Přejít na výpis diskuzí

Jude Law

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skvěle zpíval..

    ..ve Varech s Jiřím Macháčkem !!! *15*
  • jude law

    Je super nejlepší role podle mého je asi film Prázdniny ta role mu sedla a mooc mu to tam sluší!!! *3*
  • Jude Law
  • nový fanoušci

    ahoj, vítám vás nový fanoušci. *4*
  • jude jude

    tak toto je skvely herec, mal skvele roly a skvele ich zahral *3* nema chybu, treba viac takych!!! ma krasny vychodoeuropsky usmev, a sarm. holywood moze ist ....
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • WOW!!

    Jude je prostě úplně k sežrání. Viděli jste The Holiday? V tomhle filmu fakt bodoval.. *14*
    • Re: WOW!!

      Judeeeeeeeeee miluju teeeee *14* *14* upe nejviiiiic krasnej je.... *14*
      • Re: Re: WOW!!

        Je to ten nejkrasnejsi chlap,ktereho jsem kdy videla!!!!Ma neuveritelne charizma a super role.Je proste uzasnej !! *14* *14* *14*
  • Jude

    Jude je krásnej a sexy.Tahle fotka se fakt nepovedla ale podívejte se na jiný fotky a napište co na něj říkáte holky.
  • Na dotek

    Viděli jste film Na dotek(closer)?Ten pohled když ho Julia Roberts fotografovala...ta scéna neměla chybu!!! *14*
  • :*

    Miluju modrooké muže, takže Jude je pro mě naprosto neodolatelný a sexy!! Nejvíc se mi asi líbil v Prázdninách a když jsem viděla Řadu nešťastných příhod, moc se mi líbil ten vypravěč a až v titulkách se mi potrvdilo že je to Jude Law (byla tam vždycky vidět jenom jeho silueta)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit