Přejít na výpis diskuzí

Julie Andrews

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy B-day !

    Přeji Julii k 75. narozenínám vše nejlepší. Hodně štěstí, zdraví a elánu do života!!!
  • p.petulkaa33

    ..

    Vše nej
  • všechno nejlepší!:)

    Vůbec bych Julii neřekla že jí je 75!Na její věk vypadá opravdu fantasticky!!:) Je to opravdu moc krásná žena a skvělá herečka!!:) všechno nejlepší k dnešním narozeninám!
  • Narozeniny

    Jé, Julie má dneska narozky. Tak teda všechno nejlepší! *3*
  • lady-barbara

    Re: dnešní narozeniny

    Ji uz je tolik??vubec bych to nerekla!!
  • lucy24

    dnešní narozeniny

    Všechno nejlepší k dnešním narozeninám. *4*
  • Opravdová osobnost

    Podle mě je Julie Andrews hlavně dobrý člověk, což se ve světě showbusinessu téměř nevidí. Za to si jí opravdu vážím. Její filmy mám ráda, hlavně Victor/Victoria, který se vážně povedl. V poslední době mám pocit, že se stahuje do ústraní a zaměřuje se spíše na dabing a psaní knih, což je, dle mého, škoda. Měla by zase natočit nějaký hraný film...
  • Re: Re: Re: Re: Julie

    Tak teda jo.Budu se těšit na další doporučení s touto okouzlující dámou. *3* *4*
  • Re: Re: Re: Julie

    Nemáte za co děkovat. Rádo se stalo. *4* *3*
  • Re: Re: Julie

    Evo, moc děkuji za tip na video.Právě
    jsem se dodíval.Já už si jen matně
    pamatuji filmové zpracování s Audrey
    Hepburn.Tahle ukázka My fair lady s Julií
    se mi líbila.Jednak jde vpravdě o už
    historický obrazový záznam a jednak tam
    zazněla jedna ze stěžejních písní tohoto
    muzikálu.Juliin zpěv působí mile,čistě
    a průzračně.Díky, že jste si na mě s tou
    ukázkou vzpomněla,mile jste mě překvapila. *3* *5* *4* *3*
  • Re: Julie

    Vzkaz pro Jardu:
    Julie Andrews také ztvárnila Lízu v My fair lady, ale jednalo se o divadelní hru, která vznikla jseště dlouho před natočením slavného filmu s Audrey Hepburn. Všechny písničky, které ve filmu zazněly,nezpívala Audrey Hepburn, i když prý chtěla. Tvůrci filmu jí to prý nedovolili a použili místo jejího hlasu právě hlas Julie z první verze My fair lady.
    *4* *3*
    Můžete zkusit toto video:
    My Fair Lady - Julie Andrews-1. video
  • Julie

    Julie Andrews je jedna z nejlepších hereček, co znám. Patří taky k mým oblíbeným herečkám. Navíc moc hezky zpívá a je hrozně příjemná a sympatická. Objevila jsem ji až díky Deníku princezny 1 a 2, kde je naprosto úžasná. Vím, že hrála s hercem Chrostopherem Plummerem v muzikálu The sound of music- Za zvuku hudby, ale nevím, že by to dávali v televizi. Viděla jsem jen pár ukázek v nějakém dokumentu a myslím, že tam byla taky skvělá. Jako Merry Poppins byla taky super, ale s Plummerem se k sobě hezky hodí. Jsou prý kamarádi a hráli spolu taky v adaptaci filmu Na zlatém jezeře, kde původně hrála Katherine Hepburnová a Henry Fonda. Byli tam s Plummerem úžasní. *14* *14* *3*
  • mart01inka

    nejlepší herečka na světe

    je to moje neoblibenější herečka a kdybych se sni mohla poznat osobně tak bych byla ta nejštestnejsí člověkem na tomto světe brotožejí miluju:d I love you *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mart01inka

    super herečka

    je to uplně nejlepší herečka mam jí hrozne moc rada a kdyby se nazočil 3 díl deníkui princezny byla bych moc rada PS:jestli někdo víte v jakych filmech ještě hrala tak mi napište ne e-mail Zlatovlaska14@email.cz *14*
  • Re: čekám

    napsa jsi to výborně
  • 29.12.2008

    obdivuji julii andrews,je velmi půvabná a krásná role v deníku princezny se jí moc povedla a mohl by se natočit další díl deník princezny,ale z julii andrews.
  • úžasnaa

    mam velmi rada julie andrews odla mna je to ta najlepsia herecka na svete a okrem toho je vynikajuca spevacka a uzasny clovek...mam ju moooooc rada

    I LOVE JULIE ANDREWS *14*
  • lucy24

    Narozky

    Dneska slaví Julie Andrews své 73. narozeniny. Je to skvělá herečka, mám ji hlavně ráda jako postavu v Deníku princezny 1 i 2 (Královské povinnosti).
  • Nejlepší člověk

    Je to ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ CELEBRITA NA CELÉ PLANETĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale nemuzu sehnat jeji adresu na autogram,uz jsem jednu zkusila,ale prislo mi to zpet.KDO MA TU ADRESU AT MI JI PLSKY POSLE NA E-MAIL:lucka.polecova@seznam.cz
  • HMHM

    ještě nadabovala matku fiony tu královnu ve shrekovi 2 a má coolovej hlas...
    http://www.stardoll.com/en /dolls/581/Julie_Andrews.html *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit