Přejít na výpis diskuzí

Justin Bartha

OSOBNOST 18.2.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeho oči..:-*

    Justin ma prenadherne oci a ten jeho pohled vzdycky..nejlepsi!! *14* ale nejllepsi je na konci jednicky jak odjizdi z ty zahrady v tom uzasnym faru a jeho kecy o jednom procentu...vsimnete si jak se tam tvari.. *14* *14* *14*
  • ane.tt

    ...

    no v těch lovcích pokladů bych ho total sežrala *3*
  • upa úžasný

    on je upa úžasný... překlásný... sladký.... ty jeho očičkaaaaa........ prostě nedávám upe sladky je *8* *14* *14* *14*
    • hannaaah

      Re: upa úžasný

      jo přesně ale muj názor dneska trochu změnil protože jsem se dozvěděla že chodí v ashley olsen *8* *8* *8* *8*
      • hannaaah

        Re: Re: upa úžasný

        jo a justin ma narozky ve stejnej den jako moa segra bxD akorat se narodil přesně o 20let dřive xD ... ale naštval mě.....už do něho nejsem takovej blazen(mylim kvuli te ashley x((( *8*
        • Re: Re: Re: upa úžasný

          a co jako ze chodi s ashley..ja ji teda taky moc nemam rada ale jako je to jen jeho vec...hlavne myslim ze to ze s ni chodi by nemelo nic zmenit na tom jestzli ho ma nekdo rad...to by byl opravdu povrchni..ja vim jak se mluvi o ashley a tak ale jako to nemusi byt vubec pravda...i kdyz ja tomu verim ...no ale stejne to je jen na nem s kym chodi..ale ber to tak ze treba ashley je URCITE lepsi nez naka miley nebo paris treba... *13*
          • Re: Re: Re: Re: upa úžasný

            Ale joo.. Mas pravduu.Jestli chodi on s Ashley tak jí do toho nic nemusí bejt!YRozhodně by třeba nechodil s tebou!Tak to nenawazue na to, jestli ty ho máš ráda!Mě taky třeba na*ere, když lowuju herce a on se we filmu líbá s úpéé cizí holkou!Tak klídek jůů? *3* *13* *16* *15* *14* I♥He!And mabey.. He♥me?? :D *15* *15* *15*
  • justin

    ja sa tiež pripojím,VŠETKO NAJLEPŠIE! *4*
  • Happy birthday

    *3* Všechno nejlepší Justine! *3*
  • Lovci...

    mno v lovcích byl naprosto dokonalej :-) a kdo viděl i lovce pokladů dva tak nejvíc bylo jak nastoupil v anglii do toho auta a volant nikde :-D :-D to bylo uplně nejvíc přehnaný :-D
    • teri.turner

      Re: Lovci...

      to bylo naprosto nejlepšíííí :D:D
  • uuuu <3

    uuuh je fakt peknej.. a v lovcích hrál fakt skvělýho týpka co má conversky no proste skvělej *5*
  • Pan úžasný

    Je úžasný a má krásný oči. Jak to, že nemá pořádný fanklub? *7* *14* *4*
  • božínku....

    já sem se asi zamilovala, je fakt úžasnej *14* *14*
  • Uplně

    to je upe krasnoučky chlapek jakého znám *14* *14* *14* *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit