Přejít na výpis diskuzí

Karel Janeček

OSOBNOST 20.1.2014 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • genialni clovek , maximalne jej uznavam
  • Toto je dopis pro pana Magistra Karla Janečka,zámožného pána
    Dobrý den, nepíši jako anonym, mé jméno je Antonín Karlík,jsem vážně nemocen , trpím Parkinsonovou chorobou.Potíže nastaly před 18ti lety ,to jsem slavil 50 tiny.Lehce si spočítáte kolik mi je roků.Nehce se mi věřit , že jsem vydržel tak dlouho. Mám na těle po dobu 16ti hodin připevněnu pumpu Duodopa.Její provoz vřetně léků stojí pojišťovnu cca 1 milión.Sám také doplácím nějaké ty tisíce,ale už docházejí.Nepustili mě ani do lázní,prý jsem osoba již nevhodná pro tuto komplexní léčbu s doprovodem.Byl bych velice rád,kdyby jste mi věnoval(těžko se mi prosí( částku 1 mil Kč.Moje adresa je Antonín Karlík, V rámech 273,580 01 Havlíčkův Brod.Když nebude možné mi vyhovět,tak se prosím na mne nehněvejte.Děkuji a přeji hezký den.Karlík
  • Pane Janečku,mohl byste založit Šimona Pánka,ať nevyžírá státní kasu.
    Zdraví Alfons Prajzák
  • Tolik peněz a vezmete si takovou hrůzu fuuuuj *11*
  • Tak at pujčí když ma tolik
    • Stejně nevíš co by jsi s těmi penězi dělal. Ti co tolik peněz v životě neviděli pohromadě si to ani nedovenou představit. Dobře se o tom mluví, hůře dělá. Není to zase taková výhra být slavný a mít peníze. Zamysli se nad tím.
  • Hmmm, přesně, jenom kdyby si ti prachy měl ty, ty vypatlanče. Až dokážeš to, co on, tak se tady můžeš vyjadřovat.
  • Do politiky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit