Přejít na výpis diskuzí

Kamil Střihavka

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všetko najlepší ke sviatku.
  • Kamaf tut moure.Miwuju tě
  • Kwášné narozeniny pane Střihavka! :D Vaše fanynka Bubla
  • pane střihavko všechno nejlepší k vašim kulatinám
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :)))))))))
  • .....byl tam tragickej, bohužel
  • Strávila jsem několik let s Jesus Christ Superstar ve Spirále. Bylo to magické představení a Vy jste na tom měl lví podíl. Věřím, že totéž představení v Karlínském divadle je stejně dobré,i když jsem ho neviděla. Přeji Vám další úspěchy.
  • i love you
  • ...sem asi dlouho nikdo nepsal... ale Váš hlas Kamile, je pořád krásný,obdivuhodný a tak přeji hodně, hodně zdraví a pěknou dnešní oslavu k narozkám! těším se podruhé na nejhezčí muzikál s Vaší hlavní rolí, která je nezapomenutelný zážitek a další koncert Leaders!super sestava kapely! Doufám, že se nebude měnit bubeník,když se má ženit!Iv.Dv.
  • byla jsem na johance z Arku a to je fakt náádhera :)))) La Hire *14*
  • pojedu na jeho koncert a už se nemůžu dočkat!! *5*
    moc se těším, budu ve 4.té řadě!
  • wewerka11

    Re: Re: Re: Re: Blahopřání

    Já taky (kdybych se narodila dřív než v roce 1997...) Úžasnej
  • wewerka11

    27.5.2011

    27.5.2011 jsem byla na Ježíšovi v Karlíně... BYLO TO NEPOPSATELNÝ!!!!! Má úžasnej hlas a charisma. Už jak tam vcházel publikem osvětlenej reflektorem, běhal mi mráz po zádech a když přišla zahrada getsemanská... Fakt nepopsatelný Kdyby nebyl ve věku mojeho taťky tak bych se zabouchla ještě víc... :) Doufám že bude zpívat pořád tak dobře (nebo líp pokud to vůbec jde) jako teď *14* *1*
  • Kamilovi

    Kamile ! Všechno nejlepší,štěstí,zdraví a trochu víc klidu,pro Tvé přetěžované hlasivky,aby Ti to zpívalo ještě mnoho let.Věrná fanynka. *14*
  • Re:

    VSECHNY VAS MILUJU TED 12.10. VYSTUPUJU V TEPLICICH U AUKRA DAME SI TAM SRAZ V 17:00 KAMIL STRIHAVKA AHOJ. *4* *14*
  • elfka

    Koncert

    Já byla včera na koncertě a jsem unešená...Kamil je fakt suprovej člověk...umí to pořádně rozvalit na pódiu a po koncertě jsme šli za ním do zákulisí a on se nám podepsal do památníků a dal nám i podpis na jeho fotku, kterou nám taky dal a ještě se s námi nechal i vyfotit !...prostě zážitek na celý život !!!...Kamile jsi super !!!
  • Re: Re: Re: Blahopřání

    jj. já bych do něj taky šla kdyby mi nebylo 12.je úžasnej a má hrozně sexy hlas
  • Kamil

    Kamile,máš úžasnej hlas . Koncertní verze Jesuse byla suprová(byla jsem v první řadě a byli jste všichni uuuužasný)
    Trošinku zákon schválnosti ,že derniera byla PŘESNĚ 2 měsíce před tim než jsem se narodila!!!!
    Opožděně přeju k narozeninám
    Věrná obdivovatelka
  • Kamil

    Milý Kamile! K narozeninám všechno nejlepší! Ať Vám vydrží hlas a pevné zdraví.A štěstí Vás provází, na všech cestách,za posluchači.Vaše věrná obdivovatelka. *4*
  • BSP

    ano,suhlasim so vsetkymi,co sem pisu.ja sice muzikaly moc nemusim,ale obdivujem Kamila este z cias BSP.tiez mam rada jeho piesen Zeme vzdalena...vsetko naj k narodeninam...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit