Přejít na výpis diskuzí

Juanes

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První cd?

    ahojky. Juanes mě zaujal na MTV v Dominikánské rep. v Praze jsem jeho cd Un Dia Normal sehnala více méně omylem ale ted jsem se dočetla že existujou 3 cd. Prosím nevíte někdo kde koupím to úplně první? předem díky za pomoc pa 775 95 12 98 *15*
  • souhlasím,jeho písničky jsou super,taky mam ráda španělštinu
  • Hej typku

    Znam ho a zpiva fakt dobre verte mi....!
    • Re: Hej typku

      a myslis jako ze my ne? *3*
  • ciao

    ciao juanes come stei? tu e bella.
  • hajzli
    • Re:

      hajzle *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • !!!Juanes para siempre!!!!!

    Juanese znam uz asi 4 nebo pet let a je to moje zlaticko.Poprve jsem jeho pisnicku slysela na Evrope 2,tehdy to byla pisnicka A dios le pido.Ovsem tehdy nebyl znamej v Nemecku a tak se nemohl prosadit ani u nas.To nam nejdriv nekdo musi ukazat,ze je dobrej a pak si toho vsimnem i my v Cesku.Kazdopadne jsem rada ze nakonec uspel i v Evrope a natrhnul zadek vsem Shakiram a Thaliim,ktery aby uspely museli zpivat anglicky.To se teprve pozna dobra hudba!!!
    • Re: !!!Juanes para siempre!!!!!

      mas naprostou prawdu *5*
  • Mášo, Juanes vydal celkem tři CD: Fijate Bien, Un Día Normal, Mi Sangre (z toho je právě La Camisa). Mi Sangre teď koupíš snad ve všech obchodech :-), ty první dvě se taky daj sehnat, osobně jsem je kupovala v Bontonlandu, ikdyž už je to dlouho.
  • Juanes

    Juanes je opravdu skvělej jen by mě zajímalo jestli to jeho první CD se taky dostalo do Čech? nebo jestli až La camisa negra.A hlavně jsem děsně ráda že zpívá španělsky miluju španělštinu je to krásnej jazyk jsem mu vděčná že nezpívá jako převážná většina interpretů co nejsou z anglicky mluvících zemí anglicky ale že na to kašle a zpívá svým rodným jazykem jasný příklad toho že angličtina ve zpěvu nemusí být nutná na to aby se ten zpevák ve světe prosadil
  • juanes je super ma hlavně super hlas (milaček)
  • Aj já jsem se totálně zamilovala do jeho písniček a mrzí mě, že se k nám Juanes nedostal již dříve...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit