Přejít na výpis diskuzí

Kaley Cuoco

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sellyboo
    Happy B-Day.. :)
  • ondra742
    Happy birthday Kaley *1* *4*.
  • vse nej
  • hele lidi jestli neco mate nejakou adresu nebo nejakou stranku ke je tam Kalej do opravdy a ne najakej debilek kterej to jen dela ze je Kaley a pise anglicky a pri tom si to preklada pres google prekladac tak prosim prosim prosim moc jestli mate nejakou jeji stranku tak mi ji pls dejte protoze ja na fb si s ni muzu psat jen jako komentare k jejim obrazkam vzdycky si to prelozim pres gugl a funguje to lidi fakt mi odepisuje a neni to figl je to ona *3* a miluju ji faaaaaaaaaaakt *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Nevite

    Nevím jestli nechodila s John Galecki, ale vím, že s Jim Parsons nechodila. On je gay!
  • misuleee

    Re: Re: Re: Keley

    pošli mi její adresu pls :) michaelakuncarova@seznam.cz
  • deedee14

    Nevite

    ahoj nevíte jestli Kaley chodila s John Galecki ale vim že chodila s JIm Parsons
  • narozky

    Vše nej k narozkám *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • juve

    BIRTHDAY!!!!!!!!!

    Všecko nejlepší!!! *14* *14* *14* *14*
  • xkostex

    ..

    vsechno nej
  • puspuspusinka

    HB

    Vše nej Kaley, miluji tě *14*
  • Adresa...?

    Ahoj lidi. Poslali byste mi taky někdo její andresu, prosím? :) dík moc!
    icq - 446367334
  • autogram

    Ahoj mam jeji autogram takze kdo by mel zajem piste si o jeji kontakt na blogu www.kitty-autographs.blog.cz jeste to neni poradne dodelane takze se nedivte *3*
  • Re: Re: Keley

    Ahoj. Pošleš mi její adresu prosím. Můj mail zajicekt9@seznam.cz Čau
  • Re: Jméno

    Kaley se mi moc z různých seriálů,ale dozvěděl sem se o ní jednu věc,která mně velice překvapila a zároven´ ranila.Kdo chce vědět co to bymo :marekolejak@seznam.cz
  • Pája

    Kdyby jste někdo měli tu adresu tak na email nebo moje icq:359234455
    děkujů
  • Re: Re: Keley

    máte prosím někdo adresu kaley chtěla bych ji *3*
  • krása

    bohužel většinu seriálu big bang nekoukám na titulky, ale na ní, nebo do jejího výstřihu, krásná ženská :-)
  • boze lidi...

    Boze lidi vzpamatujte se... myslite si, ze tohle ji nekdy nekdo precte a prelozi? mozna kdybyste ji napsali v anglictine na jeji oficialni stranky mate vic sanci... jo jinak... dobre vam radim hrani na carodejky co nejdriv nechte dela to z vas akorat blbce :-D
  • :´(((

    beznadějně a už navždycky sem se zamiloval!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit