Přejít na výpis diskuzí

Karel Holas

OSOBNOST 14.8.2011 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sweeneyka
    Karel je prostě houslový mág... Zahraje všechno.... Třeba písničky Gorale, Včelín, Mezi horami (od Čechomoru) jsem si oblíbila hlavně díky jeho hraní na pětistrunné housle... Ale i díky tomu, že má Čechomor tak krásné chytlavé písně... Karel Holas prostě nepředstavitelně krásně hraje na housle. *3*
  • Jsi pořád stejný chlívák
    • Až tak silné slova ? Pro mě je Karel velmi sympatický pán, o kterém si může každá žena nechat zdát. Nikdy jsem neměla tu příležitost poznat se osobně, ale třeba k tomu někdy dojde, byl by to určitě nezapomenutelný zážitek :)Písničku "KONÍČKY" - co se týče houslí, bych mohla poslouchat 24h denně :)
      • Já ho poznala velmi, velmi osobně... a rozhodně to byl nezapomenutelný zážitek... přeber si to, jak chceš *3*
        • Já jsem ho už taky poznala osobně a upřímně nato nikdy nezapomenu. Nevím co bylo mezi váma dvěma, ale pochopila bych to tak, že ten odkaz od Jerryho je ta správná odpověď, ne ?
          • Aano... ty taky?
            • Jejich koncerty jsou naprosto perfektní, plné elánu, života, je až neuvěřitelné, jaký šmrnc tomu dokáže hlavně p. Karel dodat :)Všichni jsou velcí sympaťáci a já doufám, že tato skupina tu bude ještě hooodně dlouho *4*
            • No já jsem ho poznala jinak než ty :) Po koncertě jsme se představili, vyfotili, prohodili pár vět a to bylo vše, ale i tak to pro mě byl perfektní zážitek :)
  • casanova
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Karel je neskutocne sympaticky a krasny chlap,keby bol kazdy chlap v 50-tke taky pritazlivy... *3* *14* *6*
    • AML, napiš mu, co vím, tak on se milostným avantýrám vůbec nebrání, ba naopak, vyhledává je. a je dost lehce polapitelný *3*
      • A kam si mu psala? Nebo radíš napsat? *3*
      • A to víš jak ???
        • Nebylo to myšleno tak, že bych to brala jako výzvu, to nee... ale mohl by si to tady přečíst někdo z jeho rodiny a pak by to mohlo zamrzet...
  • Karel, mala som vas moznost prvy krat pocut na Terchovej, ale ste jedinecny.Ako dokazete hrat a ovladat husle ste proste Profik *4* DAkujem za nadherny a neopisatelny zazitok, dufam, ze aj nabuduci rok tam budete *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit