Přejít na výpis diskuzí

Karel Nováček

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KÁJA SE ŽENÍ

    Kája se v črvenci žení.Víte to už???? *4*
  • Kája

    Kájo jsi pořád suprovej a hezkej, no ať ti to vydrží. Máš v sobě něco dobrýho a to si drž. MTR Miška *14*
  • Karlík

    Kája je vážně úžasnej, nemůžu na něj zapomenout a ani nechci. Je to krásnej pocit, když vím, že ho mám na vždy v srdíčku a postaveného na stole(jako fotku) a koukám na něj neustále. *14* *14* *4*
    Kájo jsi jednička... *4*
  • Kájovi

    Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky přeje Miška. *4*
  • oprava

    Promiňtě, ten koncert nebyl v Habrtově, ale v Habartově. Prostě ta chybička se někdy vloudí, že?. *15*
  • Ahoj Kájo

    Jsi vážně skvělej, když jsme tě viděli v Habrtově na koncertě, tak jsme s kámoškou hned usoudili, že jsi ohodně hezčí než Petr. *4* Jsi vážně jednička a né žádná dvojka, kterou jsi nám stále ukazoval *9* ,ne to ne pro nás jsi ten nejlepší človíček na světě. Mám tě moc ráda a určitě, až budete znovu hrát někde poblíž, tak mě tam na 100% uvidíš a budu ti fandit jak do těť. *14*
  • poldinka18

    Ahoj Kájo

    *1* Jsi fakt super.myslela jsem si že jsi namyšlený kluk ale jak sem tě poznala zjistila jsem pravý opak.Moc Ti fandím.Měj se pěkně a držím pěsti ahoj Petra *1*
  • Benefice

    Moc se mi líbil váš benefiční koncert v Hýslách a tobě to tam strašně slušelo a jak ti to jde s tou trubkou...hmm *14* *14* . Chtěla jsem tě pozvat do bazénu,když byl takový pařák,ale říkal si,že je ti zima tak jsem to radši ani nezkoušela *1* *1* . Jen škoda,že jste tam hráli takovou chviličku *9* . Přeji ti v životě spoustu úspěchů, ať si šťastný a hlavně zdraví!! *3* *3*
  • Pozdrav

    Ahoj Kájo!Chci tě jen pozdravit a pořát mnoho úspěchů a sil.Každý den si pouštím píseň Nad horů svítá a když slyším trubku,tak si vzpomenu na Baraku.Jak dopadla orba?Až budete hrát poblíž,určitě si vás ráda přijdu poslechnout. *3*
    • Re:ČAU

      AhojKájo já ti přeji ke dnešnímu svátku hohně, štěstí, lásky a aby se ti v životě dařilo jako do ted né jak mě měj se hezky pá *15*
    • Re: Pozdrav

      Chybička se vloudila *13* ,chci Ti popřát mnoho úspěchů a sil *4*
  • ;)

    Slušííí *14* móóóc *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit