Přejít na výpis diskuzí

Juanes

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* Juanes je pěknej. *9*
    • Re:

      pěknej? to je slabý slovo ten je tak krásnej to ani snad neexistuje nic co by ho vystihovalo je tak úúžasnej *14* *14* *14*
      • Re: Re:

        no ja bych vedela o jednom slove co ho vystihuje-Juanes *14* nic krasnejsiho ve svete ani ve vesmiru neni *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je prostě božsky!!!!miluji španělštinu a cenim si na zpěvákách že spívaji svým rodným jazykem...Miluji jej!!!!!! *1*
  • xxx

    hle co byste udělali kdyby vám juanes řekl že by chtěl vidět to nejúžasnější na světě?
    • Re: xxx

      dala bych mu zrcátko *3*
      • Re: Re: xxx

        přesně *3*
        • Re: Re: Re: xxx

          jasně že jo a nebo jeho fotku =D
          • Re: Re: Re: Re: xxx

            nebo tak noo *4*
  • *3* je roztomilej *14* andílek *4*
    • Re:

      moje řeč
  • Je to bezvadnej zpěvák a navíc je NÁDHERNEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *14*
    • Re:

      to souhlasim *14*
  • Juanes

    Juanej se nej nej nej zpevak..konecne umi rozproudit lidi na diskotekach nekdo!!!!! a kdo si mysli, ze zpiva sracky..nema vkus *5* " i kdyz teda musim uznat..ze kazdymu se libi neco jinyho" *4*
    • Re: Juanes

      jo přesně tak jako s tim vkusem máš pravdu *14*
      • Re: Re: Juanes

        jako jo každýmu se líbí něco jinýho ae komu se nelíbí juanes tak je totálně ae totálně vypatlanej jako můj brácha xD
  • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    miluju ho úpe nevíc na světě!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • hanna96

      Re: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

      Já taky, hlavně ten jeho kukuč! *1* *14*
      • Re: Re: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

        že jo *14* *14* *14*
        • hanna96

          Re: Re: Re: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

          Mám na zdi Juanese A4 celej obličej a koukám na něj celou noc!
          • Re: Re: Re: Re: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

            chci takyyyy *14*
  • nata

    junes je nej milacek.miluji ho
  • hanna96

    K životu potřebuju: Jídlo, vodu a JEHO! To by mi stačilo ! *4*
    • Re: ♥

      jasně ty si jako já *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: ♥

        žeoo nic víc bych nepotřebovala asi ani střechu nad hlavou *14*
        • Re: Re: Re: ♥

          ja bych nepotrebovala ani to jidlo piti hlavne ze bych mela JEHO!! je upe uzasnej miluju ho moc vic nez cokoli na svete *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* :-*
          • hanna96

            Re: Re: Re: Re: ♥

            On je fakt super ♥! U postele mam jeho obličej a furt na něj koukám. V noci se vzbudim a furt koukám! *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ♥

              no to ja tky ja mam jeho foto u postele z obou stran a jeste si vytisknu jednu kterou si dam nad hlavu ste ho budu mit upe ze vsech stran *14*
  • hanna96

    Já bych chtěla aby napsal svůj živitopis! Nějakou pěkně tlustou knížku a nebo aby film: Juanes: Život Je Moment! a aby byl samozřejmě v hlavní roli! *14*
    • Re: ♥

      tyo kdyby vyšla ta knížka tk bych já dokonce četla a to se jentak nestáwá pač čtení nesnášim ae juanese životopis bych četla asi 100x *14* *14* *14* *14* miluju ho
      • hanna96

        Re: Re: ♥

        Já ten jeho životopis z Wikipedie umim převyprávět! *4* Hodně se mi líbí jak píše na FB a myslí tak na fanoušky. Jednou tam psal: Moji fanoušci, moje rodina! I♥JUANES!
        • Re: Re: Re: ♥

          no žeo *14* *14* *14* *14* je uuzasnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit