Přejít na výpis diskuzí

June Carter Cash

OSOBNOST 25.12.2007 
694 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozdrav

    Zdá se,že budete mít o dovolené slibné
    počasí,to nejhorší by mělo teď během
    pár dnů odeznít, i přesto Vám Evi přeji
    hezké odpoledne a srdečně Vás zdravím.
    *4* *3*
    • Re: Pozdrav

      To je neuvěřitelné, jak mezi námi funguje ta telepatie. *4* Ani jsem to nestihla dopsat a Vy už jste tady taky. *3* *4* *3*
  • Povídání

    To je fajn, že Vás jen tak nic nevyděsí
    a nepropadáte panice.Být blízko potoka,
    to je paráda,slyšet šumot a zurčení vody,
    kdykoliv si jít k němu odpočinout, osvěžit se.Na mě takováhle místa působí
    velmi uklidňujícím a idylickým dojmem,byť
    je tu riziko,že někdy i zdánlivě neškodný
    potůček se změní v běsnící živel.S tím
    se už holt musí počítat.
    Tedy sekat trávu v tomhle horku,byť motorovými nebo elektrickými sekačkami
    je taky pěkně úmorné a s kosou to už je
    docela slušný tělocvik.Nejhorší je,že
    při tomto počasí tráva roste jako divá a
    za týden se může sekat znovu.
    Teď si vlastně uvědomuji, že tenhle týden
    bude vlastně krátký,aspoň tedy pracovně.
    Není to bezva?
    *3* *4*
    • Re: Povídání

      To je moc bezva. Hned má člověk lepší náladu. Já mám od 13.7. týden dovolenou, takže ji budu trávit na chatě. Odjíždět tam budeme už v pátek večer, takže si moc nazapaříme. Navíc budeme teď na víkendy jezdit už v pátek, takže se v ty páteční pozdní hodiny nebudeme potkávat. Ale léto není tak dlouhé a máme ještě na sebe vždycky chvilku po práci, což je taky fajn. Snad mi, Jardo, odpustíte, že teď bude moje přítomnost tady taková všelijaká. *3*
      • Re: Re: Povídání

        Evičko,určitě Vám rád odpustím, i když
        vlastně ani není co.To je naprosto v pohodě.Je to přece báječné mít takový
        program na letní víkendy a teď i o dovolenou.Přeji Vám to z celého srdce,
        i když se nebudeme tedy moc potkávat.
        Však si to zase jindy vynahradíme,užívejte léta a chaty plnými
        doušky.
        *4* *3*
        • Re: Re: Re: Povídání

          Děkuju, budu se snažit si léto užít. *3*
          Jardo, pro dnešek se s vámi loučím. Přeji Vám klidnou dobrou noc a hezké sny. Zítra se budu zase těšit na naše setkání. *4* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Povídání

            I já Vám přeji Evičko dobrou noc,pěkné
            sny a úspěšný zítřejší den.
            Mějte se moc hezky a na naše zítřejší
            setkání se samozřejmě hodně moc těším. *3* *4* *3*
  • Omluva

    No to jsem to vyved,já jsem zaspal
    naše předvíkendové loučení,Evo.Je to
    ode mne ostuda a moc mě to mrzí.Já jsem
    po svém posledním příspěvku jen na chvilku zavřel oči a když jsem je otevřel,zjistil jsem, že ta chvilka trvala asi do půl jedné po půlnoci, tedy
    hodinu po té co jste se mnou rozloučila.
    Zmohl jsem se tedy už jen na opožděnou
    odpověď a teď si celou sobotu sypu popel
    na hlavu,jaký že jsem to nezdvořák vůči
    Vám.Moc se Evi kvůli tomu omlouvám
    *8*

    P.S.Útěchou mi je, že si namlouvám,že jste mě takhle hezky uspala Vy,i když vím,že jsem si to zavinil hlavně sám.

    *3* *4*
    • Re: Omluva

      Moc Vás, Jardo zdravím. Jdu Vás sem honem uklidnit. Opravdu si nemusíte dělat starosti kvůli tomu, že jste zaspal naše loučení. Já totiž o Vašem pozdnějším příspěvku navíc vím, protože jsem ráno nedala jinak, než že se ještě podívám před odjezdem na OSOBNOSTI. Nebuďte kvůli tomu smutný ani naštvaný. Pokud máte strach, že bych se třeba mohla zlobit, tak Vás ujišťuji, že se rozhodně nezlobím ani trošku. *3* *4*
      • Re: Re: Omluva

        Evi.Vy už jste tady.Já Vás taky moc srdečně zdravím a mám velkou radost,že tu
        jsme zase spolu.Opravdu se mi ulevilo,že
        mi to nemáte za zlé.Jste na mě opravdu
        hodná a já si toho velmi vážím.
        Doufám, že jste se měla po celou tu dobu
        báječně,že jste v pořádku,odpočinula si
        a nabrala plno nové energie a spoustu
        hezkých zážitků.

        *4* *4* *3* *3*
        • Re: Re: Re: Omluva

          To Vy jste hodný. *4*
          Na chatě jsem se měla dobře, děkuju, že se ptáte. Dokonce jsem tátu vytáhla, aby si se mnou chvilku na zahradě zapinkal badminton. Nejsme žádní machři, ale rádi si na chatě občas zapinkáme. Většinou se u toho užije legrace a člověk se dobře odreaguje.
          A co Vy? Jak jste se měl o prodlouženém víkendu? *3*
          • Re: Re: Re: Re: Omluva

            Badminton je dobrý relax a skvěle protáhne tělo.Hlavní je mít na něj volný
            prostor,aby opeřený míček nelétal každou
            chvíli k sousedům,či nebyl setřásán z
            větví stromů,ale jak říkáte, užije se
            při tom dost legrace.
            A jak jsem se měl já?Tak taky děkuju za
            optání.V sobotu dopoledne s autem a matkou po nákupech,což tedy žádný relax
            není,navíc bylo pořádné vedro.Nevím
            jak u Davle,ale tady v sobotu po poledni
            se strhla dost pořádná bouřka ale prakticky bez deště,zato uhodilo někam
            do transformátoru,takže celé odpoledne
            nešel proud.V neděli jsem chtě nechtě
            musel sekat trávu,která narostla šíleně.
            Podvečer jsem strávil u jednoho rybníka,
            bylo tam nádherně,dalo se v něm i plavat
            byť ne všude.No a dnes dopoledne jsem
            byl v Roztokách v zámeckém muzeu,no a jelikož po obědě se obloha dost zachmuřila,tak už jsem zůstal doma,dosekal zbytek trávy a těšil se na
            večer až Vás tu zase přivítám.
            *3* *4* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Omluva

              Jé, co jsem to zase napsala. Hrubka je to děsivá, ne mi máme, ale my máme. To jsme prostě celá já. Píšu, píšu a nepřemýšlím. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Omluva

              Ani jsem se nebála. Možná je to divné, ale mně bouřky zase tak moc nevadí. Nejsem žádná "amazonka", jak se říká, ale bouřky se většinou nebojím. Měla jsem spíš strach, aby moc nestoupla voda v potoce, protože byl docela divoký. JIndy vypadá, že brzy vyschne, jak je tam málo vody a teď byl poměrně vysoko, takže když jsme stáli na schodě před chatou, viděli jsme trochu jak ten potok teče. Mi ho máme totiž kousíček od chaty. Před chatami je travnatý pás, kde kdysi bývala cesta. Přejdeme ten pás, sejdeme schůdky a jsme u potoka. *3*
              Babička říká, že když jsem byla malá, tak jsem na chtě ty bouřky většinou nesla špatně, prý jsem se bála, když byly velké rány. Dneska ale naštěstí chápu, že máme blízko stožáry vysokého napětí, a že je to tedy v pohodě. *4*
              Ještě se vrátím k sekání trávy. to máme taky za sebou, sekali jsme v sobotu, v tom největším horku-bohužel. A máte pravdu, že je někdy potřeba i nic nedělat jen relaxovat. I na to nám zbyl čas, takže to bylo poměrně vyvážené. *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Omluva

              No pane jo,ono to tam u vás řádilo i
              v noci,tady pak už byl klid.Nebála jste
              se?Ono když vidíte a slyšíte,jakou neplechu a zkázu tyhle bouřky a lijáky
              přináší,tak to moc na klidu nepřidá.
              No zaplaťpříroda,že jste to přestáli bez úhony.Na jednu stranu zas bylo asi lepší,
              že se to vyřádilo v noci a nepokračovalo
              to další den,to byl tedy dost zkažený.
              Tedy je fakt Evo, že se celkem zadařilo,
              udělat si čas taky pro sebe.Většinou tomu
              tak není,kolem baráku je pořád nějaká
              práce a tak vůbec,že mnohdy na nějaké
              radovánky ani není čas a někdy ani nálada.Jsou chvíle, kdy je i docela fajn,
              všechno hodit za hlavu a oddávat se nicnedělání a relaxování *3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Omluva

              Na chatě byla v sobotu taky bouřka. Pěkně to tam mlátilo, ale proud naštěstí nevypadl. Potom byl v noci ze soboty na neděli děsný liják a pokračování bouřky.

              To je dobře, že jste byl v tom muzeu a u rybníka. Aspoň jste taky chvilku mohl dělat co jste sám chtěl. Měl jste evidentně hodně nabitý program. *4* *3*
  • Alabama

    Musím se zeptat, jestli znáte skupinu
    Alabama?Svého čssu to byla jedna z nejúspěšnějších skupin.
    Měl bych tu od nich -love in the first
    degree - 1.video je to z r.1981 z tv
    show Mandrell sisters.
    *4*
    • Re: Alabama

      Už jsem konečně tady. Tak jsem se podívala na Alabamu a ta písnička mě zaujala, opravdu jsem tuto kapelu před tím neznala.
      Jak jsem vám, Jrdo slíbila, tady máte ostatní videa s Johnynm a June v rímci Return to promised land. Jedná se totiž o takový dokument. Cashovi produkovali vlastní film-Gospel road a ten se natáčel v Izraeli, kde se odehrávají i tato videa, protože, jak tam June někde říká, se po nějakých letech vrátili na ta místa a vznikl tento pořad. Takže tady to je:
      -John June Return To Promise Land
      -John and June 1
      -June Carter Cash John Carter Cash 1
      *3* *3*
      • Re: Re: Alabama

        Opravdu zajímavá videa.Na takovou kombinaci dokumentární formy se živými vstupy a písničkami se mi dívalo dobře.
        Mimochodem, ty písničky byly bezvadné
        a i tady byla kombinace záběrů okolní
        krajiny s písničkami šikovná a řekl bych
        i atraktivní.
        *4* *4* *3* *3*
        • Re: Re: Re: Alabama

          Jsem opravdu moc ráda, že se Vám líbil i tento výběr. Nejdřív jsem to zkusila s jedním videem, co na to řeknete a potom jsem viděla Váš zájem o to, tak jsem si řekla, že s tím nebudu otálet a doporučím Vám hned i ten zbytek. *3*
          • Re: Re: Re: Re: Alabama

            Bylo to myslím vděčné pokoukání a poslech
            je jen škoda,že tedy toho není na yutube
            víc z jejich izraelského pobytu.Ale i tak,to byla paráda. *4* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Alabama

              Děkuji za setkání a pokoukáníčka.
              Užijte si bohatě víkendový pobyt na chatě a opatrujte se.Snad Vás nebude
              zlobit počasí.
              Tak dobrou noc s příjemnými sny a nashledanou.
              *3* *4* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Alabama

              To máte pravdu, je to škoda. Víc jsem toho neobjevila, takže si myslím, že tam asi nic jiného není. Ono se to nezdá, ale i když je toho na youtube hodně, úplně všechno se tam taky najít nedá. *4*
              Jardo, zítra ráno odjiždím na chatu, jak jsem Vám už říkala. Dneska se pomalu rozloučím, přeji Vám dobrou noc a hezké sny a samozřejmě taky hezký prodloužený víkend. V pondělí se zase ozvu jak jen to půjde. Takže se mějte zatím moc hezky a nashledanou v pondělí. *4*
              PS: Děkuji za dnešní povídání a nabídky pokoukáníček. Bylo to příjemné jako vždycky. *3* *3* *4*
    • Re: Alabama

      Tak tuto skupinu neznám. Ale ráda ji poznám, takže díky za doporučení. *3*
  • Pokoukáníčka

    Teď bych tu pro Vás Evi měl něco na
    úplné odlehčení.
    Zpěvák Ray Stevens zpívá taky country,ale
    jeho specialitou jsou buď parodie známých
    písní anebo písničky, které se nedají nazvat jinak, než country ptákovinami.
    Tak bych tu měl jeho videa:
    the streak- 1.video
    ahab the arab-1.video

    Tak snad Vás to aspoň trochu pobaví.
    *4*
    • Re: Pokoukáníčka

      Je to správně ztřeštěné. *4* Ve videu ahab the arab měl Ray Stevens úžasného velblouda. *4* *15* *3*
  • Pozdrav

    Dobrý den, Jardo. Moc Vás zdravím. Upřímně doufám, že se máte fajn a mám tady zase pár pokoukáníček:
    - The Whites & Ricky Skaggs - Follow The Leader-1. video
    -Johnny Cash Daddy sang bass-1.video
    -Return To Promiseland 1-June to prostě slušelo i v šusťákové soupravě.
    -Carlene Carter - Circle of Song Two (part 2)-bude tam Rodney Crowell. Ze začátku tam má delší řeč Carlene, takže když chvilku vydržíte, dočkáte se hezké písničky. Věděl jste, že Rodney Crowell byl manžel Rosanne?
    *3* *4* *3*
    • Re: Pozdrav

      Byly to velice povedená videa z Vaší
      zásoby a i když se opakuji,tak musím říci,že opět u mě vysoce bodujete,Evičko.
      Sice nejsem nijak nábožensky založený ale
      řada gospel písní stojí určitě za poslech
      a bez váhání k nim řadím Follow the leader.The Whites s R.Skaggs opět nezklamali a navíc k tomu zpěvu hráli jako z partesu.
      Daddy sang bass byl i na tomto videu vynikající,navíc tu hezky vynikly vokály
      smíšených sborů Carterovic "holek" a těch
      pánů vedle nich.
      Return to promiseland 1 bylo pro mě novinkou,opět to vypadalo,že píseň vychází z gospelových kořenů,vyzněla
      optimisticky a pohodově,škoda,že video bylo zkráceno,ale možná že zbytek je
      v pokračování,tak se nechám překvapit.
      R.Crowell mě vskutku taky moc pěknou
      písničku,taky jedna z těch, které zaberou
      už na první poslech.


      *4* *4* *3* *3*
      • Re: Re: Pozdrav

        Mám radost z Vašich kladných reakcí na videa. Děkuju za chválu. Já také nejsem nijak nábožensky založená, ale pokud se mi ta písnička-třeba zrovna od The Whites-líbí, tak prostě tak nějak neřeším, jestli to je gospel nebo ne.
        Máte pravdu, že videé Return to promised land je více, takže Vám ten zbytek třeba nabídnu v rámci našeho pozdějšího paření. *4* *3* *3*
        • Re: Re: Re: Pozdrav

          No tak teda jo *4* *3*
        • Re: Re: Re: Pozdrav

          Samozřejmě jsem chtěla napsat videí, ne patvar videé. To jsem prostě celá já. *3*
    • Re: Pozdrav

      Tak konečně jsem se sem dostal.Přeji
      hezký podvečer,Evi.Tak videa se našla,
      na mě tohle neobvyklé trio udělalo taky
      dobrý dojem.Myslím,že tam s nimi ještě
      minimálně dvě videa budou,takže
      pokud jste je už nezkoukla,tak je příležitostně připomenu v nějakém pokoukáníčku.Že býval Rodney Crowell
      zeťákem Johnnyho jsem sice věděl ale nějak už jsem zapomněl,kteráže z jeho dcer byla Crowellovou ženou.To mě připomíná,abych se neprodleně vrhl na
      pokoukáníčka od Vás.
      *3* *4* *3*
      • Re: Re: Pozdrav

        Jé, to jsem ráda, že už jste tady. Začínala jsem být nesvá. *3* *4*

        Děkuju za pokoukáníčka, hned na to jdu. *4*
        • Re: Re: Re: Pozdrav

          Tak tedy obě písničky od Pam Tillis se mi zalíbily. K písničce The river and the highway bylo to video zajímavě udělané. Děkuju za doporučení. *4* *3* *3*
      • Re: Re: Pozdrav

        To bych nebyl já, abych na něco
        nezapomněl. Měl bych tu Pam Tillis a
        when you walk in the room - 3.video
        Tahle písnička je už bůhvíkolikátou
        coververzí úspěšného popového hitu
        ze 6O.let,možná Vám bude povědomý.
        Jako další tu je od Pam Tillis-
        The river and the highway.
        *4*
    • Re: Pozdrav

      Už jsem našla Foggy mountain top. Byla to moc dobrá verze, myslím, že Sharon White tomu taky hodně přispěla. Poslechla jsem si i driving nails a musím říct, že to je moc hezká písnička, taková uklidňující. Díky za doporučení. *4* *3*
  • Dobrou noc

    Jelikož se už připozdívá, tak Vám Evičko
    přeji hezkou dobrou noc a bezstarostné
    sny.Mějte se moc fajn a zítra se těším
    na další setkání *3* *4* *3*
  • Pokoukáníčka

    Tak já už jsem tady a moc Vás Evičko
    zdravím.Doufám, že se Vám daří skvělě a
    již se těším další hezké a příjemné
    chvilky S Vámi a s pokoukáníčkem.
    Včerejší pokoukáníčka s Carterovic rodinkou mě inspirovala k tomuto videu-
    Connie Smith Barbara Fairchild Sharon White-Foggy mountain tops -11.video
    Vy tu písničku určitě moc dobře znáte
    právě od Carter Family,taky jste mi ji
    v jejich podání nabízela a mě se moc líbila.Jako další bych tu měl třeba
    Johnny Horton - Sprintime in Alaska-1.video
    Marty Robbins 1980 tv perfomance -1.video
    je to vystoupení se sestrami Mandrell v
    jejich show.
    Mel Tillis- Stateside - 1.video
    Mel Tillis-Looking for tomorow - 3.video
    Snad Vás zaujme i tento zpěvák,také jeden
    z té staré gardy.na mě působí hodně
    pohodově.V jeho stopách později vykročila
    i dcera Pam Tillis,kterou příležitostně
    mohu taky někdy nabídnout.

    *4* *4* *3* *3*
    • Re: Pokoukáníčka

      Moc Vás zdravím, Jardo. Další pracovní den je za námi, takže jsem opět tady a mám ještě i nějaká pokoukáníčka.
      Také doufám, že jste měl dobrý den. Můj pracovní den byl celkem v pohodě, dá se říct, že se mi dařilo, dokonce jsem byla i pochválená. Je sice pravda, že jsme dneska měli hodně práce, takže jsem se celý den prakticky nezastavila, ale jinak to bylo v pohodě.
      Pam Tillis trochu znám, nějakou dobu zpívala s Carlene, takže jsem zvědavá i na jejího otce. Děkuju z nabídnutá pokoukáníčka, moc ráda se na ně podívám.

      A tady jsou ta slibovaná pokoukáníčka:
      -Johnny Cash and June Carter Cash - Comedy/Jackson
      -Johnny Cash Show - Keep on the sunny side
      -Johnny Cash Ring of fire Jackson-1. video
      - Nanci Griffith Sharon White Ricky Skaggs Always Will-1. video
      *4* *3* *3*
      • Re: Re: Pokoukáníčka

        I když už jste dnes jednou byla pochválena Evičko, tak já Vás musím a rád
        pochválit taky.Comedy/Jackson opět pobavil.Jak jsem tak stačil pochytit,
        nejprve si tam Johnny a June vzali na
        "paškál" kdysi známé popové duo Sony and
        Cher, no a samotný Jackson opět parádně
        podaný a s milým a sympatickým závěrem.
        Keep on the sunny side jsem už stačil
        taky velice oblíbit a vychutnal jsem si
        ho náramně i Johnnyho show a Carterovic
        "holkami".
        Ring of fire je superklasika a ty trubky
        tomu dávají správný "šmrnc", no a opět
        bezva povedený Jackson se zajímavými
        pohybovými kreacemi a opět se sympatickým políbením na konci,to byla
        radost sama.
        Always will jednoznačně pohladil,opravdu
        příjemná záležitost,hezké video.Jak se
        objeví Ricky Skaggs a někdo z "Bílých",
        popřípadě všichni,tak to je záruka pěkného poslechu.Nanci Griffith si nemůžu
        momentálně nikam zařadit,ale rozhodně
        tohle bylo moc dobré spojení.
        Evičko u mě jste zabodovala opět velmi
        vysoko.
        *4* *4* *3* *3*
        • Re: Re: Re: Pokoukáníčka

          Moc Vám děkuju za tak dobré ohodnocení. S tím videem to ještě zkusím a Pam Tillis mi třeba připravte na zítřek, to bude víc času. *4*
          • Re: Re: Re: Re: Pokoukáníčka

            Kdyby to video nešlo najít,tak to zkusíme
            zítra,nemusí to být hned teď.Spíš se
            Vám musím Evičko omluvit,že jsem Vám s tím způsobil komplikace.
            To nadšení z Vašich pokoukáníček ve mě
            stále ještě doznívá,chválu si naprosto
            zasloužíte.


            *3* *4* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pokoukáníčka

              To máte pravdu, bylo to trochu o nervy. Pořád jsem na ty šaty dávala pozor, protože jsem je měla z půjčovny stejně jako všechny ostatní holky. Nejhorší bylo, že jsme ještě předváděli vystoupení maturantů, na které jsme se převlékali v maličkých šatnách. Prootže byla převaha holek, museli nám přidělit šaten víc a byly ještě ke všemu 4 maturitní třídy. Kluků bylo málo, takže je strčili všechny dohromady do jedné šatny a ještě na nás venku pokřikovali, že nám to trvá. Jenže ta paráda je složitá, když ty sukně mají takovou obruč, aby byly správně princeznovsky nadýchané. Naštěstí celá akce končila ne příliš slouho po našem vystoupení, jinak bych byla asi udušená, jelikož mi spolužačka šíleným způsobem utáhla na zádech vázanku od korzetu. V tu chvíli jsem začala litovat ženy, které korzety běžně nosily a ani se jim nedivím, že věčně omdlévaly. Ke konci byla navíc diskotéka, takže jsme se všichni rozptýlili a bylo dobře. Ovšem cesta noční tramvají se stala nezapomenutelným zážitkem. *15* Všechno se konalo v proslulé Lucerně, kterou ty 4 třídy krásně zaplnily. Z plesu máme všichni také DVD, ale já se na něj nerada dívám, protože mám neustále výhrady k tomu, jak se tam všude tvářím. Ale nejsem sama, měly to tak všechny holky a dokonce i naše třídní.
              Tak jsem se zase rozpovídala, Vy to se mnou nemáte lehké. *4*

              Zároveň Vám, Jardo přeji klidnou dobrou noc, ať se Vám zdá něco hezkého a zítra se na Vás moc těším. *4* *3* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pokoukáníčka

              Když jste se včera zmínila o těch šatech
              v souvislosti s Tammy Wynette a o Vašem
              maturitním plese,tak si říkám, že to se málokomu poštěstí vidět tolik princezen
              na jednom plese.Ale jinak máte pravdu,
              že takové šaty jsou sice na jednu stranu
              velikou parádou,hodnou obdivu,ale na druhé straně si v nich dívky a ženy
              asi opravdu moc nepohoví a k tomu ještě
              být v nich třeba celý večer a ještě
              hlídat aby se neponičily,nebo je někdo
              nepolil. *3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pokoukáníčka

              Vy jste na mě prostě hodný jako vždycky. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pokoukáníčka

              Vůbec nic se neděje Evičko, klidně to
              nechte na zítřek.Ani mě nenapadne se na
              Vás zlobit *3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pokoukáníčka

              Jardo, nemáte se vůbec za co omlouvat. Přiznám se, že je možné, že se k tomu opravdu dostanu až zítra. Nechci vypadat jako že jsem nevděčná nebo tak něco, naopak jsem za Vaše pokoukáníčka moc ráda, tak se nezlobte, pokud to opravdu nebude dneska.
          • Re: Re: Re: Re: Pokoukáníčka

            Ještě jsem zapomněla říct, že mám radost z Vašeho načení z dnešních pokoukáníček. *3* *3* *3*
      • Re: Re: Pokoukáníčka

        Můj dnešní den proběhl v pohodě,bez stresů a v dobré náladě,která je momentálně ještě dokonce větší.Evičko, to
        je moc fajn,že se Vám pracovní den tak
        skvěle vydařil a že Vás i pochválili,to
        určitě potěší i přes to množství práce.
        Věřím,že se Vám bude dařit i zítra a
        úspěšně přečkáte poslední pracovní den
        před prodlouženým víkendem.
        Pokud tedy Pam Tillis znáte a bude se Vám
        zdát,že byste mi mohla od ní něco doporučit,tak určitě nebudu proti a počkám tedy jak se rozhodnete,abych Vám
        něco nevyfoukl.
        Tak a teď hurá na Vaše pokoukáníčka.



        *3* *4* *3*
        • Re: Re: Re: Pokoukáníčka

          Jardo, jste moc hodný, ale já Pam Tillis znám spíš jako pojem a trochu si vybavuji její obličej, takže se určitě nebudu zlobit, když mi něco s ní doporučíte. *3*
          • Re: Re: Re: Re: Pokoukáníčka

            Tak dobře Evi, já tedy něco s ní připravím,třeba na zítra?Nebo jak budete
            chtít *4*
          • Re: Re: Re: Re: Pokoukáníčka

            Už jsem zpátky a videa jsem taky zkoukla, takže tady je hodnocení:
            Mel Tillis v obou případech zapůsobil. Je to, přesně jak jste řekl, ještě ta stará garda a o to víc mě zaujal.
            Marty Robbins se sestrami Mandrell byl naprosto úžasný. Moc se mi jejich spolupráce líbí.
            Johnny Horton-Springtime in Alaska-další moc zdařilá písnička od tohoto interpreta.
            Bohužel se mi nějak nepovedlo najít Foggy mountain top v podání dam Connie Smith, Barbara Fairchild a Sharon White. Možná dělám něco špatně, nevím.
            Jinak se mi ale písničky moc líbily, takže máte další bod a další jednišku s hvězdičkou.
            *3* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pokoukáníčka

              Evi,zkuste zadat všechna tři jména
              znovu za sebou a přidejte název písničky
              driving nails, u druhého videa s touto
              písní je druhý odkaz foggy mountain tops.
              Já to původně našel pod tímhle názvem
              až někde dole jako 11.video,tak nevím
              proč to trucuje.Zkuste tedy driving nails,rovnou si ho můžete poslechnout
              když budete chtít a u druhého videa
              druhý odkaz by měl být foggy...
              Jinak mě Váš kladný ohlas opět velice
              hřeje a děkuji za vysoké ohodnocení.

              *4* *4* *3* *3*
  • Víkend

    Tak jsme dali s rodinou hlavy dohromady a nakonec jsme se dohodli, že na chatu pojedeme až v sobotu ráno, ať už to ss tátovým pátečním volnem bude jakkoliv. Vracet se budeme v pondělí odpoledne.
    Získali jsme tím 1 večer pro sebe, takže si musíme v pátek pořádně zapařit. *3*

    Ještě jsem Vám, Jardo, chtěla říct, že už se mi povedlo najít písničku Last date v podání Conwaye Twittyho. Zjistila jsem totiž, že jsem měla něco špatně nastaveného na youtube. Teď už mi to jde a moc se mi písnička v Twittyho podání líbila. *4*
    • Re: Víkend

      Tak to jsou hned dvě dobré zprávy.
      Tak když je to tak,tak si tedy spolu
      na kompu zapaříme *3* *4* *3*

      Vy jste šikovné děvče,tak jste tu písničku přece našla.To je fajn,že Vás
      zaujala *4* *3*
    • Re: Víkend

      Pro dnešek se s Vámi, Jardo pomalu rozloučím. Přeju Vám dobrou noc a hezké sny.
      Zítra se na Vás těším. *3* *4* *3*
      • Re: Re: Víkend

        Děkuji za přání na dobrou noc Evičko.
        Mějte se moc hezky,přeji také pěknou
        dobrou noc a moc se na Vás zase těším.
        Před chvílí mě zase pozlobilo internetové
        připojení, takže jsem Vás poněkud nestíhal.
        *4* *4* *3* *3*
  • Pozdrav

    Přeji Vám krásné odpoledne Evičko.
    Zrovna u nás začíná bouřka,to je jak
    naschvál,podobně jako včera.Přes den v
    práci tropické vedro jen se přijde
    domů, už se to začne kazit.Nicméně
    radost z dalšího našeho setkání tady, mi
    to vůbec nekazí. *4* *3*
    • Re: Pozdrav

      Teď jsem si uvědomil, že ve středu
      přicházíte z práce později.Ale to nevadí,
      umím být trpělivý a počkám na Vás Evi,až budete mít čas.Taky si potřebujete po
      náročném horkém dni odpočinout. *4*
      • Re: Re: Pozdrav

        Moc Vás zdravím, milý Jardo. Vy jste mi ale rychlík, bohužel v dobu, kdy jste psal Vaše příspěvky, jsem byla teprve v tramvaji. Teď už jsem ale tady, dorazila jsem těsně před lijákem. Ty středy jsou časově hrozné, navíc si ještě msuím běžet umýt vlasy,a le jelikož jsem se hned po příchodu usadila u PC, mamina mi zabrala koupelnu a v mytí vlasů mě předběhla. *3*
        Táta má prý v práci možná nějaké změny, vypadá to, že možná bude mít v pátek volno, i když to tak původně být nemělo. Pokud by to tak opravdu bylo, jeli bychom hned po práci na prodloužený víkend na chatu. Ale opravdu ještě nevím, jak to bude, určitě Vám dám vědět, až se to dozvím.
        Už na mě volá mamina, že mi uvolnila koupelnu, tak toho jsu honem využít, abych si s Vámi mohla povídat.

        Už se zase strašně rozpovídávám, měl byste mi to asi zakázat, jinak Vám tady virtuálně způsobím díru v hlavě.
        Mám pro Vás zase nějaká pokoukáníčka, takže už Vám je nabídnu a tím Vás osvobodím od čtení mého předlouhého příspěvku. *3* *4*

        Pokoukáníčka:
        -The Carter Family - Bring It Home With Me
        -Mother Maybelle Sara Carter While The Band Plays Dixie
        -Johnny Cash and Carter Family - Carter Family Medley
        -Johnny and June- Heidi Newfield-jedná se o video s obrázky June a Johnnyho
        dodprovázené písničkou v podání zpěvačky Heidi Newfild, kterou složila o June a
        Johnnym. Přiznám se, že jsem Heidi Newfield donendávna neznala a skoro nic o ní nevím, ale ta písnička je hezká. Koukla jsem zběžně na Wikipedii, kde jsem zjistila, že jí je 38 let a už ve 13 letech se rozhodla, že se chce věnovat country.
        Zmiňovaná písnička "Johnny and June" znamenala pro zpěvačku velký úspěch.
        *4* *3* *3*
        • Re: Re: Re: Pozdrav

          Hned úvodní písnička s Carter Family
          mě naladila na příjemný poslech a byla
          to jedna z těch,které jsem neznal a přece
          dokáží hned nějak zaujmout a v kombinaci
          s živým vystoupením je ten požitek
          dvojnásobný,stejně takový dojem mám i
          z dalšího videa s Maybelle a Sarou.
          Vysloveně pohodově vyznělo Carter Family
          v Johnnyho show,to prostě okamžitě
          zvedne náladu.
          Heidi Newfield jsem neznal ale to téma
          Johnny a June v té písni bylo zajímavé.
          Ono by se o jejich životě klidně mohlo
          složit i víc písní, když se to tak vezme.Každopádně mě to zaujalo i když je
          to ve stylu té současné,spíše rockově
          laděné country.
          Rozhodně říkám, že jste u mě opět vysoce
          zabodovala svým výběrem.


          *4* *4* *3* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Pozdrav

            Tak to jsem opravdu moc ráda, že se Vám váběr líbil.
            Ještě k té Heidi Newfield chci poznamenat, že s tím jejím stylem máte pravdu. NArazila jsem na tu písničku náhodou už před nějakou dobou. Protože mě zaujala, zkoušela jsem od Heidi Newfield ještě i něco jiného, ale to smi už tak dobré nepřipadalo. Už to byla až příliš moderní podoba country. *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

              Naprosto s Vámi souhlasím. Myslím si něco podobného a asi jste to vystihl úplně přesně. *3*
              Jinak s tím deštěm měli Vaši sousedi pravdu, opravdu poměrně hodně pršelo, měli jsme plný balkón vody, a to nám na něj málokdy tak prší.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

              Možná se mi to zdá,ale dnešní pojetí
              country music je asi někde jinde.Mám
              pocit, že ti zpěváci a zpěvačky znějí
              tak nějak stejně,je těžké je rozlišit.
              Ta stará garda jak svými hlasy a muzikálním pojetím byla lépe identifikovatelná.Dnešní styl víc inklinuje k rockovější podobě a někdy
              mi připadá,že ti současní interpreti
              kopírují jeden druhého,jakoby chyběla
              vlastní originalita,aspoń tedy takhle
              mi to připadá.
          • Re: Re: Re: Re: Pozdrav

            Asi v půl osmé přišli k nám sousedé
            natrhat si třešně,měli přijít už odpoledne,ale kvůli horku se jim nechtělo
            a pak přišla bouřka.Tady nespadla přitom
            ani kapka,ale říkali,že jejich mladí se
            vrátili z Prahy a tam že byla průtrž
            mračen. *7*
        • Re: Re: Re: Pozdrav

          To je všechno v pohodě a mám pro Vás
          naprosté pochopení,Evičko.No a jestli
          budete moci už v pátek vyrazit na chatu,tak budete mít vskutku parádní
          prodloužený víkend a předem děkuji za
          upozornění,aspoň vím, že se musím připravit na dlouhé těšení až se zase
          vrátíte.
          Nebojte se,že budu mít díru z Vašeho povídání,mě připadá sympatické a vůbec
          mi proto nevadí.
          A teď už vyrážím na pokoukáníčka. *3* *4* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Pozdrav

            V rámci pokoukáníček pro Evu,bych tu
            dnes měl:Tammy Wynette -
            Your good girl is gonna go bad - 2.video
            I just heard a heartbreak-1.video (tady
            vypadá Tammy v bílých šatech jako nějaká
            princezna z pohádky)
            Patty Loveless and Loretta Lynn -You ain´t woman enough (live)společné vystoupení vzdálených setřenic.
            Dave and Sugar - Feel like a little love
            1.video
            *3* *4* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

              Tammy Wynette - Your good girl is gonna go bad-ta písnička se mi opravdu líbí. Znala jsem ji před tím z videa, kde ji Tammy zpívá s Lorettou Lynn. Vyrozuměla jsem, že ta mladá dívčina, se kterou Tammy zpívala, byla její dcera.
              Tammy-I just heard a heartbreak-to byla velice poklidná písnička, řekla bych, že to byla jedna z těch, o kterých se dá říct, že jsou prostě ve stylu Tammy. Ty šaty byly opravdu moc krásné. Hned mi to připomnělo můj maturitní ples, kde jsme byly všechyn holky za princezny a kluci nás nemohli poznat, protože jmse najednou byly úplně jiné než ve škole v džínách. Sice se v podobných šatech h§ř dýchá, ale za tu parádu to stojí. *3* *4*
              Loretta Lynn se svou vzdálenou sestřenkou Patty mě také nezklamala. Velice známá písnička zase v trochu jiném pojetí.
              Závěr v podobě dave and Sugar byl příjemný, opět jste vybral hezkou písničku.
              Když bych to měla celé shrnout, vyplývalo by z toho, že máte samozřejmě na svém kontě zase o jednu jedničku s hvězdičkou víc. Asi Vám budu muset zavést nějakou klasifikační knihu-něco jako je na ZŠ žákovská knížka nebo indexy na VŠ *3* *4* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

              Moc děkuju. Už na to jdu. *3* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší