Přejít na výpis diskuzí

Julie Zugarová

OSOBNOST 18.2.2009 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hezká

    nejlepsi by bylo,kdyby ti,co tu pisou ty hnusne komentare poslali povinne sve fotky!to by si pak netroufali ti zamindrakovanci psat takove kraviny!!!
  • J

    no bez komentáře,hlavně mě fascinuje její pedagogická škola,když chodila na oděvní učiliště kde párkrát propadla,jenom hledim...
    • Oděvní učiliště... proboha co si ještě nevymyslíte za kraviny... i právnické učiliště by znělo líp... tak nezáviďte
    • Re: J

      chodila na pedák,s mojí sestřenkou do třídy... *4*
  • FUUUUUJ :/

    Tak vyumelkovanou holku uz jsem dlouho nevidel!!! Vypada jak SPIIIINA :/
    • Jdi do pr.... hajzle zmasakroval bych ti ten tvůj gezucht!! *10* *10*
    • Re: FUUUUUJ :/

      souhlasim!!! A ten strasny velky nos!?!? :/
  • kalda

    JE DOBRA CO MELETE KDYBY STE TAK VYPADALI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!11 *16*
  • ...

    Nevím co je na ní přirozeného, ale i kdybych si odmyslela její silikony a umělý nos, tak je pořád moc hezká. Na druhou stranu mi zase přijde hrozně hloupá. Na některé videa se nedalo ani koukat. A hlavně se mi zdá, že chce být dokonalá, jak plastikou nosu, prsou. Tak i chováním rádoby sexy kurvič.ka...
  • Barbii

    panenka Barbíínka
  • julie

    vypadá jak paula wild......příliš zmalovaná a ty silikony!!!!!!!!! S kola ven!
  • zugarová

    nic moc, nelíbí se mi, modelka má být přirozená, a ne silikony a palstika nosu..to pak je panenka....
    • Re: zugarová

      Nechápu jak si může udělat tolik plastik a pak jít do miss. To by pak mohla každá druhá. Stačí aby měla výšku a prachy na plastiku...
  • bmxdave

    Super

    Moc hezké fotky a super postava,zavidím *4*
  • julča

    Julie je převelice krásná slecna, drzim ji palecky, v sobotu, ona na to má..Je i moc sympatická a charismatická, Julčo budu fandit *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit