Přejít na výpis diskuzí

Karel Roden

OSOBNOST 31.12.2006 
252 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :))
  • Byla jsem nedávno na výstavě hospodářských zvířat a potkala jsem tam Karla. Opravdu bych to nečekala :D
  • Právě sleduji nejlepší český film : COPAK JE TO ZA VOJÁKA ? - supr !!! *14*
  • Jste skvělý a zajímavý herec. Zajímavý jste,mimo jiné,i tím,že se nezviditelňujete. Určitě ne cíleně. Moc by mě zajímalo,zda tyto vzkazy čtete.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!!! :)
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí,jste skvělý herec *2* *3* *15*
  • Ahoj , pan Roden je skvely herec a potvrdi to uplne kazdy jeho film . A ja budu doufat ze to potvrdi i me filmy :-) budu zacinat studovat DAMU v Praze a moc se tam tesim . Mozna ze mi nebudete verit alr to uz je vase volba . Jinak Pan Roden je Herec s Velkym H. Ma vse co ma spravnej chlap a herec mit : charisma , krasnej usmev , bozske oci, krasnou tvar A postavu a co nesmi chybet Talent :-) prosim drzte mi palce at se dostanu daleko :-)
  • Ahoj,pana Rodena jsem videla poprve v pohadce o Krase a Stesti , byl tam primo uzasnej od te doby ho desne miluju .Mate vsichni pravdu s tim ze je dokonalej , ja doufam ze se s nim brzo potkam v praci ;-) Zacinam totiz studovat DAMU v Praze . Doufam ze jednou budu mit to stesti s timto okouzlujicim chlapem pracovat . A mimochodem ma desne krasny oci vlasy a vubec cely telo :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*
  • Souhlasím se všemi, pan Roden je hodně dobrý herec, který si může diktovat podmínky. Přeji mu k dnešním kulatinám jenom to nejlepší.
  • Milý Kájo
    Všechno nejlepší ke kulatinám přání hodně štěstí,zdraví!!!!
  • Všichni máte pravdu jeden z nejlepších herců v ČR, velké charisma, pokora, žádná namyšlená celebrita, možná podivín, ale kdo nejsme. Je to opravdu výborný herec.
  • williamek
    /plněpřesně jak ty :-D hned po filmu Lidice sem letěla sem :-D
  • Karel Roden je herec s velkým H. Opravdu on si může říkat pan herec. Kam se na něj hrabou ty rádoby herecký rychlokvašky, co si zahrajou v jednom snímku půl roku jsou slavní a pak po nich ani pes neštěkne. Troufnu si říct, že v současnosti je to nejlepší český herec. Má můj obdiv.Sice nejsem češka ale jsem ráda že teď žiji v zemi kde mají takovéhle herecké ESO
  • Minulou sobotu jsem byla na muzikálu Vánoční koleda v divadle Hybernia, VŠEM DOPORUČUJI bylo to uplně úžasný, nádherný, sqělý, senzační, báječný, krásný, a já nevim co ještě! To bylo tak dojemný, že jsem málem brečela, ale i tak vtipný, že když si na to vzpomenem, stačí říct jenom "táhni" a všíchni už se válej smíchy. To byl takovej zážitek, že na to nikdy nezapomenu. A přísahám, že s jinými herci by to na mě neudělalo takovej vobrovskej dojem. *1* *1* *1*
  • Karel Roden je teď skvělej v seriálu Terapie co běži na HBO. Sledujete? Taky k tomu teď udělali takovouto srandičku *3* http://terapie.hbo.cz/zrcadlo#select
  • K.R.je kvalitni herec,zaslouzi si obdiv.Libi se mi v kazdem filmu kde hral.
  • Jak jsem shlédnul film Lidice, okamžitě jsem najel na tuto stránku a začal jsem hledat jeho nej. filmy, do té doby než jsem viděl Lidice, jsem si říkal, že takový normální herec, ale potomto filmu okamžité oblíbení :-). A už to šlo 15.minut, hlídač č.47, kuře melancholik, rocknrolla, habermannův mlýn, sklapni a zastřel mě, aspousta dalších filmů. Nejlepší herec současnosti. Jen tak dál Karle *2* *3*
  • roden je jedinečný
  • lieblinka

    Karel

    Můj nejoblíbenější herec, je vážně skvělý, prostě herec s tím největším H. Pro mě neuvěřitelně milý, příjemný a charismatický chlap.
  • frajer

    promne dost dobrej libi se mi film bestyar tam je hustej jeto takova moje laska

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit