Přejít na výpis diskuzí

Juanes

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: narozeniny

    jo to máš pravdu *4*
  • allisonc

    Re: Re: narozeniny

    Že mě to hned nenapadlo. Díky *1* . A mimochodem, mě nemusíš informovat o tom, že všechny jeho písničky jsou krásný. Já to moc dobře vím *1*. A on je taky krásněj. Škoda, že už nemá ty dlouhý vlasy. Ale má moc hezký dcery!
  • Re: narozeniny

    napiš mu na facebook tam si to přečte a pro informaci on má všechny písničky krásný *4*
  • allisonc

    narozeniny

    I když trošku opožděně, přeju všechno nejlepší k narozeninám. Nejsem moc originální, takže hodně zdraví, štěstí, krásných písniček..Stejně si to tu nepřečte *3* .
  • Happy Birthday, Juanes !

    Všechno nejlepší k tvým 38. narozeninám ! Jsi ten nej zpěvák ! *14*
  • xxx

    HAPPY BIRTHDAY JUANES ♥
  • Re: Re: Ve vodě

    jo a zkus si pustit jeho songs pod vodou a ponořit si uši a nejlíp lehnout si na vodu já sem to udělala na dovče a připadala sem si jak v sedmim nebi úpe úžasný až na to že sem měla každou chvíli vodu v nose a v očích ae to se dalo přežít *3* *4*
  • Re: Re: Nejhezčí dar boha

    že jo *3*
  • Re: hlasování

    http://edition.cnn.com/2010/SHOWBIZ /Music/07/28/icon.music.vote/?hpt=S bin#_rndmval1234=&fbid&fbid=izRXhQG BLSC&wom=false
    tady je ten odkaz
  • hlasování

    Hlasujte pro 5 nejlepších zpěváků. Je mezi nima i Juanes tak ho dejte na 1. místo ! díky
  • Re: Nejhezčí dar boha

    moje řeč ! *3*
  • Re: Ve vodě

    My jsme byli v bazénu na zahradě a já přinesla cd se všema jeho písničkama
    tak sme vyhrávali na plný pecky. A taky když jsem měla v červnu narozeniny. *3*
  • Re: Ve vodě

    My jsme byli v bazénu na zahradě a já přinesla cd se všema jeho písničkama
    tak sme vyhrávali na plný pecky. A taky když jsem měla v červnu narozeniny. *3*
  • Re: Ve vodě

    My jsme byli v bazénu na zahradě a já přinesla cd se všema jeho písnička tak sme vyhrávali na plný pecky. A taky když jsem měla v červnu narozeniny. *3*
  • Nejhezčí dar boha

    Juanes si myslí že nejhezčí dar boha sou děti, to neni pravda, nejhezčí dar boha je On sám! ♥ *14* *14*
  • Re: Re: Takovej CHUJ !!!!!!

    jo přesně *13*
  • Re: Re: Re: Takovej CHUJ !!!!!!

    přesně a nebo evu a vaška *1* *1* *1*
  • Re:

    přesně tak *14*
  • Re: Re: Dvojce A. Banderase

    jo přesně
  • Re: Re: Re: Re: Re: Juanes ♥

    ae když si ty klipy stáhneš z youtube přes tube catcher tak je to taky dobrý *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit