Přejít na výpis diskuzí

Julia Olegovna Volkova

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velkej pokrok

    Musím říct,že na začátku jejich kariery me vubec neoslovily,ale nyní mám na ně jiný názor-lepsí , mysli, že udealy velkej pokrok.jejich hudba je propracovanejší a holky uz taky nejsou ty 15-leté pubertacky. Drzim jim palce. A Julia je mocsympatická slečna. *5*
  • Julia

    Julia je nej!!! *1*
  • julinka

    julinkae nejlepi n svete *3* *4* *8* a ja ji miluji *14*
  • MILUJI TĚ JULIE VOLKOVA *14* JSEŠ ANDĚL A JÁ JSEM TVÁ KŘÍDLA *4*
  • božská Julia

    Julie je nejkrásnější na swětě!!!
  • Yulia Volkova

    Teda musim říct, že holky mě chytly až teď poslední dobou, ale jsem do nich uplný blázen...teda hlavně asi do Yulie, TY MEDE TO JE FAKT TAK NÁDHERNÁ HOLKA že to je až neuvěřitelné. Líbí se mi i její gesta a jak má svůj styl a nenechá si do ničeho kecat...NESKUTEČNĚ SYMPATICKÁ HOLČINKA!!! Upe ji žeru!! :o* *4* *14* *14* *14* *3*
    • blacksunny

      Re: Yulia Volkova

      no musim uznat že Yulia je fak pjekná když jsem byla já ještě v pubertě tak jsem si vždycky nechavala dělat učesy jako ona strašně se mi líbily ale libí se mi i ted a i pjěkně zpívá to se musí uznat! *14*
  • Yulka

    Yulka je fakt krásná. A má obrovský charisma. Neznám krásnější bytost na světě než je právě Yulia
  • dodatek

    ...jen pro upřesnění...tím holky myslím skupinu t.A.T.u..... *1* aby si to někdo nevyložil jinak *4*
    • Re: dodatek

      *1* jasny,ale julia je kus *14* ,nemas icq?:D
  • lol

    ta julia je fak hezka ma hrozne hesky oci a postavu je fakt kocka..♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14*
  • JULLA YOU NICE GOOD AND LIKE AND YOUR MUSIC IS GOOD I LOVE YOU *14* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit