Přejít na výpis diskuzí

Juraj Kukura

OSOBNOST 30.6.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všetko najlepšie k meninam JURAJ
  • měla bych prosbu..o mejlovu adresu Juraja Kukuru,,jsem jeho obdivovatelka z Východního Slovenska..ráda bych mu napsala...
  • gabio

    Budyně

    prosím nevíte jak se jmenuje film ve kterém hraje pan Kukura a natáčí se ted v Budyni nad Ohří? *3*
  • narozeniny

    Milý pane Juraji
    Přání k Vaším dnešním narozeninám,přání
    hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • K zítřejším narozkám vše nej.

    Vše nej k zítřejším narozkám přeje souznitel v dnu narození Haničky-písničky Zagorové Kamil. *4* *4* *4*
  • Charizmatický, neodolatelný...

    Kdysi ke mě do salonu(podotýkám kosmetického) pan Kukura chodil a vždycky jsem se na něj strašně moc těšila, protože mít za klienta tak příjemného a zároveň skvělého a charizmatického herce jako je on, pro mě byla opravdová čest!!!
  • juraj

    dobrý den přečetla jsem si váš životopis já taky pocházim z východniho Slovenska ze Sabinova mám dojem že vy pocházite ze Solivaru.Muj otec se jmenoval Ján Budkovič. Jestli vám to jméno něco říka prosím napište mi,jináč obdivuji vaše herecké schopnosti. Přeji Vám do nového roku zdraví a osobních uspěchu
    • Re: juraj

      pán Kukura bol pomerne dobrý herec pokiaľ sa nedal na scestie, t.č. je to iba starý skrachovanec, ktorý kecá lži a polopravdy... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit