jsme u té podvodnice, lhářky a člověka bez hrdosti - nepřebrela náhodou Libuna Pepu také nějaké ženě a neodtáhla tátu od dítětě ?!?!?!?! Co ?!?!?! Zkuste se trochu zamyslet a nekoukat se na věci jen černě, nebo bíle, potom budete mít život určitě jednodušší. A hlavně, nežil/a jste s nimi, nevíte co za tím vším je, tak to nesuďte. Pakliže tedy nejste sama Libuna, což by mě teda vůbec nepřekvapilo *1* *1* Tím končím veškerou diskuzi s Vámi, tady se v té žluči třeba utopte, ale na stránky, které Jovance dělám, nikdo vulgárně psát nebude, to je pod mou úroveň, tam nechávat takové příspěvky, a hlavně se tvorbou stránek živím a nedělalo by mi to moc dobrou reklamu. Přeji krásný den... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit