Přejít na výpis diskuzí

Karel Roden

OSOBNOST 31.12.2006 
252 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • muj nazor

    nekdy je lepsi jen nekoho obdivovat a nevidet se s nim,muze vas to zklamat a otravit zivot na dost let.nechte si ten pocit,ze ho neznate,ze je to ten nejuzasnejsi herec na svete,coz si myslim porad.
  • lool

    Zdravicko. Tak neviem, pan Roden, co Vas preslavilo viac, ta reklama na fernet alebo Bulletproof Monk a Hellboy. No vskutku skvele sa pozera na Vas xicht v americkych filmoch, nejak sa proste clovek musi usmievat, potom co Vas videl v snimke Co pak je to za vojaka. Heh. (Prosim poslite IMDB svoju fotku, ta tam totiz chyba.) Prajem ceskej filmovej scene vela uspechov vo forme hercov Vasich kvalit. PS: Vazne Vam Fernet chuti? Vesele vianoce a stastlivy novy rok praje Malbac
  • Karel má obrovský talent,strašně ho obdivuji.Líbí se mi jak po herecké stránce tak se mi líbí jako muž.Je opravdu hodně přitažlivý.A navíc je z okolí mého bydliště...Karle,Tebe jednou potkat:)
  • he

    Jako votazka je jestli ty prispevky vubec nekdo cte DD
  • Doslechl jsem se že jste skvělý a to i ve fotbale.

    Buďte pozdraven mistře z Mistrů... Rád bych Vás pozval do mého klubu fotbalistů...jsou to skvělí chlapy a rádi by Vás mezi sebou přivítali... Jste tady v Anglii velice populární a z dam se stávají při hovoru o Vás nadržené ...a velmi pulzují.Mužům imponijete a dámy vlhnou v rozkroku. Jste vyjímečný samec a my se na Vás těšíme.zdravstvuj.roman.
  • pane kajo (vzkaz)

    Mistře rodene jsem Russ ze sibiře, chceme vás pozvat na objed o pěti chodech,ale nevíme jestli bychom Vás neurazili, kdybychom ny Vás chtěli strptýz - pánský s Vašimi kamarády z divadla komedie.Víme že k tomu máte sklony ,ale také víme že jste přísný asketa...tak jak karle?
    • Re: pane kajo (vzkaz)

      jdi se lecit magore *16* *16*
  • OCH KARLE...

    Kájo tedy včera ... jsem celá, a to i přesto že jsi mě vůbec nešetřil...Nevěděla jsem, že jsi tak vyvynutý a že Ti to tak moc chutná....Asi tak 14dní to je doba kterou potřebuji na to abych tento kulturní zážitek strávila...Ale už dnes vím že tě budu obtěžovat, hledat, pozorovat, stopovat jako policajtská mrdna...Rajcuje mě to když vím že mě máš v paži,a nevíš o mě.Tvá bardotka
  • PAN RODEN JE DISCIPLÍNOVANÝ FREJER S VELIKÝM TALENTEM

    Ano je to tak, pan Roden je vyjímečný úmělec, a svým stvárněním úměleckých postav se zařadil mezi české stár...V soukromí je sice plachý, ale mimořádně důrazný- a to i přesto že že nemluví....
  • vzkaz- dopis

    Můj drahý. Dnes jsem viděla na netu Tvou fotku a musím Ti sdělit, co jsem Ti deset let tajila.Malý Toník, naše společné dítě, jako by Ti z oka vypadl !I sousedka to říkala. Ale Kájo, prosím Tě pšt,nikomu ani slovo!Chlapce vychovávám tak, aby nám neudělal hanbu a Tobě přeji hodně radosti z této krásné zprávy.Jiště chápeš, že je v Tvém zájmu, když se nepodepíši,neuvedu ani svého jména ani příjmení,ani své adresy a telefonu. Tvá ničeho nelitující V.
  • vzkaz

    Karel Roden je nejpřitažlivější chlap na světě a je to jedna z mála hereckých osobností, která nepotřebuje média k tomu, aby byl slavný... Skvělé bylo osobní setkání v Brně po představení komedie Otevřené manželství. Děkuji Karlovi za podpis...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit