Přejít na výpis diskuzí

Karel Pacner

OSOBNOST 31.12.2006 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Pacnere,
    píšu detektivní a špionážní akční novely, které pravidelně otiskuje
    Pražská vydavatelská společnost.Chtěl bych Vás jako uznávaného odborníka poprosit o evtl. odbornou pomoc s námětem. V případě Vašeho zájmu zašlu nějakou povídku se špionážní tématikou.
    S pozdravem
    Jiljí Kocian
  • Pane Pacnere, to co jste řekl na ČT 24 je nehoráznost. Asi stáří. Let Amstronga že někdo vnímal jako odvetu za okupaci? To myslíte vážně. Nikdy mě nic podobného nenapadlo a nebyl jsem organizován nikdy jako Vy. Nikdy, ani dnes primotivní ideologické nálepky, a la hospody 4. kategorie neberu, ani náhodou. A Rusům jsem v kosmu vždy fandil, tak jako i dnes.
  • Pane Pacnere,

    blíží se významné výročí, zajisté uhodnete jaké. Ano, před 50-ti lety se uskutečnil první let člověka do kosmu. Jak nám toto výročí přiblížíte. Budete opět psát o tom, že Gagrin mluvil jako naučený stroj a bylo Vám ho líto?
  • Dopis ČT 1

    Vážený pane Pacnere,
    prosím o sdělení Vaší ee-mailové adresy. Rád bych Vám něco poslal.
    Srdečně,
    Čeřovský
  • Propaganda

    "Kdo chce s vlky býti, musí s nimi výti"
    Výrok pana Pacnera v diskusi, kde byl kritizován za svůj názorový veletoč v žánru kosmického výzkumu, který provedl během své kariéry. Obsah jeho děl, zejména po r. 1989, je resuscitovanou americkou propagandou z let studené války. Avšak žádná jeho slovní ekvilibristika není s to zvýšit tažnou sílu a spolehlivost amerických raketových motorů. Proto, zejména v posledních letech, je pro průměrně vzdělaného čtenáře v této oblasti spíše úsměvná. Jím používanou metodu zpracování souvislostí mezi fakty je možno kvalifikovat jako jejich záměrnou fikci s cílem nekritické propagandy pouze americké kosmické techniky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit