Přejít na výpis diskuzí

Juanes

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hanna96

    Jeden z důvodů proč ještě žiju je Juanes! Bez něho by to nebylo ono *3* *14* *4* *14* *14* *14*
    • Re: ♥

      jo presne tak *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • cd

    se těšim na nový cd !
    • Re: cd

      a kdo ne *3*
  • cono.grande

    xxx

    J-e
    U-žasnej
    A-no
    N-ejlepší
    E-videntně
    S-věta

    nj dobra cestinarska veta ae dulezity sou ty zacatecni pismenka *1*
    • allisonc

      Re: xxx

      Juanes je vždycky nejdůležitější *1* . Skoro vždycky, no.
      • cono.grande

        Re: Re: xxx

        skoro? nic dulezitejsiho neni
        • allisonc

          Re: Re: Re: xxx

          No, co třeba rodina?
          • cono.grande

            Re: Re: Re: Re: xxx

            nwm jak to mas ty ae u me je juanes na prvnim miste nic pro me neznamena vic ;)
  • allisonc

    .....

    La Paga, Nada, Nada valgo sin tu amor, Esta noche, La camisa negra, Volverte a ver, me enamora, A dios le pido atd. Ty jsou nej:-)
    • cono.grande

      Re: .....

      vsechny sou nej ;)
      • allisonc

        Re: Re: .....

        tak tak *1*
        • cono.grande

          Re: Re: Re: .....

          vsechno co je spojeny s juanesem je kwasny =))
          • allisonc

            Re: Re: Re: Re: .....

            Jo! *1*
            • cono.grande

              Re: Re: Re: Re: Re: .....

              presne tak, schvalne skus na nem najit nakej minus stejne se ti to nepovede =P =D
            • allisonc

              Re: Re: Re: Re: Re: .....

              Taky jsem pesimista, ale Juanes to je 1:-)
            • cono.grande

              Re: Re: Re: Re: Re: .....

              na nem nenajdu jediny minus a to sem pesimista :D <3
  • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Juanes: Kterej zpěvák je pro tebe nejlepší na celym světě?
    Já: No hádej...
    Juanes: Neřikej mi že já
    Já: Fajn neřeknu ti to.... *14*
    • hanna96

      Re: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

      *1* *14*
      • Re: Re: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

        xDD *14* *14*
  • hanna96

    Petey

    moje andulka nereaguje na žádný písničky. Dneska jsem jí pustila Juanese La soledad a začala se radovat bylo to vidět *14* mám radost! *3*
    • Re: Petey

      jeee to muselo bejt hezuuu *14* *14* *14*
      • hanna96

        Re: Re: Petey

        tj to je vidět že máme něco společnýho *3*
        • Re: Re: Re: Petey

          jj *4*
  • Ve vodě

    Poslouchali ste někdy jeho písničky pod vodou? Já jo a je to úžasný ještě krásnější než je poslouchat na souši, stě si jen tak ležet na vodě a poslouchat písničky od nejkrásnějšího zpěváka pod sluncem kterýmu se nikdo a nic nevyrovná ať se snaží jak chce! Zkuste to stojí to za to ♥
    • Re: Ve vodě

      My jsme byli v bazénu na zahradě a já přinesla cd se všema jeho písničkama
      tak sme vyhrávali na plný pecky. A taky když jsem měla v červnu narozeniny. *3*
      • Re: Re: Ve vodě

        jo a zkus si pustit jeho songs pod vodou a ponořit si uši a nejlíp lehnout si na vodu já sem to udělala na dovče a připadala sem si jak v sedmim nebi úpe úžasný až na to že sem měla každou chvíli vodu v nose a v očích ae to se dalo přežít *3* *4*
        • Re: Re: Re: Ve vodě

          Asi to zkusim příští rok, ted je počasí na prd. Ale můžu to zkusit ve vaně *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Ve vodě

            skus to kdekoli věř mi nebudeš to chtít vypnout jeho hlas je pod vodou ještě užasnější než na suchu *14* *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ve vodě

              já sem tenkrát poslouchala jeho písničky v bazénu na zahradě a ani děsnej slejvák mě nevyhnal a ani sem ho nepostřehla přiběhla máma a musela mi oznámit že prší musela sem to vypnout a jít domu *9* a až pak sem si uvědomila jak děsně leje xDD
    • Re: Ve vodě

      My jsme byli v bazénu na zahradě a já přinesla cd se všema jeho písničkama
      tak sme vyhrávali na plný pecky. A taky když jsem měla v červnu narozeniny. *3*
    • Re: Ve vodě

      My jsme byli v bazénu na zahradě a já přinesla cd se všema jeho písnička tak sme vyhrávali na plný pecky. A taky když jsem měla v červnu narozeniny. *3*
  • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    bozheee ten je tak uuuzasnej kdykoli se na nej podivam ani neverim svim ocim jak je uzasnej a ten jeho krasnej hlas no ste je dokonalej je tim nejlepsim co me kdy v zivote potkalo..... *14* nejraci bych si ho zabalila jako darek pod stromecek :-*
    • hanna96

      Re: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

      Já bych ani nemusela žádný jiný dárky ani jídlo jenom Juanese =O* *4* *14* *14* *14*
      • Re: Re: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

        no presne *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • toe huustyy ♥

    http://fanwall.juanes.net/
  • hanna96

    Juanese mám na zdi a vždycky ho pozoruju a on se na mně tak dívá *14* *14* *14*
    • Re: ♥

      no ja tky ja ho mam u postele z obou stran *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • hanna96

        Re: Re: ♥

        já mám s kytarou s delšíma vlasama, pak s jížní afriky a jeho oblyčej a4 jak na mě kouká *14*
        • Re: Re: Re: ♥

          kolik tech fotek mas?
          • hanna96

            Re: Re: Re: Re: ♥

            já mám z googlu hodně velkých obrázků. ale nemám ale všechny na zdi to by nestačila barva *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ♥

              ja ne u me staci jit k tatovi a aby on sel pric pac tiskarnu tady nechava kazdou chwili tisknu a on si jeste niceho nevsiml *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ♥

              budu si jí přát k vánocům *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ♥

              si musis poradit =P *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ♥

              no toe good ae co kdyz nemam tiskarnu? *1* *1* *1* *1* *1* *1* ja muzu bejt rada ze mi jednu vytiskl strejda *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ♥

              jasneeee *14* *14* *14* *14*
            • hanna96

              Re: Re: Re: Re: Re: ♥

              máme důvod: 1)povinnost každýho fanouška Juanese je pořád si tisknout obrázky
              2)toto pravidlo dodržovat *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ♥

              nic jenom ze sem mu vyplacala barvu a at si dam priste pozor ze to neni zadarmo *1*
            • hanna96

              Re: Re: Re: Re: Re: ♥

              a co řikal *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ♥

              *1* no to ja sem jednou tatoj upe vyplacala barwu v tiskarne pk uz nemel skoro nic =D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit