Přejít na výpis diskuzí

Juanes

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

    starší :( a bez vkusu neposlouchá juanese...
  • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

    a je starší nebo mlačí?
  • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

    njn chlapi... to můj brácha taky a kolikrát je otravnej no a co já juanese miluju a to se nezmění ae brácha to nepochopí ptž je blbej
  • Re: Re: Re: Re: úžasnej

    *1* no dyt jo ze mě si táta pořát dělá srandu a řiká mi juanesko a jako mě to neva a on myslí že jo bo co...
  • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

    máma mě seřvala že sem mokrá a že jako sem nezaregistrovala že jede auto no a já: ne mami já sem poslouchala juaneska tak sem nepostřehla nic vůbec nic a ona že sem magor *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

    jo a pak si přišla domu a zjistila že si mokrá co *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

    no jasně dyt já to samý já šla louží a dost mega a nevšimla sem si v tu chvíli pro mě existoval jenom juanes měla sem ho před očima tak jak sem si měla všimnout louže nestudilo mě to ani nic jinýho nevnímala sem nic ani když mě postříkalo auto... *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

    přesně tak když máš to nejúžasnější na světě tak nevnímáš nic okolo to sou obyčejný věci a už mě málem přejelo auto ptž sem šla po silnici a prostředkem a poslouchala juanese a za mnou auto a možná troubilo to nwm ae já ho nevnímala...♥
  • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

    přesně to já už du automaticky kam mam jít ae náký auta nebo něco tkovýho neexistuje jenom juanes nic víc tu najednou není *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

    tak to já taky pořád du do tý ošklivý budovy (školy) no tak si tu cestu musim zpříjemnit pustim si juanese a najednou všechno okolo nevnímám jenom jeho úžasnej hlas... *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

    jj dala tyo a pak sem musela kuli tomu do ředitelny a mámě volali a pak mi máma řekla že mam nechávat telefon doma a stejně sem si ho brala ptž stě já chci poslouchat juanese i po cestě ptž jinak mě ta cesta nebaa xDD
  • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

    dalas mu aspon přes držku?
  • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

    tak to nám samčo taky ne já dycky potají ae už sem měla průser kuli tomu ptž pepin dement to na mě prásknul
  • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

    jo? tak to nám teda nepovolej jedině o Vv můžem poslouchat a to nemusíš nic vnímat jenom maluješ ae jinak by mi ten mobil sebrala
  • Re: Re: Re: Re: úžasnej

    jo přesně tak a jako vybav si to když poslouchám jeho písničky při hodině úča se mě na něco zeptá a já nevnímám xDD
  • Re: Re: Re: úžasnej

    že jo já když slyšim jeho hlas tak to mě úpe zamrazí nevnímám nic jinýho :-* *14*
  • Re: Re: úžasnej

    že jo a ten jeho krásnej hlas no to je neuvěřitelný... *14* *14*
  • Re: úžasnej

    jo přesně tak
  • úžasnej

    juanes je úúúúžasnej a netvrďte že ne!
  • Re: Re: Re: Re: Re: xD

    to je dobře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit