Přejít na výpis diskuzí

Karel Jaromír Erben

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erben

    Tož byl to dobry synek =D *3*
  • Erben byl peknej ma... *1* *3*
    • Re:

      byl na picu *16* *16* *16* *16*
  • neznamy

    vojtech komous
    *1* *1* *1* *1*
  • nwm

    jj good,mam to...Ale jeste ho vyhrabu z hrobu a udelam si chytry dite..........LOL *14*
    • Re: nwm

      :D Ja tu sem tky :-) *3*
      • bla

        Je to na prd *16* *16* Co z toho mam napsat do školy??*16* *16* když nemám psát o jeho kariéře a díle.CO??????? *16*
  • Kytka

    Erben byl docela závislák. Psal,psal a psal. A ještě takový kraviny. *1*
    • Re: Kytka

      byl jsem chudý člověk.za mích let byla nemoc mor na kterou se často umíralo. *8* *16* neznal sem kompy jako vy manekýni!nejste dokonalý!on nepsal knihy
      je slavný .vy ne!máte co dohánět.!kei by vám šli ale napsat knihu tak na to nemáte ani pomyšlení co?došla slova?i kdyby ne tak se zamyslete!
      • Re: Re: Kytka

        ANO, a ty jsi určitě pan DOKONALÝ, že jo? a ani neumíš psát velký písmena. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: Kytka

        A komu to jako cpeš?? Ty si snad napsal knihu? Jinak Erben mi fakt nic neřiká, nelíbí se mi. Z týhle doby radši Máchu, ten měl někdy i v něčem pravdu, ale Erben fakt psal kraviny nebo ho prostě blbě chápu ... Doporučuju přečíst něco od Dana Millmana !! Ten je upe nejlepšejší, ale je to hoodně na zamyšlení hodně lidí komu jsem dávala kousek přečíst tak mi řekli co to je za sračku?! hmm mno to je jedno ...
        • Re: Re: Re: Kytka

          vy curaci!!!! *8* *8* *8* *8* *16* smrdite jak kurvy v analu
          • Re: Re: Re: Re: Kytka

            erben je frajer tak v trenkach!!!!!
            curac
  • jeroijhértjtfhjríh

    dfjdtrjtdzjgfhhrtrj *3* *3* *3* *3* *3* *3* *1*
  • juj

    hej mazeeec na to že nesnašim čj tak čtenařsky deniky dělam rada .. jelikož mě bavi psat o autorech pecka stranka fakt goood
  • Autor

    Chytrý a pracovitý člověk a dobrý spisovatel a básník.To je v kostce Karel Jaromír Erben.
  • Hou Hou :-*

    Karlík je docela vpoho a hlavne na nej i posmrtne letej holka *5* *5*
  • měli by jste se stydět co tu píšete, byl to velmi významný český (básník, atd.) *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit