Přejít na výpis diskuzí

Justin Timberlake

OSOBNOST 31.12.2006 
280 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 112j

    Byl to zpěvák...

    ...který stál na podiu s králem popu!!! Ale jenom stál!!!! *1* *1*
  • Je super

    Justin je proste úžasnej,nádhernej,zvlášt jeho novej klip My love.MILUJU HO! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Just now

    Justin je prostě nesenzačnější človíšek na celym světě, co se týče zpěváků. I LOVE YOU JUSTIN!!! *14*
  • a song My love je úpe nej nej nej!! *14* a ten klípek je čupráckej!!! *4*
    • Re: Justin Timberlake

      Je jednoducho uplne DOKONALY. Je uplne pekny a jeho pesnicky su uplne S U P E R!!! Do nasho zoznamu top 10 spevakov a spevaciek co som si urobila s kamoskov patri na 3. miesto!prve patri jednoznacne Ciare, a 2.miesto patri Timbalandovi ,mimochodom sa nam hrozne lubi pesnicka co naspieval s Keri:Way I Are. Posledne miesto {z top najhorsich,he he}patri jednoznacne slovenskym interpretom napr.P.Haberovi,alebo nenavidime Tokio Hotel!! *15* *14* *1* *4* *15*
  • Autogramy!

    Nabízím AUTOGRAMY světových hvězd! (bydlela jsem do svých 16ti let v USA:-) )
    Britney Spears,
    Paris Hilton,
    Avril Lavigne,
    Ashlee Simpson,
    Robbie Williams,
    Justin Timberlake,
    Beyoncey,
    Linsay Lohan,
    Christina Aguilera,
    Orlando Bloom.
    Nabídnu je ale jenom opravdovým fanouškům, takže pište na email, kolik jste schopní za takový autogram nabídnout:-) Podpis je vždy umístěn na plagátu, nebo na CD dané hvězdy… Tak si o něj napište!!!
    • Re: Autogramy!

      loooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooo oook *8* *16*
    • Re: Autogramy!

      Heeej fakt mas podpis Justina??posli mi ho plosim!a ty si se s nim videla??a mluvila si s nim??odepis plosim na muj mail!!!penc35@seznam.cz
    • Re: Autogramy!

      posli vsechny na muj email:)pls
    • Re: Autogramy!

      v originální autogramy nevěřím, ale nějakej plakát by se mi šikl *3* kdyžtak se ozvi
  • Justin-Sexy kluk :)

    Zdarec lidi! Podle mne je Justin timberlake nejlepsi zpevak na svete a taky nejlepsi zpevak a je hrozne moc krasnej libi se mi treba v pisnicce Rehab.A s Rihannou mu to slusi!Ale s Jessicou Biel ne!Kdyby prijel nekdy do Cesky republiky nevahala bych a sla bych na nej!Moc ho miluju a nevim co bych delala bez jeho krasnych pisnicek!Jestli ma nekdo jeho email pls odepiste mi. *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jUSTIN JE BOREC! *14*
  • nik011

    u

    je fakt krasnej
  • Fotky a videa - Justin 2007 Live - Germany

    ahojky
    něco pro fanoušky. Nové fotky a videa - Justin Timberlake Mannheim ¨-Germany Live 2007

    www.showdancer.info/justin

    *3*
  • J.T.

    je pekne namachrovanej ale ma uzasne vymakanou postavu a to bricho *14* jak pekac buchet:D:D musi urco stravit hodne casu v posilceale je k takousnuti... *5* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit