Přejít na výpis diskuzí

Karel Abraham

OSOBNOST 22.8.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak bych Ti radil skončit. Je to škoda benzínu a peněz.

  • držím palce,nenech se rozhodit.karel ze slatiny.
  • jak rekl stoner nema na to a to byla pravda
    • kluku běž do továrny....bud padáš nebo jsi poslední.....nejsi na závody...jen stojíš peníze...... *11* *11* *11* *11* *11*
  • Karel Abrahám je jeden z tragických životních ukázek, kdy člověk se snaží dělat něco, na co absolutně nemá, kdy je chválen za nic, oslavován za podprůměrnost až nicotnost. Je mi líto všech, kteří si ho zvolili za modlu a rovněž mi je líto Karla Abraháma, neboť by mu konečně měl někdo říct, že se mu smějí za zády.
    • Paramedicu, je mi spíš líto tebe. Kolikrát v životě jsi sděl na motorce a řídil jsi ji vůbec někdy? Máš nějaké zkušenosti? Ale né takové ty jedna paní povídala... :-) Víš vůbec o čem mluvíš? Máš nějaké opravdové, podložené informace? To vše ti zřejmě chybí, aby jsi mohl opravdu nezaujatě hodnotit výkony Karla Abraháma. Nikdo nezpochybňuje to, že Kája jezdí motorky na tak vysoké úrovni samozřejmě i díky tomu, že si to díky finančním možnostem jeho otce může dovolit. Nezpochybnitelné však je i to, že Kája je jedním z mála Čechů v historii, který vyhrál závod MS a který kdy vůbec jezdil nejprestižnější seriál Moto GP. Myslíš si, že třeba bývalý mistr světa v této kategorii, Američan Nicky Hayden je špatný jezdec??? Pokud ano, tak opravdu nerozumíš ničemu. Tento stejný Nicky Hayden jezdil skoro stejnou motorku jako Kája a v celkovém pořadí MS obsadil 20. místo. Prostě buďto to jede, nebo nejede... A všichni jezdci, kterým to prostě nejede musí jen na absolutní hraně rizika, aby vůbec mohli pomýšlet na solidní umístění... a stím samozřejmě přicházejí pády, zranění atd. Takže, jako Čech jsem hrdý, že jsme měli svého jezdce v Moto GP a říkám upřímně, že jestli se Kája nevrátí, tak v této kategorii svého jezdce pěkně dlouho mít nebudeme. A to je mi líto, protože jsme opravdový fanoušek motoristického sportu.
    • Plně souhlasím.
    • to mas pravdu jsou lepsi a nedostanou se tam nikdy nemel jezdit moto gp nema na to penize delaji divny veci nech toho
  • vše néééj *4*
  • :D xXxXxXx :D

    cauky karle, hele mohl bys mi poradit jak zacit jezdit z motorkama zavodne?? *1* (*1* POZOR NA ME!!! *1* abych te jednou nedal na 2. misto a sebe na 1. misto *1* *1* .... Neboj to se nikdy nestane... *1* )
  • berusska102

    Happy b-day

    Všechno nej Kájo a natři jim to v příští sezoně tak jako letos ve Valencii! *3*
  • ahoj+nabizim 1.moto po markete janakove

    Velke gratulace Abajovi.
    Pozdravy pro cleny fan-clubu.
    Hledam kontakt na fanclub markety janakove anebo hledam pokracovatele nebo sberatele.
    Nabizim a prodam jeji 1.minimotoracing z mistr.cz,rychly,funkcni,pro zajemce k domluve,plus kombineza a helma xxs,dale jako nova polini dreambike GP910,vse k domluve pres mail.Tak at to frci Pf2011,ok.
  • linkinwoman

    Gratulace

    Karle,gratuluju k 1.místu a přeji mnoho úspěchů v třídě Moto GP *3*
  • 1místo

    Karle super závod děkujeme za 1místo *3* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit