Přejít na výpis diskuzí

Juanes

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PRODÁM LEVNĚ!!!

    PRODÁM LEVNĚ ÚPLNĚ NEJNOVĚJŠÍ CD + DVD JUANES- LA VIDA za 499 Kč
    Zájemci kontaktujte na mail : sobotenky@seznam.cz
    Účtuji si poštovné 39 Kč - obyčejný balík
    • Re: PRODÁM LEVNĚ!!!

      Za kolik to prodáš mam rozhodně zájem. Kdyžtak napiš na můj mail *14*
  • Forum na lide.cz

    Na lide.cz je konečně forum o Juanesovi!:)
  • Dvojce A. Banderase

    Vypada jako osklivejsi bracha Antonia nebo jeho osklivejsi dvojnik.
    • Re: Dvojce A. Banderase

      A proč ošklivější? Juanes je náhodou krásnej.A antonio Banderas je taky hezkej ale radši mam Juanese. *3*
      • Re: Re: Dvojce A. Banderase

        dyt antonio banderas je hnusnej
        • Re: Re: Re: Dvojce A. Banderase

          ale v Zorrovi je hezkej ne? *3*
          • Re: Re: Re: Re: Dvojce A. Banderase

            banderas neni hezkej fuuuuuuuuuuuuuuuj řekla bych že vypadá jak opice ae to bych ty opičky urazila bleeee *8* juanes je 10000000000000000000000000000000000 0000x hezčí muck :-*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dvojce A. Banderase

              to je na něj moc slabý *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dvojce A. Banderase

              jo přesně a juanes je krásnej úpe boží :-*
          • Re: Re: Re: Re: Dvojce A. Banderase

            máš skypko?
          • Re: Re: Re: Re: Dvojce A. Banderase

            zora sem vyděla naposled jako malá tkže si nic nepamatuju xDD
    • Re: Dvojce A. Banderase

      seš nahlavu?? banderas je tk hnusnej to s juaneskem nemůžeš srovnávat!!!!!!!! *9*
      • Re: Re: Dvojce A. Banderase

        jo přesně
    • Re: Dvojce A. Banderase

      Ježiš podivej se na sebe vole a nekritizuj ho nebo sem nelez! *10*
    • Re: Dvojce A. Banderase

      tak sa na neho nepozeraj!
  • kariňo

    Juanes je najlepší človek aký kedy bol na svete. a som rada že spiva ale smutna lebo nema žiadne koncerti a aj ked bude mat koncert pochibujem, že pride na Slovensko. ale aj tak je vždy môj milačik ktoreho budem počuvat vždy.
    • Re: kariňo

      to s tebou souhlasim je úúúžasnej *14* taky bych ho chtěla vidět naživo at přijede i knám do čech *14*
      • Re: Re: kariňo

        přesně taaaaaaaaaak *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Melancholik

    Ten ma ale truchlivy vyraz. *9*
    • Re: Melancholik

      ty seš melancholik woe *1*
  • jestli budete nekdo neco potrebovat vedet o juanesovi..., tak mam cely jeho zivotopis:-)) *14*
    • Re:

      ten je na wikipedii četla sem ho už hodněx
  • byla jsem an jeho koncerte 2x, byli jsme i v kolumbii, je to nadherny chlap, jeho pisnicky maji proste smrc....vzdycky kdyz ho slysim, proste tancuju at jsu vsude mozne... proste toto je chlap myho srdce.... aaaaaach jo:-)) *14*
    • Re:

      Pošlete mi prosím někdo všechny písničky, které od něho máte. Já je totiž nemůžu sehnat. Dík moc!
      • Re:

        http://lostdante.webovastranka.cz/f ile/95_Juanes Zkus to tady nevim jestli sou všechny ae je jich tam hodně ae musíš tam poslat sms aby se ti stáhly ae můžeš je tam poslouchat zadarmo *3*
      • Re: Re:

        Poradim ti odkaz www.tvojemp3.cz a do kolonky zadej Juanes a máš tam snad všechny jeho písničky:)
  • zdrawím *15*
  • je fakt dobrej , líbí se mi jeho písničky a klipy má taky dobře vchtaný
  • Milášek můj!!

    Juanes je ten nejlepší koho znám....jestli někdo víte víc o jeho koncertech..napište mi na mail prosím!!Miluju ho jako nikdo jiný!!! *14* *14* Nikdo lepší prostě není.A já nejsem jak vy ostatní...Já ho totiž nemiluju jen jako nějakého zpěváka....ale jako doopravdického...krááááásného chlapa!!! *4* Kterého miluju k zbláznění jako ještě nikdy nikoho!!! *13*
    • Re: Milášek můj!!

      Si moja krvná skupina.Aj ja mám rada Juanesa. *http://img.osobnosti.cz/smiles/11. gif11*
      • Re: Re: Milášek můj!!

        jo přesně tak já ho taky miluju úplně k zbláznění je úžasnej a ten jeho hlas tomu nejde odolat já si pustim jeho písničky i když nechci je prostě úžasnej!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit